Cestovní pojištění si sjednejte přes mobil

25. května 2011, 17:40 - Profit, TZ
25. května 2011, 17:40

Jednoduchý portál, na kterém si ve třech krocích sjednáte cestovní pojištění, nabízí od 24. května Evropská Cestovní Pojišťovna. Na stránkách www.evropska.cz se tak můžete pojistit během pár minut. Nejde o jedinou novinku, se kterou přední pojišťovna přichází. Slibuje výhodnější cestovní pojistky pro partnery, speciální balíček pro bikery, či celoročně platnou pojistku storna zájezdů, letenek i ubytování.

Foto: Profimedia.cz

Pro letní sezónu přichází ECP s oblíbenou klasikou – pojištěním SunLight, které je klientům znovu dostupné od pondělí 16. května 2011. Jde o cenově přijatelné pojištění pro rodinu i jednotlivce, které pokrývá hlavní rizika spojená s cestováním. Jako jediný produkt na pojistném trhu v ČR nabízí stejnou cenu až pro pět dní.

Se začátkem letní sezony přichází Evropská Cestovní Pojišťovna (ECP) s obnoveným pojistným produktem SunLight, kterým reaguje na aktuální trendy a požadavky klientů. „Cílem naší pojišťovny bylo nabídnout cestovní pojištění pro co nejširší skupinu klientů. Reagujeme na trend směřující k úsporám a zkracování dovolené,“ říká Ondřej Rušikvas, obchodní a marketingový ředitel ECP.

Produkt Evropské Cestovní Pojišťovny je nabízen ve dvou variantách pod názvem SunLinght / SunLight Plus. Verze Plus obsahuje i pojištění zrušení zájezdu nebo letenky a vyšší pojistné plnění v případě úrazu a při škodě na osobních věcech.

Produkt SunLight jako jediný v České republice nabízí klientům možnost pojistit se na 1 až 5 dní za stále stejnou cenu. „Pojištění SunLight je ideálním typem cestovního pojištění pro tzv Euro-víkendy, které jsou velmi oblíbenou formou krátkých dovolených. Toto pojištění nabízí velmi výhodnou cenu pro jednotlivce i rodiny, a je tedy určeno i pro způsob cestování, který umožňuje trávit část pracovního týdne a víkend v evropských metropolích,“ doplňuje Rušikvas.

Celoroční cestovní pojištění MultiTrip

Evropská Cestovní Pojišťovna má ve svém portfoliu i velmi výhodné celoroční cestovní pojištění MultiTrip. Její klienti s ním získávají nejširší pojistnou ochranu na trhu, a to po celém světě a za velmi přijatelné pojistné. Během roku mohou neomezeně cestovat, přičemž jedna cesta může trvat až 45 dnů. Nespornou výhodou je jistě i partnerský či rodinný tarif, kdy partneři (2 dospělé osoby) nebo rodina (2 dospělí + 3 děti) sjednají toto pojištění za velmi výhodnou cenu, přičemž každý může cestovat samostatně. Od 1. června 2011 přinese pojištění MultiTrip ještě řadu dalších novinek:

•    Rodinný tarif - Evropa

Možnost sjednání pojištění s rodinným tarifem i pro Evropu.

•    Storno dopravních a ubytovacích služeb

Kromě pojištění zrušení (storna) zájezdu bude možné pojistit i další služby podléhající stornopoplatkům, jako je doprava (letenky, jízdenky na autobus či vlak) či samostatné ubytování. (např. rezervace přes booking.com).

•    Navýšení limitu pro léčebné výlohy

U varianty Optimal dojde k navýšení limitu pojistného plnění na 10 milionů korun.

•    Seniorský tarif

Individuálně bude možné pojistit také osoby starší 70 let.

•    Pojištění pro cyklisty (Optimal)

Do varianty Optimal bude zařazena zcela nová sekce nabízející pojištění cyklistického vybavení (škoda na tomto vybavení, nájem náhradního vybavení).

Cestovní pojištění sjednané přes mobilní telefon

Evropská Cestovní Pojišťovna spustila 23. května 2011 aplikaci pro uživatele mobilních telefonů. Klienti mohou vstoupit prostřednictvím telefonu na stránky www.evropska.cz, kde dojde k automatickému přesměrování na mobilní stránky m.evropska.cz.

Klienti, kteří se rozhodnou využít této možnosti, se dostanou do velmi jednoduché aplikace, kde ve třech jednoduchých krocích mohou sjednat výhodné pojištění pro cesty do 17 dnů. Pojistné je skutečně velmi přijatelné, a to 38 Kč/den.  Pro nadcházející letní sezonu jsou připraveny dva produkty pro cesty po Evropě a do celého světa. Pro cestování v zimním období bude nabídka obohacena o speciální „zimní“ produkt.

Uživatelé chytrých telefonů mají navíc možnost si stáhnout tuto aplikaci přímo do svého mobilního telefonu. Evropská současně připravuje další rozšíření mobilních aplikací o možnosti nahlášení škody či získávání nejrůznějších informací o dané lokalitě přímo z mobilního telefonu.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi…
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce je ve hvězdách
Historicky nejrychlejší Jaguar pro běžný provoz má 600 koní a maximálně jede 322 km/h
Aston Martin DB11 dostal osmiválec 4,0 l bi-turbo od Mercedesu AMG
Technologie
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Honor 9 je v Česku. Přetahuje se s OnePlus 5, kdo toho za 13 tisíc nabídne víc
Malá legenda vstoupila do Windows Storu. IrfanView nabízí rychlé prohlížení a konverzi obrázků
Další velký útok ransomwaru zasáhl nezáplatované počítače. Nejvíce je postižena Ukrajina
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít