Byty U Dubu nabízejí bydlení za dostupné ceny a lidé na ně reagují a kupují.

Komerční sdělení

Dvoupokojový byt za necelé dva miliony korun v Praze? Jde to.

Najdete ho v projektu Byty U Dubu, kde cena za metr čtvereční začíná na necelých 35 tisících korunách, díky čemuž tato novostavba nabídne jedny z nejlevnějších nových bytů v Praze. Za první 3 měsíce bylo v projektu Byty u dubu z celkového počtu 157 bytů prodáno 30%.

Projekt, který už brzo začne vyrůstat na prostranství mezi ulicemi Generála Šišky, Soukalova a K Dolům v Praze 4 – Modřanech, rozhodně neleží na okraji metropole, kam z Václavského náměstí pojedete městskou dopravou hodinu. Naopak – tramvají, jejíž zastávka je na dohled, se dostanete do centra za necelou půl hodinku. Připočtěte si ještě veškerou občanskou vybavenost, která je v této zabydlené oblasti již k dispozici, a zjistíte, že před sebou máte nabídku, která se hned tak neopakuje. A to má projekt ještě jeden bonus navíc – je navržen tak, aby byl maximálně úsporný především z hlediska provozních nákladů svých budoucích obyvatel. Bude disponovat průkazem energetické náročnosti B, což je druhý nejvyšší stupeň. Díky tomu majitelé bytů ušetří především za vytápění, ale i za další energie.

Pokud si svůj život nedovedete představit bez sportu, i tehdy vás tento projekt uspokojí. Sjedete pár minut tramvají a budete u vyhlášené branické cyklo a in-line stezky, která vede po pravém vltavském břehu. Na dohled je i Freestyle park Modřany, sportovní areál Hamr, areál pro děti v bývalé vodárně v Braníku či golfový klub v Hodkovičkách. Dáváte-li přednost klidnějším procházkám, určitě vás potěší nedaleká přírodní památka Modřanská rokle v údolí Libušského potoka.

Kvalita, prostor a bezpečnost

Dub má většina z nás spojena se slovy síla, dlouhověkost a solidnost. Často se setkáte i se slovy krása, majestátnost, košatost,… Stejnými vlastnosti oplývá i projekt Byty U Dubu. Jeho architektem je ateliér ABM architekti, který pod taktovkou Ing. arch. Petra Bouřila vytvořil bytový dům členěný do tří částí se samostatnými vchody. Dům disponuje dvěma podzemními a osmi nadzemními podlažími. Od pátého podlaží se hmota domu postupně zmenšuje, takže v posledním, osmém podlaží jsou jen tři byty. V suterénu nechybí sklepy, garážová stání a společné prostory v podobě míst na kola a dětské kočárky. V domě jsou i nebytové prostory určené pro menší provozovny, jako třeba kadeřnictví.

Téměř všechny bytové jednotky mají balkony, zasklené lodžie nebo terasy, některé s opravdu velkou plochou, kterou oceníte zejména v letních měsících. Za pozornost stojí i fakt, že vnitřní příčky v bytech jsou zděné cihelné. V ceně je základní vybavení bytu, to si však budoucí obyvatelé mohou zvolit z nabízeného standardu v rámci klientských změn – ten zahrnuje třeba obklady a dlažby v koupelnách, na toaletách a v zádveří bytů, podlahové krytiny, sanitu a další.

Důraz je kladen na bezpečnost. Celý dům bude uzavřen elektronickým vrátným, bude připraven na kamerový systém a připojení na pult centralizované ochrany, v každém bytě bude domácí telefon. Vjezd do garáží bude ovládán vstupním čipem. Vstupní dveře bytů budou protipožární osazené panoramatickým kukátkem.

Užitečné info
Termín dokončení: 4. čtvrtletí 2016
Cena: od 34 612 Kč/m2 vč. DPH
Počet bytů: 157 v dispozicích 1+kk až 4+kk
Energetický standard B
Prodáno: 30 % bytů v projektu
Prodejní centrum: Pasáž Koruna, Václavské nám. 1, Praha 1

Technické údaje: Vytápění dálkové, radiátory a otopné žebříky v koupelnách; balkón nebo terasa u většiny bytů; možnost přikoupení sklepní kóje a garážového stání; elektronický vrátný, domovní telefon, příprava na instalaci kamerového systému a připojení k PCO, vjezd do garáží ovládaný vstupním čipem

Developer: Kuchař&Thein s.r.o.
Architekt: ABM Architekti
Kontakt: www.byty-u-dubu.cz, +420 777 432 432

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Technologie
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít