Article, show

BusinessInfo.cz

12. prosince 2005, 00:00 - PETR KUČERA
12. prosince 2005, 00:00

PODPORA ZPRACOVATELSKÝCH ORGANIZACÍ Popis: Cílem podprogramu nazvaného Zpracovatel je podpořit rozvoj konkurenceschopných zpracovatelských organizací. Jedná se o součást programu Investice, zaměřeného na realizaci zejména dlouhodobých investičních záměrů s ohledem na restrukturalizaci a zvýšení efektivnosti zemědělských a zpracovatelských subjektů.

PODPORA ZPRACOVATELSKÝCH ORGANIZACÍ

Popis: Cílem podprogramu nazvaného Zpracovatel je podpořit rozvoj konkurenceschopných zpracovatelských organizací. Jedná se o součást programu Investice, zaměřeného na realizaci zejména dlouhodobých investičních záměrů s ohledem na restrukturalizaci a zvýšení efektivnosti zemědělských a zpracovatelských subjektů.

Předmět podpory:

stavební investice, nákup nových strojů, zařízení a technologií sloužících ke zpracování produktů ze zemědělské výroby s tím, že cílem projektu není zvýšení objemu produkce.

Forma dotace: Příspěvek na úhradu části úroků z úvěru a garance bankovních úvěrů.

Uzávěrka přijímání žádostí: do konce roku 2005

Kontakt: Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, Za Poříčskou branou 256/6, 186 00 Praha 8, tel.: 225 989 400, e-mail: info@pgrlf.cz, www.pgrlf.cz

VÝZKUM ZLEPŠENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ Operační program Infrastruktura (OPI), Opatření 2.4., Priority 2 -Snížení negativních důsledků dopravy na životní prostředí Popis: Podpora je určena na studijní a výzkumné projekty týkající se problematiky přístupu státu k dopravní infrastruktuře jednotlivých druhů doprav. A to tak, aby platily stejné podmínky pro užívání dopravní infrastruktury všemi oprávněnými subjekty bez ohledu na druh dopravy. Poplatky za používání infrastruktury musí být stanovené podle velikosti účinků na infrastrukturu a podle rozsahu používání. Dále jsou předmětem programu studijní a výzkumné projekty zabývající se internalizací externích nákladů, nákladů z nehod, lokálního znečišťování ovzduší, globálního ovlivňování klimatu apod. Uzávěrka přijímání žádostí: Konečným termínem předkládání projektových žádostí ve 2. kole výzvy je 30. září 2006. Kontakt: Ministerstvo dopravy, zprostředkující subjekt OP Infrastruktura, Odbor mezinárodních vztahů a EU, Nábřeží L. Svobody 12, 110 15 Praha 1, www.mdcr.cz. PODPORA KOMBINOVANÉ DOPRAVY Operační program Infrastruktura, Opatření 2.2., Priority 2 - Snížení negativních důsledků dopravy na životní prostředí Popis: Podpora je určena na projekty předkládané vlastníky a provozovateli veřejných dopravně-logistických center, překladišť a infrastruktury kombinované dopravy. Největší část přepravy musí být realizována železniční nebo vodní dopravou. Podporované projekty: zaměřené na infrastrukturu pro moderní technologie kombinované dopravy včetně zabezpečení informačními systémy,investice do veřejných dopravnělogistických center a překladišť kombinované dopravy jako představitelů ekologické obsluhy území nákladní dopravou, investice do infrastruktury vedoucí k odstranění překážek pro provozování kombinované dopravy. Uzávěrka přijímání žádostí: Konečným termínem předkládání žádostí ve 2. kole výzvy je 30. září 2006. Kontakt:** Ministerstvo dopravy, zprostředkující subjekt OP Infrastruktura, Odbor mezinárodních vztahů a EU, Nábřeží L. Svobody 12, 110 15 Praha 1, www.mdcr.cz.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost.…
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Transfăgărășan s Mazdou MX-5 je zážitek, na jaký se jen tak nezapomíná
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První majitelé se dočkají v říjnu
Technologie
Velká aktualizace ovladačů u AMD. Mnohé novinky pro hráče, GPU Profiler pro vývojáře
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít