BusinessInfo.cz

03. října 2005, 00:00 - PETR KUČERA
03. října 2005, 00:00

ONLINE PRŮZKUM K FONDŮM EU Jsou vám známé pojmy jako strukturální fondy, Phare, Leonardo, TACIS nebo e-TEN? Zajímá se vaše firma o finanční zdroje z Evropské unie? Podělte se s námi o své zkušenosti a názory na fondy a programy Evropské unie v rámci online průzkumu na toto téma!

ONLINE PRŮZKUM K FONDŮM EU

Jsou vám známé pojmy jako strukturální fondy, Phare, Leonardo, TACIS nebo e-TEN? Zajímá se vaše firma o finanční zdroje z Evropské unie? Podělte se s námi o své zkušenosti a názory na fondy a programy Evropské unie v rámci online průzkumu na toto téma! Průzkum organizuje CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU ve spolupráci s portálem pro podnikání a export www. BusinessInfo. cz, kde také naleznete dotazník k vyplnění.

POJIŠTĚNÍ ÚVĚRU NA FINANCOVÁNÍ PROSPEKCE

Popis: Pojistný produkt Exportní garanční a pojišťovací agentury (EGAP), určený pro malé a střední podniky. Program usnadní podnikům přístup k úvěrovým prostředkům, které jim umožní hradit náklady související s prospekcí prováděnou na konkrétním zahraničním trhu. EGAP přebírá riziko neúspěchu prospekční akce.

Kontakt: Exportní garanční a pojišťovací agentura, Vodičkova 34/701, 110 00 Praha 1, telefon 222 841 111

PODPORA PORADENSKÝCH A VZDĚLÁVACÍCH SLUŽEB

Popis: Cílem programu Poradenství je umožnit osobám připravujícím se na podnikání a malým a středním podnikatelům získat cenově zvýhodněné všeobecné vzdělávání a poradenské služby externích poradců. V rámci programu jsou poskytovány služby podporující podniky ve fázi zakládání nových podnikatelských subjektů, jejich rozvoje, růstu, zkvalitňování managementu a zvyšování jejich ekonomické stability.

Výše dotací: Dotace na vzdělávání pro začínající podnikatele jsou poskytovány ve výši 50 % uznatelných nákladů, maximálně 7000 korun na účastníka. Dotace na vzdělávání pro podnikatele ve fázi růstu a rozvoje podniku jsou poskytovány ve výši 50 % nákladů, maximálně 3000 korun na účastníka. Dotace na poradenské služby jsou poskytovány ve výši 50 % nákladů.

Uzávěrka přijímání žádostí: Program je vyhlášen od 1. ledna 2005 do 31. prosince 2006. Doba trvání programu je ohraničena objemem disponibilních finančních prostředků.

Kontakt: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, tel.: 296 342 500, fax: 296 342 502, e-mail: marketing@czechinvest.org

**PODPORA POJIŠTĚNÍ PLODIN

Popis: Program umožňuje úhradu části nákladů prokazatelně vynaložených na platbu pojistného u pojištění plodin a hospodářských zvířat. Účelem podpory je zpřístupnění pojistné ochrany širokému okruhu zemědělců a tím dosažení vyššího zajištění podnikatelských aktivit proti nepředvídatelným škodám. Jedná se o částečnou kompenzaci pojistného, vynaloženého na zemědělské pojištění. Podpora bude poskytnuta pěstiteli, který na své jméno sjednal smluvní pojištění plodin.

Uzávěrka přijímání žádostí: 1. listopadu 2005

Kontakt: Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, Za Poříčskou branou 256/6, 186 00 Praha 8. Telefon: 225 989 400, fax: 225 989 405, e-mail: info@pgrlf.cz

Tuto část připravuje internetový server Portál pro podnikání a export www.businessinfo.cz

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít