BusinessInfo.cz

03. října 2005, 00:00 - PETR KUČERA
03. října 2005, 00:00

ONLINE PRŮZKUM K FONDŮM EU Jsou vám známé pojmy jako strukturální fondy, Phare, Leonardo, TACIS nebo e-TEN? Zajímá se vaše firma o finanční zdroje z Evropské unie? Podělte se s námi o své zkušenosti a názory na fondy a programy Evropské unie v rámci online průzkumu na toto téma!

ONLINE PRŮZKUM K FONDŮM EU

Jsou vám známé pojmy jako strukturální fondy, Phare, Leonardo, TACIS nebo e-TEN? Zajímá se vaše firma o finanční zdroje z Evropské unie? Podělte se s námi o své zkušenosti a názory na fondy a programy Evropské unie v rámci online průzkumu na toto téma! Průzkum organizuje CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU ve spolupráci s portálem pro podnikání a export www. BusinessInfo. cz, kde také naleznete dotazník k vyplnění.

POJIŠTĚNÍ ÚVĚRU NA FINANCOVÁNÍ PROSPEKCE

Popis: Pojistný produkt Exportní garanční a pojišťovací agentury (EGAP), určený pro malé a střední podniky. Program usnadní podnikům přístup k úvěrovým prostředkům, které jim umožní hradit náklady související s prospekcí prováděnou na konkrétním zahraničním trhu. EGAP přebírá riziko neúspěchu prospekční akce.

Kontakt: Exportní garanční a pojišťovací agentura, Vodičkova 34/701, 110 00 Praha 1, telefon 222 841 111

PODPORA PORADENSKÝCH A VZDĚLÁVACÍCH SLUŽEB

Popis: Cílem programu Poradenství je umožnit osobám připravujícím se na podnikání a malým a středním podnikatelům získat cenově zvýhodněné všeobecné vzdělávání a poradenské služby externích poradců. V rámci programu jsou poskytovány služby podporující podniky ve fázi zakládání nových podnikatelských subjektů, jejich rozvoje, růstu, zkvalitňování managementu a zvyšování jejich ekonomické stability.

Výše dotací: Dotace na vzdělávání pro začínající podnikatele jsou poskytovány ve výši 50 % uznatelných nákladů, maximálně 7000 korun na účastníka. Dotace na vzdělávání pro podnikatele ve fázi růstu a rozvoje podniku jsou poskytovány ve výši 50 % nákladů, maximálně 3000 korun na účastníka. Dotace na poradenské služby jsou poskytovány ve výši 50 % nákladů.

Uzávěrka přijímání žádostí: Program je vyhlášen od 1. ledna 2005 do 31. prosince 2006. Doba trvání programu je ohraničena objemem disponibilních finančních prostředků.

Kontakt: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, tel.: 296 342 500, fax: 296 342 502, e-mail: marketing@czechinvest.org

**PODPORA POJIŠTĚNÍ PLODIN

Popis: Program umožňuje úhradu části nákladů prokazatelně vynaložených na platbu pojistného u pojištění plodin a hospodářských zvířat. Účelem podpory je zpřístupnění pojistné ochrany širokému okruhu zemědělců a tím dosažení vyššího zajištění podnikatelských aktivit proti nepředvídatelným škodám. Jedná se o částečnou kompenzaci pojistného, vynaloženého na zemědělské pojištění. Podpora bude poskytnuta pěstiteli, který na své jméno sjednal smluvní pojištění plodin.

Uzávěrka přijímání žádostí: 1. listopadu 2005

Kontakt: Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, Za Poříčskou branou 256/6, 186 00 Praha 8. Telefon: 225 989 400, fax: 225 989 405, e-mail: info@pgrlf.cz

Tuto část připravuje internetový server Portál pro podnikání a export www.businessinfo.cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Co potřebujete vědět o pojištění pro zvířata předtím, než ho založíte
Chcete přijmout brigádníka? Rady a tipy, jak na zaměstnávání brigádníků!
Až 52 600 Kč za semestr aneb poplatky za delší studium na VŠ
Auta
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na…
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se volil také nejlepší elektromotor
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Technologie
Opera 46 významně zlepšuje stabilitu a omezuje stránky na pozadí
Psaní tahem prstu funguje už i v češtině, kalkulačka umí konvertovat měny [Windows Insider]
Standard Unicode 10.0 přináší znak bitcoinu a 56 nových emoji včetně vousáče a ponožek
Paměti a SSD budou dál zdražovat, zlepšení cen může nastat až v roce 2018
Tip: Hromadu užitečného softwaru za 534 dolarů můžete mít jen za 12 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít