BusinessInfo.cz

21. srpna 2006, 00:00 - admin
21. srpna 2006, 00:00

PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ Popis: Standard „Investors in People“ je jediným mezinárodně uznávaným standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který sleduje schopnost podniku efektivně využívat a rozvíjet své zaměstnance.

PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ Popis: Standard „Investors in People“ je jediným mezinárodně uznávaným standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který sleduje schopnost podniku efektivně využívat a rozvíjet své zaměstnance.

Národní projekt „Standard rozvoje lidských zdrojů“, který byl vyhlášen v červnu 2006, je financován z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů.

Firmy, které mají zájem o zavedení standardu IIP a které splňují podmínky dané projektem, mohou získat podporu, která je poskytována formou dotovaného poradenství v podobě cenově zvýhodněného balíčku služeb, obsahujícího 20 poradenských/auditorských dnů - vstupní analýzu, průběžné poradenství a závěrečný audit. Podpora formou „de minimis“ je poskytována ve výši 16 tisíc korun pro malé a střední podniky a 10 tisíc korun pro ostatní podnikatele na jeden poradenský/auditorský den, malé a střední podniky mohou využít také podporu v režimu blokové výjimky ve výši 8000 korun na jeden poradenský/ auditorský den.

Cíl podpory: Standard „Investors in People“ může získat jakákoli organizace (podnikatelské subjekty, školy, nemocnice, neziskové organizace či veřejné instituce).

Termín pro podávání žádostí: Do vyčerpání finančních prostředků, maximálně však do 31. prosince 2007.

Kontakt: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.czechinvest. cz. Další informace získáte na e-mailové adrese iip@czechinvest.org nebo na informační telefonní lince 800 800 777.

PODPORA RYBÁŘSTVÍ

Popis: V rámci jedenáctého kola příjmu žádostí o finanční pomoc z Operačního programu Zemědělství (OP RVMZ) lze podávat žádosti o podporu v rámci Opatření 2.3. - Rybářství. V rámci tohoto Opatření jsou podporovány následující aktivity: zpracování ryb a marketing výrobků z ryb (Podopatření 2.3.1), chov vodních živočichů - akvakultura (Podopatření 2.3.2), činnosti prováděné odborníky v rybářství a propagační opatření (Podopatření 2.3.3).

Žadatelé mohou předkládat své žádosti na všech sedmi regionálních odborech Státního zemědělského investičního fondu v Praze, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Olomouci a Opavě.

Pravidla pro žadatele jsou v elektronické podobě k dispozici na internetových stránkách ministerstva zemědělství. Tištěná verze Pravidel pro žadatele je k dispozici jak na regionálních, tak i na centrálním pracovišti Státního zemědělského intervenčního fondu.

Termín pro podávání žádostí: V rámci 11. kola lze žádosti předkládat do 13. září 2006.

Kontakt: Státní zemědělský intervenční fond, Ve Smečkách 33, 110 00 Praha 1, tel.: 222 871 620, fax: 222 871 765, e-mail: info@szif.cz, www.szif.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít