BusinessInfo.cz

21. srpna 2006, 00:00 - admin
21. srpna 2006, 00:00

PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ Popis: Standard „Investors in People“ je jediným mezinárodně uznávaným standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který sleduje schopnost podniku efektivně využívat a rozvíjet své zaměstnance.

PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ Popis: Standard „Investors in People“ je jediným mezinárodně uznávaným standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, který sleduje schopnost podniku efektivně využívat a rozvíjet své zaměstnance.

Národní projekt „Standard rozvoje lidských zdrojů“, který byl vyhlášen v červnu 2006, je financován z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů.

Firmy, které mají zájem o zavedení standardu IIP a které splňují podmínky dané projektem, mohou získat podporu, která je poskytována formou dotovaného poradenství v podobě cenově zvýhodněného balíčku služeb, obsahujícího 20 poradenských/auditorských dnů - vstupní analýzu, průběžné poradenství a závěrečný audit. Podpora formou „de minimis“ je poskytována ve výši 16 tisíc korun pro malé a střední podniky a 10 tisíc korun pro ostatní podnikatele na jeden poradenský/auditorský den, malé a střední podniky mohou využít také podporu v režimu blokové výjimky ve výši 8000 korun na jeden poradenský/ auditorský den.

Cíl podpory: Standard „Investors in People“ může získat jakákoli organizace (podnikatelské subjekty, školy, nemocnice, neziskové organizace či veřejné instituce).

Termín pro podávání žádostí: Do vyčerpání finančních prostředků, maximálně však do 31. prosince 2007.

Kontakt: Agentura CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.czechinvest. cz. Další informace získáte na e-mailové adrese iip@czechinvest.org nebo na informační telefonní lince 800 800 777.

PODPORA RYBÁŘSTVÍ

Popis: V rámci jedenáctého kola příjmu žádostí o finanční pomoc z Operačního programu Zemědělství (OP RVMZ) lze podávat žádosti o podporu v rámci Opatření 2.3. - Rybářství. V rámci tohoto Opatření jsou podporovány následující aktivity: zpracování ryb a marketing výrobků z ryb (Podopatření 2.3.1), chov vodních živočichů - akvakultura (Podopatření 2.3.2), činnosti prováděné odborníky v rybářství a propagační opatření (Podopatření 2.3.3).

Žadatelé mohou předkládat své žádosti na všech sedmi regionálních odborech Státního zemědělského investičního fondu v Praze, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Olomouci a Opavě.

Pravidla pro žadatele jsou v elektronické podobě k dispozici na internetových stránkách ministerstva zemědělství. Tištěná verze Pravidel pro žadatele je k dispozici jak na regionálních, tak i na centrálním pracovišti Státního zemědělského intervenčního fondu.

Termín pro podávání žádostí: V rámci 11. kola lze žádosti předkládat do 13. září 2006.

Kontakt: Státní zemědělský intervenční fond, Ve Smečkách 33, 110 00 Praha 1, tel.: 222 871 620, fax: 222 871 765, e-mail: info@szif.cz, www.szif.cz.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít