Business Info.cz

22. srpna 2005, 00:00 - admin
22. srpna 2005, 00:00

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory:

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory: 1. státní úroková dotace, 2. bankovní záruka za úvěr, 3. odborně technická pomoc. Příjemcem podpory může být fyzická nebo právnická osoba, která je vlastníkem nebo spoluvlastníkem panelového domu a má trvalý pobyt na území ČR. Dotace umožňuje snížit úrokové zatížení z úvěru na financování oprav panelového domu. Poskytována je ve výši 4 % p. a. a vyplácí se postupně v pololetních splátkách po celou dobu splácení úvěru, nejvýše však po dobu 15 let od data uzavření smlouvy o poskytnutí podpory. Kontakt: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz. PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU Podprogram číslo 3 Státního programu podpory cestovního ruchu 2005 Přehled podporovaných aktivit:

1) Propagace ČR jako celku, tedy: * propagační aktivity, které překračují hranice jednotlivých regionů a krajů, * celostátní propagace jednotlivých tematických oblastí cestovního ruchu (propagační materiály, propagační kampaně, vystavování na rozhodujících evropských a světových veletrzích cestovního ruchu, reklamy v médiích a podobně). 2) Marketingové aktivity nadregionálního charakteru se zaměřením na Česko jako součást evropské destinace (marketingové výzkumy návštěvností, trendů a podobně). 3) Zpracování projektu značení významných turistických a kulturních cílů včetně výtvarného návrhu řešení, výroby a instalace značek. 4) Propagace domácího cest. ruchu. 5) Rozvoj kongresové turistiky. 6) Aktivity destinačního managementu. Kontakt: Ministerstvo pro místní rozvoj, oddělení státní podpory v cestovním ruchu, Staroměstské náměstí 6, 110 15 Praha 1. Tel.: 224 861 492, e-mail: steren@mmr.cz PODPORA MALÉHO A STŘEDNÍHO PODNIKÁNÍ Popis: Cílem programu Záruka je usnadňovat realizaci podnikatelských projektů malých a středních podnikatelů zaměřených na investice a zvyšovat konkurenceschopnost těchto podnikatelů. Děje se tak pomocí: * zvýhodněných bankovních záruk k bankovnímu úvěru, leasingu, rizikovému a rozvojovému kapitálu, * záruk za návrhy do obchodních veřejných soutěží, * záruk za provozní úvěry. Příjemcem podpory může být malý a střední podnikatel. Uzávěrka přijímání žádostí: Program je vyhlášen od 1. ledna 2005 do 31. prosince 2006. Kontakt:** Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat…
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Nové BMW M5 s pohonem xDrive prozrazeno. Oficiálně se představí brzy
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5 vyladěná na 425 koní a 550 Nm
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Technologie
Google dnes představí Android O. Stylově na zatmění Slunce v USA
Intel vydává nové Atomy pro servery. 16 jader, spotřeba do 30 W a 10 Gb/s síťovky k tomu
Xbox One X bude stát 13 500 Kč. Do obchodů půjde i limitovaná edice Scorpio
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít