Business Info.cz

22. srpna 2005, 00:00 - admin
22. srpna 2005, 00:00

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory:

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory: 1. státní úroková dotace, 2. bankovní záruka za úvěr, 3. odborně technická pomoc. Příjemcem podpory může být fyzická nebo právnická osoba, která je vlastníkem nebo spoluvlastníkem panelového domu a má trvalý pobyt na území ČR. Dotace umožňuje snížit úrokové zatížení z úvěru na financování oprav panelového domu. Poskytována je ve výši 4 % p. a. a vyplácí se postupně v pololetních splátkách po celou dobu splácení úvěru, nejvýše však po dobu 15 let od data uzavření smlouvy o poskytnutí podpory. Kontakt: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz. PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU Podprogram číslo 3 Státního programu podpory cestovního ruchu 2005 Přehled podporovaných aktivit:

1) Propagace ČR jako celku, tedy: * propagační aktivity, které překračují hranice jednotlivých regionů a krajů, * celostátní propagace jednotlivých tematických oblastí cestovního ruchu (propagační materiály, propagační kampaně, vystavování na rozhodujících evropských a světových veletrzích cestovního ruchu, reklamy v médiích a podobně). 2) Marketingové aktivity nadregionálního charakteru se zaměřením na Česko jako součást evropské destinace (marketingové výzkumy návštěvností, trendů a podobně). 3) Zpracování projektu značení významných turistických a kulturních cílů včetně výtvarného návrhu řešení, výroby a instalace značek. 4) Propagace domácího cest. ruchu. 5) Rozvoj kongresové turistiky. 6) Aktivity destinačního managementu. Kontakt: Ministerstvo pro místní rozvoj, oddělení státní podpory v cestovním ruchu, Staroměstské náměstí 6, 110 15 Praha 1. Tel.: 224 861 492, e-mail: steren@mmr.cz PODPORA MALÉHO A STŘEDNÍHO PODNIKÁNÍ Popis: Cílem programu Záruka je usnadňovat realizaci podnikatelských projektů malých a středních podnikatelů zaměřených na investice a zvyšovat konkurenceschopnost těchto podnikatelů. Děje se tak pomocí: * zvýhodněných bankovních záruk k bankovnímu úvěru, leasingu, rizikovému a rozvojovému kapitálu, * záruk za návrhy do obchodních veřejných soutěží, * záruk za provozní úvěry. Příjemcem podpory může být malý a střední podnikatel. Uzávěrka přijímání žádostí: Program je vyhlášen od 1. ledna 2005 do 31. prosince 2006. Kontakt:** Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít