Business Info.cz

22. srpna 2005, 00:00 - admin
22. srpna 2005, 00:00

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory:

PROGRAM PANEL - DOTACE NA ÚROKY Popis: Cílem programu je usnadnit financování komplexních oprav bytových domů postavených panelovou technologií zahrnující též zlepšení jejich tepelně technických vlastností. Program PANEL obsahuje tři základní nástroje podpory: 1. státní úroková dotace, 2. bankovní záruka za úvěr, 3. odborně technická pomoc. Příjemcem podpory může být fyzická nebo právnická osoba, která je vlastníkem nebo spoluvlastníkem panelového domu a má trvalý pobyt na území ČR. Dotace umožňuje snížit úrokové zatížení z úvěru na financování oprav panelového domu. Poskytována je ve výši 4 % p. a. a vyplácí se postupně v pololetních splátkách po celou dobu splácení úvěru, nejvýše však po dobu 15 let od data uzavření smlouvy o poskytnutí podpory. Kontakt: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz. PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU Podprogram číslo 3 Státního programu podpory cestovního ruchu 2005 Přehled podporovaných aktivit:

1) Propagace ČR jako celku, tedy: * propagační aktivity, které překračují hranice jednotlivých regionů a krajů, * celostátní propagace jednotlivých tematických oblastí cestovního ruchu (propagační materiály, propagační kampaně, vystavování na rozhodujících evropských a světových veletrzích cestovního ruchu, reklamy v médiích a podobně). 2) Marketingové aktivity nadregionálního charakteru se zaměřením na Česko jako součást evropské destinace (marketingové výzkumy návštěvností, trendů a podobně). 3) Zpracování projektu značení významných turistických a kulturních cílů včetně výtvarného návrhu řešení, výroby a instalace značek. 4) Propagace domácího cest. ruchu. 5) Rozvoj kongresové turistiky. 6) Aktivity destinačního managementu. Kontakt: Ministerstvo pro místní rozvoj, oddělení státní podpory v cestovním ruchu, Staroměstské náměstí 6, 110 15 Praha 1. Tel.: 224 861 492, e-mail: steren@mmr.cz PODPORA MALÉHO A STŘEDNÍHO PODNIKÁNÍ Popis: Cílem programu Záruka je usnadňovat realizaci podnikatelských projektů malých a středních podnikatelů zaměřených na investice a zvyšovat konkurenceschopnost těchto podnikatelů. Děje se tak pomocí: * zvýhodněných bankovních záruk k bankovnímu úvěru, leasingu, rizikovému a rozvojovému kapitálu, * záruk za návrhy do obchodních veřejných soutěží, * záruk za provozní úvěry. Příjemcem podpory může být malý a střední podnikatel. Uzávěrka přijímání žádostí: Program je vyhlášen od 1. ledna 2005 do 31. prosince 2006. Kontakt:** Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, tel.: 255 721 111, e-mail: info@cmzrb.cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Dopravní nehoda v zahraničí: Jak získat odškodnění?
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Technologie
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít