Business Info

14. února 2005, 00:00 - admin
14. února 2005, 00:00

REGENERACE A ROZVOJ PRŮMYSLOVÝCH ZÓN Popis: Cílem podpory je přispět k restrukturalizaci průmyslu v České republice nahrazením starých výrobních provozů moderními typy výroby s nízkou surovinovou a energetickou závislostí, vysokou přidanou hodnotou a velkým exportním potenciálem.

REGENERACE A ROZVOJ PRŮMYSLOVÝCH ZÓN Popis: Cílem podpory je přispět k restrukturalizaci průmyslu v České republice nahrazením starých výrobních provozů moderními typy výroby s nízkou surovinovou a energetickou závislostí, vysokou přidanou hodnotou a velkým exportním potenciálem. Smyslem je také podpora rekultivace životního prostředí a vytvoření předpokladů pro vznik nových pracovních příležitostí. Předmětem podpory je také revitalizace území postižených rušením vojenských posádek. Předmět podpory: Příprava projektu, jímž je: * průmyslová zóna v rámci zastavěného, ale nevyužívaného území, * strategická průmyslová zóna o výměře nejméně 100 hektarů, * průmyslová zóna připravovaná pro strategického investora. Uzávěrka přijímání žádostí: konec roku 2006. Kontakt: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, telefon: 296 342 579, regiony@czechinvest.org. PODPORA MARKETINGU NA ZAHRANIČNÍCH TRZÍCH

Operační program průmysl a podnikání 2004-2006, Priorita 2. Rozvoj konkurenceschopnosti podniků, Opatření č. 2.1. Zakládání a rozvoj malých a středních podniků.

Popis: Cílem programu Marketing je podpora zvyšování konkurenceschopnosti českých firem na zahraničních trzích. Podporu lze získat na získávání marketingových informací, tvorbu propagačních materiálů, účasti na zahraniční výstavě nebo veletrhu a podobně.

Kontakt: CzechTrade, tel.: 224 907 579, 224 907 575, info@czechtrade.cz.

PODPORA AKTIVNÍ POLITIKY ZAMĚSTNANOSTI

Grantové schéma v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů -Opatření 1.1 - Posílení aktivní politiky zaměstnanosti při zaměstnávání uchazečů a zájemců o zaměstnání.

Popis: Záměrem je především posílení aktivní politiky zaměstnanosti při zaměstnávání uchazečů a zájemců o práci. Smyslem je také prevence dlouhodobé nezaměstnanosti s důrazem na aktivity vedoucí k přímému pracovnímu uplatnění účastníků nebo k jejich zaškolení či praxi. Rovněž se podporují aktivity vedoucí ke vzniku nových pracovních míst, včetně sebezaměstnání pro osoby z cílových skupin grantového schématu. Předkládané projekty musí mít dopad na tři a více regionů v rámci Cíle 1, takže mohou být i celorepublikové, ale bez hlavního města Prahy. Předkládat návrhy projektů mohou fyzické i právnické osoby, zejména zaměstnavatelé, vzdělávací instituce, nestátní neziskové organizace, zaměstnavatelské agentury a organizace sociálních partnerů splňující podmínky programu.

Uzávěrka přijímání žádostí: 25. 3. 2005.

Kontakt: telefon: 221 923 245, e-mail: anna.makalousova@mpsv.cz.

Tuto část připravuje internetový server www.businessinfo.cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Asus uvádí levnější 10Gb/s síťovku. XG-C100C stojí pod tři tisíce a umí i 2,5/5,0Gb režim
Sega vdechne život starým hrám. Na mobilech zdarma vydala Sonica a další pecky
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Seznam zruší legendární mapy. Ale ne ty, které myslíte
Tahle zahnutá výloha je ve skutečnosti obří flexibilní OLED panel od LG
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít