Business Info

14. února 2005, 00:00 - admin
14. února 2005, 00:00

REGENERACE A ROZVOJ PRŮMYSLOVÝCH ZÓN Popis: Cílem podpory je přispět k restrukturalizaci průmyslu v České republice nahrazením starých výrobních provozů moderními typy výroby s nízkou surovinovou a energetickou závislostí, vysokou přidanou hodnotou a velkým exportním potenciálem.

REGENERACE A ROZVOJ PRŮMYSLOVÝCH ZÓN Popis: Cílem podpory je přispět k restrukturalizaci průmyslu v České republice nahrazením starých výrobních provozů moderními typy výroby s nízkou surovinovou a energetickou závislostí, vysokou přidanou hodnotou a velkým exportním potenciálem. Smyslem je také podpora rekultivace životního prostředí a vytvoření předpokladů pro vznik nových pracovních příležitostí. Předmětem podpory je také revitalizace území postižených rušením vojenských posádek. Předmět podpory: Příprava projektu, jímž je: * průmyslová zóna v rámci zastavěného, ale nevyužívaného území, * strategická průmyslová zóna o výměře nejméně 100 hektarů, * průmyslová zóna připravovaná pro strategického investora. Uzávěrka přijímání žádostí: konec roku 2006. Kontakt: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, telefon: 296 342 579, regiony@czechinvest.org. PODPORA MARKETINGU NA ZAHRANIČNÍCH TRZÍCH

Operační program průmysl a podnikání 2004-2006, Priorita 2. Rozvoj konkurenceschopnosti podniků, Opatření č. 2.1. Zakládání a rozvoj malých a středních podniků.

Popis: Cílem programu Marketing je podpora zvyšování konkurenceschopnosti českých firem na zahraničních trzích. Podporu lze získat na získávání marketingových informací, tvorbu propagačních materiálů, účasti na zahraniční výstavě nebo veletrhu a podobně.

Kontakt: CzechTrade, tel.: 224 907 579, 224 907 575, info@czechtrade.cz.

PODPORA AKTIVNÍ POLITIKY ZAMĚSTNANOSTI

Grantové schéma v rámci Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů -Opatření 1.1 - Posílení aktivní politiky zaměstnanosti při zaměstnávání uchazečů a zájemců o zaměstnání.

Popis: Záměrem je především posílení aktivní politiky zaměstnanosti při zaměstnávání uchazečů a zájemců o práci. Smyslem je také prevence dlouhodobé nezaměstnanosti s důrazem na aktivity vedoucí k přímému pracovnímu uplatnění účastníků nebo k jejich zaškolení či praxi. Rovněž se podporují aktivity vedoucí ke vzniku nových pracovních míst, včetně sebezaměstnání pro osoby z cílových skupin grantového schématu. Předkládané projekty musí mít dopad na tři a více regionů v rámci Cíle 1, takže mohou být i celorepublikové, ale bez hlavního města Prahy. Předkládat návrhy projektů mohou fyzické i právnické osoby, zejména zaměstnavatelé, vzdělávací instituce, nestátní neziskové organizace, zaměstnavatelské agentury a organizace sociálních partnerů splňující podmínky programu.

Uzávěrka přijímání žádostí: 25. 3. 2005.

Kontakt: telefon: 221 923 245, e-mail: anna.makalousova@mpsv.cz.

Tuto část připravuje internetový server www.businessinfo.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Z nuly na 161 km/h za 3,8 s? Už za tři roky si takové auto…
Galerie na středu: 10 fascinujících traktorů, kvůli kterým se budete chtít stát zemědělcem
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
Technologie
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Asus uvádí monitory s technologií ELMB. Low motion blur konečně i pro LCD s FreeSync
Bixby je u nás dřív než Cortana. Samsung v Česku spustil hlasového asistenta
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít