Business Info

14. března 2005, 00:00 - Petr Kučera
14. března 2005, 00:00

PODPORA ZPRACOVÁNÍ RYB A VÝROBKŮ Z NICH Operační program Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství, Opatření 2.3., Priority II. - Rozvoj venkova, rybářství a odborné vzdělávání. Popis: Cílem podopatření 2.3.1. je rozšíření nabídky sortimentu zpracovaných ryb a výrobků z ryb v tržní síti a efektivnější využití místních zdrojů.

PODPORA ZPRACOVÁNÍ RYB A VÝROBKŮ Z NICH Operační program Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství, Opatření 2.3., Priority II. - Rozvoj venkova, rybářství a odborné vzdělávání.

Popis: Cílem podopatření 2.3.1. je rozšíření nabídky sortimentu zpracovaných ryb a výrobků z ryb v tržní síti a efektivnější využití místních zdrojů. Předmět podpory: Podporu lze poskytnout na: - výstavbu nových zpracovatelských zařízení nebo rekonstrukci stávajících tak, aby provoz splňoval výrobní, hygienické a sanitární podmínky podle standardů EU; - modernizaci nebo pořízení nového technologického vybavení na zpracování ryb.

Uzávěrka přijímání žádostí: 8. dubna 2005 (termín pro páté kolo výzev) Kontakt: Státní zemědělský intervenční fond, Ve Smečkách 33, 110 00 Praha 1 Telefon: 222 871 620 Fax: 222 871 765 E-mail: trnkovak@szif.cz Web: www.szif.cz.

POJIŠTĚNÍ ÚVĚRU PROTI RIZIKU NEZAPLACENÍ

Popis: Program Prospekce se zaměřuje na pojištění úvěru na financování prospekce zahraničních trhů proti riziku nezaplacení.

Usnadní zejména malým a středním podnikům přístup k úvěrovým prostředkům, které jim umožní hradit náklady související s prospekcí prováděnou na konkrétním zahraničním trhu.

Riziko neúspěchu prospekční akce přebírá Exportní garanční a pojišťovací agentura.

Kontakt: Exportní garanční a pojišťovací agentura, Vodičkova 34/701, Praha 1 Telefon: 222 841 111.

ROZVOJ TECHNOLOGICKÝCH CENTER

Popis: Účelem programu je podpora hospodářského rozvoje České republiky prostřednictvím pomoci projektům, zaměřujícím se na progresivní technologie a aktivity s vysokou přidanou hodnotou s velkým exportním potenciálem.

Předkládané projekty by měly vést ke zvýšení mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky v oblasti inovací, informačních technologií a strategických služeb.

Měly by také v těchto oblastech přispět k vytvoření nových pracovních příležitostí pro vysoce kvalifikované pracovníky.

Předmět podpory: Podpora je určena k rozvoji technologických center společností zabývajících se inovačními aktivitami v oblasti high-tech výrobků a technologií ve vymezených sektorech.

Uzávěrka přijímání žádostí: O dotaci lze požádat každoročně v období mezi 1. lednem až 30. červnem, maximálně po dobu deseti po sobě následujících kalendářních let. Kontakt: CzechInvest, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2 Telefon: 296 342 579 Fax: 296 342 543 Web: www.czechinvest.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít