Aprílové novinky jsou hlavně pro muže

05. dubna 2004, 00:00 - DANA VÍTOVÁ
05. dubna 2004, 00:00

DIVÁK NALADĚNÝ NA JARNÍ ROMANTIKU MÁ AŽ NA VÝJIMKY SMŮLU - DUBEN SI U DOMÁCÍHO KINA UŽIJÍ ZEJMÉNA MILOVNÍCI DOBRODRUŽSTVÍ, AKCE A NAPĚTÍ. NUTNO UPOZORNIT I NA VELKOU UDÁLOST. NA DVD PŘICHÁZÍ SPIELBERGŮV SCHINDLERŮV SEZNAM - VEDLE DVOUDISKOVÉ VERZE I VE SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÉ EDICI.

Duben na videu:  

DIVÁK NALADĚNÝ NA JARNÍ ROMANTIKU MÁ AŽ NA VÝJIMKY SMŮLU - DUBEN SI U DOMÁCÍHO KINA UŽIJÍ ZEJMÉNA MILOVNÍCI DOBRODRUŽSTVÍ, AKCE A NAPĚTÍ. NUTNO UPOZORNIT I NA VELKOU UDÁLOST. NA DVD PŘICHÁZÍ SPIELBERGŮV SCHINDLERŮV SEZNAM - VEDLE DVOUDISKOVÉ VERZE I VE SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÉ EDICI.

Master & Commander - Odvrácená strana světa je spolehlivou volbou pro nejširší publikum, což zaručuje brilantní vypravěčský styl Australana Petera Weira i účast charismatického Russella Crowa v hlavní roli kapitána Jacka Aubreyho, kterému v úloze kultivovaného palubního lékaře zdatně sekunduje Paul Bettany. Jejich bitevní loď britského královského námořnictva dostane za úkol zničit tajemnou francouzskou fregatu Acheron, větší a lépe vybavenou. Náročná plavba napříč dvěma oceány představuje zároveň vzrušující objevitelskou výpravu do tehdy neprobádaných světů. Z deseti nominací na Oscara film získal dvě sošky (kamera a zvukový střih). Film doplňují bonusové materiály, obsahující též vynechané scény, pohledy z více úhlů kamery i originální dokument HBO. Akční komedie Švindlíři stojí na vynikajícím výkonu Nicolase Cage. V režii Ridleyho Scotta si zahrál elitního zloděje a podvodníka, který se spolu se svým parťákem chystá na pořádnou ránu. Jeho už tak dost chaotický život psychotického zmatkáře ještě více rozhodí znovunalezená pubertální dcera. Drsný akční snímek S.W.A.T. , inspirovaný kultovním seriálem ze 70. let, to jsou především velmi dobré akční scény v režii Clarka Johnsona. Colin Farrell a Samuel L. Jackson zde představují členy nově vytvořené prestižní jednotky rychlého nasazení, která se musí utkat s mocným drogovým králem. Ten za pomoc při útěku z transportu vyhlásí odměnu 100 milionů dolarů, a získat ji hodlá kdekdo. Od „policejních žraloků“ ke žralokům v pravém slova smyslu můžete „doplavat“ s hororem Rudá voda režiséra Ch. R. Carnera. Do boje proti jedinému druhu sladkovodního žraloka, který se stane krvavým postrachem Mississippi, vytáhne Lou Diamond Phillips. Krev teče potokem i v hororu Krysař Willard , jehož hlavními protagonisty jsou zasmušilý samotář, despotická stará matka, starý dům, hrubý a povýšený šéf a obrovské hejno krys. Temné a lehce úchylné, v režii Gelna Morgana. V tomto směru je již kultovní záležitostí, byť diskutabilních kvalit, i temný thriller Russella Mulcahyho Vraždy podle Jidáše sChristopherem Lambertem, pátrajícím po brutálním masovém vrahovi ve stylu pověstného snímku Sedm. A hlavně teenagerům zřejmě netřeba představovat hladového nemrtvého hrdinu Creepra z pokračování známého hororu Jeepers Creepers 2.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít