Article, show

Aprílové novinky jsou hlavně pro muže

05. dubna 2004, 00:00 - DANA VÍTOVÁ
05. dubna 2004, 00:00

DIVÁK NALADĚNÝ NA JARNÍ ROMANTIKU MÁ AŽ NA VÝJIMKY SMŮLU - DUBEN SI U DOMÁCÍHO KINA UŽIJÍ ZEJMÉNA MILOVNÍCI DOBRODRUŽSTVÍ, AKCE A NAPĚTÍ. NUTNO UPOZORNIT I NA VELKOU UDÁLOST. NA DVD PŘICHÁZÍ SPIELBERGŮV SCHINDLERŮV SEZNAM - VEDLE DVOUDISKOVÉ VERZE I VE SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÉ EDICI.

Duben na videu:  

DIVÁK NALADĚNÝ NA JARNÍ ROMANTIKU MÁ AŽ NA VÝJIMKY SMŮLU - DUBEN SI U DOMÁCÍHO KINA UŽIJÍ ZEJMÉNA MILOVNÍCI DOBRODRUŽSTVÍ, AKCE A NAPĚTÍ. NUTNO UPOZORNIT I NA VELKOU UDÁLOST. NA DVD PŘICHÁZÍ SPIELBERGŮV SCHINDLERŮV SEZNAM - VEDLE DVOUDISKOVÉ VERZE I VE SPECIÁLNÍ SBĚRATELSKÉ EDICI.

Master & Commander - Odvrácená strana světa je spolehlivou volbou pro nejširší publikum, což zaručuje brilantní vypravěčský styl Australana Petera Weira i účast charismatického Russella Crowa v hlavní roli kapitána Jacka Aubreyho, kterému v úloze kultivovaného palubního lékaře zdatně sekunduje Paul Bettany. Jejich bitevní loď britského královského námořnictva dostane za úkol zničit tajemnou francouzskou fregatu Acheron, větší a lépe vybavenou. Náročná plavba napříč dvěma oceány představuje zároveň vzrušující objevitelskou výpravu do tehdy neprobádaných světů. Z deseti nominací na Oscara film získal dvě sošky (kamera a zvukový střih). Film doplňují bonusové materiály, obsahující též vynechané scény, pohledy z více úhlů kamery i originální dokument HBO. Akční komedie Švindlíři stojí na vynikajícím výkonu Nicolase Cage. V režii Ridleyho Scotta si zahrál elitního zloděje a podvodníka, který se spolu se svým parťákem chystá na pořádnou ránu. Jeho už tak dost chaotický život psychotického zmatkáře ještě více rozhodí znovunalezená pubertální dcera. Drsný akční snímek S.W.A.T. , inspirovaný kultovním seriálem ze 70. let, to jsou především velmi dobré akční scény v režii Clarka Johnsona. Colin Farrell a Samuel L. Jackson zde představují členy nově vytvořené prestižní jednotky rychlého nasazení, která se musí utkat s mocným drogovým králem. Ten za pomoc při útěku z transportu vyhlásí odměnu 100 milionů dolarů, a získat ji hodlá kdekdo. Od „policejních žraloků“ ke žralokům v pravém slova smyslu můžete „doplavat“ s hororem Rudá voda režiséra Ch. R. Carnera. Do boje proti jedinému druhu sladkovodního žraloka, který se stane krvavým postrachem Mississippi, vytáhne Lou Diamond Phillips. Krev teče potokem i v hororu Krysař Willard , jehož hlavními protagonisty jsou zasmušilý samotář, despotická stará matka, starý dům, hrubý a povýšený šéf a obrovské hejno krys. Temné a lehce úchylné, v režii Gelna Morgana. V tomto směru je již kultovní záležitostí, byť diskutabilních kvalit, i temný thriller Russella Mulcahyho Vraždy podle Jidáše sChristopherem Lambertem, pátrajícím po brutálním masovém vrahovi ve stylu pověstného snímku Sedm. A hlavně teenagerům zřejmě netřeba představovat hladového nemrtvého hrdinu Creepra z pokračování známého hororu Jeepers Creepers 2.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít