aktuálně

19. června 2006, 00:00 - admin
19. června 2006, 00:00

Ssangyong začne prodávat Rexton II Na český a slovenský trh bude sportovněužitkový Rexton II. uveden ve čtyřech úrovních výbavy pětimístné verze a také v sedmimístné specifikaci Family. Cena základního modelu je 869 980 korun včetně DPH. K dispozici bude i možnost přestavby na vůz kategorie N1.

Ssangyong začne prodávat Rexton II Na český a slovenský trh bude sportovněužitkový Rexton II. uveden ve čtyřech úrovních výbavy pětimístné verze a také v sedmimístné specifikaci Family. Cena základního modelu je 869 980 korun včetně DPH. K dispozici bude i možnost přestavby na vůz kategorie N1. Cílem importéra je prodat do konce roku na českém a slovenském trhu 70 vozů. Peugeot 307 SW i pro podnikatele Český Peugeot přišel s nabídkou možnosti odpočtu DPH u modelu Peugeot 307 SW. Vůz s panoramatickou střechou je tak možné pořídit za cenu od činí 21 000 korun. Audi S6 zná českou cenu Ještě před termínem oficiálního uvedení na trh zveřejnilo Audi cenu modelu S6. Začíná na 2 549 000 korunách. Předpokládá se, že první objednané vozy by do Česka mohly dorazit do konce prázdnin. Nové Audi S6 se ale u nás poprvé představí v rámci nadcházejícího Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v roli oficiálního dopravce festivalu. Fiat má zaváděcí ceny pro nové Ducato Nový Fiat Ducato, který byl představen na Autotecu, bude stát v nejlevnější verzi 549 900 korun. Pro prvních 100 objednávek připravil Fiat akční ceník v podobě třicetitisícového bonusu při hotovostní platbě a stodesetitisícového bonusu při leasingu s ČSOB. Cena tak prý začíná už na 439 000 korunách. Yetti půjde do výroby Vedení automobilky Škoda Auto již definitivně rozhodlo o tom, že během několika let začne vyrábět malý sportovně-užitkový vůz. Bude vycházet ze studie Yetti, která objížděla v různých podobách loňské autosalony. Jak se bude nová škodovka nakonec jmenovat, není zatím jisté. Vyrábět by se mohla od roku 2009. Šéf představenstva automobilky Detlef Wittig již loni připustil, že firma pravděpodobně zahájí sériovou výrobu vozu pro volný čas Yetti s tím, že na trhu by se měl objevit nejdříve v roce 2008. Ceny ojetin klesají Ceny ojetých automobilů v tuzemských autobazarech přes zimu klesly až o 30 procent. Po dlouhé době znatelně klesaly i ceny ojetých vozů domácí Škody Auto, které si dříve držely cenu výrazně déle než jiné značky. Ceny nových aut za poslední rok klesly jen o 0,6 procenta, ale i tak patří Česká republika mezi tři země s nejlevnějšími novými vozy v Evropě. Nová osobní auta jsou v tuzemsku o šest procent levnější než v eurozóně. Cebia nabízí nový systém zabezpečení Česká republika je rájem zlodějů. Ročně se tady ukradne kolem 25 tisíc aut. Podle ředitele společnosti Cebia, která se zabývá zabezpečením vozidel, za to může i poměrně snadné přihlášení vozidla s pozměněnými identifikátory. Jednou z cest, jak tomu zabránit, je označení vozidla speciálními holografickými prvky, které nelze nijak odstranit. „Automobil je označen jednak viditelnými etiketami a dále holografickými mikrotečkami na skrytá místa. Nedílnou součástí zabezpečení tímto způsobem je registrace vozidla do centrálního systému. Cena zabezpečení vozidla tímto způsobem je 1680 korun. Škoda Auto přichází s novou řadou**

Automobilka Škoda Auto začala v těchto dnech nabízet modely Fabia, Octavia a Octavia Tour v modernizovaném provedení modelového roku 2007. U těchto modelů tak dochází k některým technickým změnám a k zavedení nových prvků výbav. Inovovanou limuzinu superb pro modelový rok 2007 začne firma nabízet v srpnu. Konkurenční automobilky většinou přijdou s modely 2007 až v druhé polovině roku. Již v létě však nabízí letošní, případně ještě loňské modely s výraznými slevami.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít