Akce pro podnikatele

23. října 2006, 00:00 - Karel Janků, ČTK
23. října 2006, 00:00

ÚTERÝ 24. ŘÍJNA* Začíná podnikatelská mise do Bulharska. Akce, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Plzeňského kraje, potrvá až do 27. října. Kontakt: janovska@hkplzen. cz, tel.: 378 226 955.* Finanční fórum pro malé a střední podniky pořádá v Ostravě agentura CzechInvest. Akce potrvá do 26.

ÚTERÝ 24. ŘÍJNA

 • Začíná podnikatelská mise do Bulharska. Akce, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Plzeňského kraje, potrvá až do 27. října. Kontakt: janovska@hkplzen. cz, tel.: 378 226 955.
 • Finanční fórum pro malé a střední podniky pořádá v Ostravě agentura CzechInvest. Akce potrvá do 26. října. Kontakt: financovanifirem@czechinvest. org, tel.: 296 342 845.

STŘEDA 25. ŘÍJNA

 • Motivace klíčových manažerů majiteli je téma diskuzního odpoledne pořádaného společností top vision, na které jsou zváni všichni majitelé a ředitelé podniků, kteří se zabývají otázkou, jak efektivně motivovat vlastní manažerský tým. Kontakt: kracalikova@topvision. cz, tel.: 225 096 415.
 • Začíná podnikatelská mise do Srbska, konkrétně Nového Sadu a Kragujevace. Akce je dvoudenní a pořádají ji Olomoucký a Jihomoravský kraj. Kontakt: rosiva@rosiva. cz, tel.: 583 280 754.
 • Podnikání na Ukrajině v praxi a investiční příležitosti Žytomyrské oblasti bude námětem setkání, které se uskuteční v Praze. Akci pořádá ukrajinská firma PP Bohemia Consult ve spolupráci s Hospodářskou komorou Střední Čechy a s Oblastní státní administrací Žytomyrské oblasti. Kontakt: tel.: 222 75 30 88, info@bohemiaconsult. com.

PONDĚLÍ 30. ŘÍJNA

 • Možnostem čerpání unijních peněz v období let 2007-2013 bude věnován seminář, který pořádá Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 31. ŘÍJNA

 • Obchodní know-how - vlastnictví firmy nebo jednotlivce je téma diskuzního odpoledne, které pořádá společnost top vision. Kontakt: kracalikova@topvision. cz, 225 096 415.
 • Konferenci s názvem „Záruky - účinný nástroj podpory malých a středních podnikatelů“ pořádá v Praze Českomoravská záruční a rozvojová banka. Kontat: info@cmzrb.cz, tel.: 255 721 111.
 • Veřejné zakázky od startu až k cíli je názvem semináře, který v Praze pořádá Institute for International Research GmbH. Kontakt: hana.nemejcova@konference. cz, tel.: 222 074 508.

PÁTEK 3. LISTOPADU

 • Seminář s názvem „Podnikáte a chcete být úspěšní“ pořádá Svaz průmyslu a dopravy ČR. Akce se uskuteční v Hradci Králové a je určena manažerům a podnikatelům z Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje. Kontakt: v.strnadova@msf.cz.

PONDĚLÍ 6. LISTOPADU

 • Možnostem hospodářské spolupráce s Velkou Británií bude věnován seminář, který v Praze pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu. Kontakt: posta@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

STŘEDA 15. LISTOPADU

 • Možnostem čerpání unijních peněz v období let 2007-2013 bude věnován seminář, který pořádá Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně. Kontakt: info@ohkzlin. cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 21. LISTOPADU

 • V Praze začíná 13. ročník veletrhu Aqua-therm. Součástí programu bude i odborná výstava s názvem Nízkoenergetické stavby. Kontakt: aqua@ppa.cz, tel.: 224 234 274.

DAŇOVÉ TERMÍNY

STŘEDA 25. ŘÍJNA

 • spotřební daň - splatnost daně za srpen (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za září (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za září (pokud vznikl nárok)
 • daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 3. čtvrtletí a za září - souhrnné hlášení za 3. čtvrtletí

ČTVRTEK 9. LISTOPADU

 • spotřební daň - splatnost daně za září (mimo spotřební daň z lihu)

PONDĚLÍ 27. LISTOPADU

 • spotřební daň - splatnost daně za září (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za říjen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za říjen (pokud vznikl nárok)
 • daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za říjen

ČTVRTEK 30. LISTOPADU

 • daň z nemovitostí - poslední splátka daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč)

FINANCE A INVESTICE

ZDARMA NÁPADY NA ZVÝŠENÍ PRODEJE:

Jak získat další zákazníky, zvednout tržby a zvýšit zisk. Nápady, postupy a metody z praxe.

Zdarma praktický návod: „5 nebezpečných chyb, které vaši firmu připravují o další objednávky a zisk“. Časově omezené, stáhněte ještě dnes.

www. JakZvysitProdej.cz

RŮZNÉ

 • Prodám drcený polystyren na zateplení mezitrámových prostorů, do izolačních odlehčených betonů (stropů a podlah - pro NED a PD domy), a nebo jako příměs do humusu zlehčení zeminy. Pytel 250 litrů za 185 Kč. Množstevní slevy, info: cizek.miro@seznam.cz, tel.: 732 888 388 Ostrava.

OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

 • Akciová společnost se stabilním zázemím nabízí začínajícím podnikatelům pomoc při realizaci kvalitních podnikatelských záměrů. Kontakt: e-mail: gribek@elcomgroup.cz * Autopůjčovna osobních, užitkových vozidel a přípojných vozíků, operativní leasing, správa vozových parků, nehodový servis - vše za Vás vyřídíme + půjčíme vůz zdarma, autoservis. Hledáme obchodní zástupce po celé ČR. Informace na centrální lince celé ČR: 775 661 661 nebo info@mojeautopujcovna.cz

ODKOUPÍME OD VÁS PŘEBYTEČNÉ ZÁSOBY! Končíte s výrobou nebo s obchodní činností a nevíte co s přebytečnými produkty? Zákazník neodebral zboží? Odkoupíme Vaše přebytečné zásoby, popř. zajistíme odbyt Vašich produktů či po vzájemné dohodě převezmeme Vaši činnost. Tel.: 724 304 603, kafin@seznam.cz

ZAMĚSTNÁNÍ - NABÍDKA

Stavební a obchodní firma Promoko Mohelnice vyhlašuje výběrové řízení na pozici obchodního zástupce. Nástup možný ihned. Tel.: 777 567 717 - Ing. Ryba.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji…
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Galerie: Williams se nevěnuje jen Formuli 1. Staví i auta a nyní slaví 40 let
Giannini 350GP je Fiat 500 po obří dávce steroidů. Prohlédněte si tento speciál v akci
Technologie
Nejvýkonnější herní konzoli si už můžete předobjednat. Xbox One X stojí 13 500 Kč
Osmijádrové Intely na příští rok by stále mohly být 14nm, založené na Coffee Lake
E-shop Lidlu odstartoval. Láká na bezplatnou dopravu a 90denní lhůtu pro vrácení zboží
Lara Croft opět míří do kin. Podívejte se na první ukázku nového Tomb Raidera
Vivaldi vyšel v nové verzi. Zlepšuje prohlížeč obrázků a správce stahování
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít