Akce pro podnikatele

23. října 2006, 00:00 - Karel Janků, ČTK
23. října 2006, 00:00

ÚTERÝ 24. ŘÍJNA* Začíná podnikatelská mise do Bulharska. Akce, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Plzeňského kraje, potrvá až do 27. října. Kontakt: janovska@hkplzen. cz, tel.: 378 226 955.* Finanční fórum pro malé a střední podniky pořádá v Ostravě agentura CzechInvest. Akce potrvá do 26.

ÚTERÝ 24. ŘÍJNA

 • Začíná podnikatelská mise do Bulharska. Akce, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Plzeňského kraje, potrvá až do 27. října. Kontakt: janovska@hkplzen. cz, tel.: 378 226 955.
 • Finanční fórum pro malé a střední podniky pořádá v Ostravě agentura CzechInvest. Akce potrvá do 26. října. Kontakt: financovanifirem@czechinvest. org, tel.: 296 342 845.

STŘEDA 25. ŘÍJNA

 • Motivace klíčových manažerů majiteli je téma diskuzního odpoledne pořádaného společností top vision, na které jsou zváni všichni majitelé a ředitelé podniků, kteří se zabývají otázkou, jak efektivně motivovat vlastní manažerský tým. Kontakt: kracalikova@topvision. cz, tel.: 225 096 415.
 • Začíná podnikatelská mise do Srbska, konkrétně Nového Sadu a Kragujevace. Akce je dvoudenní a pořádají ji Olomoucký a Jihomoravský kraj. Kontakt: rosiva@rosiva. cz, tel.: 583 280 754.
 • Podnikání na Ukrajině v praxi a investiční příležitosti Žytomyrské oblasti bude námětem setkání, které se uskuteční v Praze. Akci pořádá ukrajinská firma PP Bohemia Consult ve spolupráci s Hospodářskou komorou Střední Čechy a s Oblastní státní administrací Žytomyrské oblasti. Kontakt: tel.: 222 75 30 88, info@bohemiaconsult. com.

PONDĚLÍ 30. ŘÍJNA

 • Možnostem čerpání unijních peněz v období let 2007-2013 bude věnován seminář, který pořádá Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně. Kontakt: info@ohkzlin.cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 31. ŘÍJNA

 • Obchodní know-how - vlastnictví firmy nebo jednotlivce je téma diskuzního odpoledne, které pořádá společnost top vision. Kontakt: kracalikova@topvision. cz, 225 096 415.
 • Konferenci s názvem „Záruky - účinný nástroj podpory malých a středních podnikatelů“ pořádá v Praze Českomoravská záruční a rozvojová banka. Kontat: info@cmzrb.cz, tel.: 255 721 111.
 • Veřejné zakázky od startu až k cíli je názvem semináře, který v Praze pořádá Institute for International Research GmbH. Kontakt: hana.nemejcova@konference. cz, tel.: 222 074 508.

PÁTEK 3. LISTOPADU

 • Seminář s názvem „Podnikáte a chcete být úspěšní“ pořádá Svaz průmyslu a dopravy ČR. Akce se uskuteční v Hradci Králové a je určena manažerům a podnikatelům z Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje. Kontakt: v.strnadova@msf.cz.

PONDĚLÍ 6. LISTOPADU

 • Možnostem hospodářské spolupráce s Velkou Británií bude věnován seminář, který v Praze pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu. Kontakt: posta@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

STŘEDA 15. LISTOPADU

 • Možnostem čerpání unijních peněz v období let 2007-2013 bude věnován seminář, který pořádá Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně. Kontakt: info@ohkzlin. cz, tel.: 576 011 502.

ÚTERÝ 21. LISTOPADU

 • V Praze začíná 13. ročník veletrhu Aqua-therm. Součástí programu bude i odborná výstava s názvem Nízkoenergetické stavby. Kontakt: aqua@ppa.cz, tel.: 224 234 274.

DAŇOVÉ TERMÍNY

STŘEDA 25. ŘÍJNA

 • spotřební daň - splatnost daně za srpen (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za září (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za září (pokud vznikl nárok)
 • daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 3. čtvrtletí a za září - souhrnné hlášení za 3. čtvrtletí

ČTVRTEK 9. LISTOPADU

 • spotřební daň - splatnost daně za září (mimo spotřební daň z lihu)

PONDĚLÍ 27. LISTOPADU

 • spotřební daň - splatnost daně za září (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za říjen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za říjen (pokud vznikl nárok)
 • daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za říjen

ČTVRTEK 30. LISTOPADU

 • daň z nemovitostí - poslední splátka daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč)

FINANCE A INVESTICE

ZDARMA NÁPADY NA ZVÝŠENÍ PRODEJE:

Jak získat další zákazníky, zvednout tržby a zvýšit zisk. Nápady, postupy a metody z praxe.

Zdarma praktický návod: „5 nebezpečných chyb, které vaši firmu připravují o další objednávky a zisk“. Časově omezené, stáhněte ještě dnes.

www. JakZvysitProdej.cz

RŮZNÉ

 • Prodám drcený polystyren na zateplení mezitrámových prostorů, do izolačních odlehčených betonů (stropů a podlah - pro NED a PD domy), a nebo jako příměs do humusu zlehčení zeminy. Pytel 250 litrů za 185 Kč. Množstevní slevy, info: cizek.miro@seznam.cz, tel.: 732 888 388 Ostrava.

OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

 • Akciová společnost se stabilním zázemím nabízí začínajícím podnikatelům pomoc při realizaci kvalitních podnikatelských záměrů. Kontakt: e-mail: gribek@elcomgroup.cz * Autopůjčovna osobních, užitkových vozidel a přípojných vozíků, operativní leasing, správa vozových parků, nehodový servis - vše za Vás vyřídíme + půjčíme vůz zdarma, autoservis. Hledáme obchodní zástupce po celé ČR. Informace na centrální lince celé ČR: 775 661 661 nebo info@mojeautopujcovna.cz

ODKOUPÍME OD VÁS PŘEBYTEČNÉ ZÁSOBY! Končíte s výrobou nebo s obchodní činností a nevíte co s přebytečnými produkty? Zákazník neodebral zboží? Odkoupíme Vaše přebytečné zásoby, popř. zajistíme odbyt Vašich produktů či po vzájemné dohodě převezmeme Vaši činnost. Tel.: 724 304 603, kafin@seznam.cz

ZAMĚSTNÁNÍ - NABÍDKA

Stavební a obchodní firma Promoko Mohelnice vyhlašuje výběrové řízení na pozici obchodního zástupce. Nástup možný ihned. Tel.: 777 567 717 - Ing. Ryba.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Co potřebujete vědět o pojištění pro zvířata předtím, než ho založíte
Chcete přijmout brigádníka? Rady a tipy, jak na zaměstnávání brigádníků!
Až 52 600 Kč za semestr aneb poplatky za delší studium na VŠ
Auta
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se…
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Toyota oslavila 20. výročí hybridů. Vůbec poprvé zavítala do ČR také vodíková Mirai
Technologie
Tip: Hromadu užitečného softwaru za 534 dolarů můžete mít jen za 12 dolar§
Nadupaný Asus ZenFone AR byl stvořen pro virtuální realitu a nacpané peněženky
Retro ThinkPad je hotová věc a budete jej milovat, vzkazuje Lenovo
„Počítači, chci rohlík, šunku a mléko.“ Obchod Kolonial.cz testuje hlasové nákupy
Mozilla přinesla svůj bezpečný prohlížeč i na Android. Stáhněte si Firefox Focus
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít