Y SOFT

09. listopadu 2015, 00:00 -
09. listopadu 2015, 00:00

Lukáš Maňásek chief sales officer Podnik Y Soft, poskytovatel kancelářských řešení pro firmy, jmenoval Lukáše Maňáska (35) do pozice chief sales officer. Maňásek, který se stal zároveň členem představenstva společnosti, bude řídit globální obchod napříč celým produktovým portfoliem Y Softu.

Lukáš Maňásek dříve působil jako VP of sales pro Y Soft EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika).

Ve firmě Y Soft začal pracovat v roce 2008 jako regio nal sales manager. Předtím působil jako analytik Komerční banky a jako systémový administrátor na Masarykově univerzitě v Brně. Vystudoval matematiku a informatiku na téže univerzitě.

Maňásek je ženatý, má jedno malé dítě a s manželkou brzy očekávají nový přírůstek do rodiny.

Ve volném čase se věnuje běhání maratonů po celém světě. 1

EXPOBANK CZ Jiří Schwarz člen dozorčí rady Jan Roztočil člen představenstva Vedení společnosti Expobank se rozrostlo o dva členy. V dozorčí radě bude působit ekonom Jiří Schwarz. Novým členem představenstva se stal Jan Roztočil, který bude zodpovídat za oblast korporátního bankovnictví. Jiří Schwarz (55) byl v minulosti členem Národní ekonomické rady vlády ČR, dále Vědecké rady International Center for Economic Research a prezidentem Liberálního institutu.

V současné době působí ve správních radách dvou zahraničních institucí (v USA a Lucembursku), je nezávislým členem představenstva turecké energetické společnosti a ředitelem Centra ekonomických a tržních analýz. Jiří Schwarz získal vzdělání na VŠE v Praze, kde v letech 2003 až 2010 působil jako děkan Národohospodářské fakulty. Mluví plynně anglicky, německy, rusky a domluví se francouzsky. Je ženatý, má dvě dospělé děti a ve volném čase jezdí na kole, na lyžích a hraje tenis.

Nový člen představenstva Expobank CZ Jan Roztočil (42) v uplynulých letech pracoval pro Komerční banku, Citibank či Volksbank CZ.

Postupně se profiloval zejména v oblasti korporátního bankovnictví. V roce 2011 přešel do LBBW Bank CZ, kterou roku 2014 odkoupila Expobank. Roztočil dosud zastával funkci ředitele pro velké společnosti a strukturované financování v oddělení firemní klientely. Hovoří plynně anglicky, domluví se i rusky či francouzsky.

Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho největší koníčky patří cyklistika.

2

VILÍMKOVÁ DUDÁK & PARTNERS Ivana Folwarczná Martinková vedoucí HR poradenství Novou vedoucí HR poradenství společnosti Vilímková Dudák & Partners se stala Ivana Folwarczná Martinková. Na starost bude mít kompletní zastřešení veškerých HR aktivit a poskytování HR služeb novým i stávajícím klientům společnosti, kterým bude nabízet služby interim HR manažera, trenéra a kouče.

Ivana Folwarczná Martinková má v oblasti HR více než sedmnáctiletou praxi. Dvanáct let působila v PricewaterhouseCoopers (PwC), kde byla pět let HR ředitelkou pro Českou republiku. Zastávala také pozici HR ředitelky v Moravském peněžním ústavu. Od roku 2010 pracuje jako interim HR manažerka, konzultantka a koučka ve firmách z nejrůznějších oblastí podnikání. Výsledky své práce vydala v odborné publikaci Vzdělávání a rozvoj manažerů. Vystudovala VŠE v Praze. Své služby nabízí i v anglickém a německém jazyce.

3

INTERSNACK Alexandra Kafk ová HR ředitelka Společnost Intersnack představila Alexandru Kafkovou jako novou HR ředitelku pro Českou republiku a Slovensko. Kafková by se v novém působišti chtěla mimo jiné soustředit na posílení vzdělávání a koučinku.

Do týmu Intersnack přešla Alexandra Kafková z pozice HR manažerky firmy Mondelez International, v níž byla zodpovědná za vytváření a implementaci HR strategie pro všechny výrobní továrny společnosti v Česku a na Slovensku. Kafková má jako HR manažerka dlouholeté zkušenosti, které získala v různých postech mezinárodních společností z oblasti FMCG, telekomunikací a výroby. Před příchodem do firmy Mondelez International v roce 2004 působila tři roky v podniku Czech Telecom a předtím sedm let ve společnosti Unilever.

4

UPC Branko Gugleta ředitel výstavby a akvizic Jana Harel HR talent & staffing director Marián Holý ředitel pro firemní zákazníky Branko Gugleta se stal členem top managementu UPC, kde bude zastávat pozici ředitele výstavby a akvizic společnosti. Před nástupem do UPC působil Gugleta v roli marketingového ředitele virtuálního operátora Tesco Mobile.

Předtím pracoval několik let v Telefónice O2 ve Velké Británii a v ČR. Před působením v telekomunikační branži se podílel na vstupu českého RWE na trh s prodejem elektrické energie. Gugleta pochází z Ústí nad Labem, vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT v Praze. Rád cestuje po světě, fotí a leze po horách. Hovoří česky, anglicky, španělsky a domluví se i německy a srbochorvatsky.

Jana Harel posiluje HR tým UPC. Z pozice HR talent & staffing director zastřeší agendu projektů souvisejících s průzkumy mínění zaměstnanců a hodnocení výkonu, bude dohlížet na tým HR partnerů UPC a mzdovou účtárnu. Jana Harel přichází po osmiletém působení ve společnosti Johnson & Johnson (Medical Devices), kde zastávala pozici HR manager pro Českou republiku a Slovensko. Profesní kariéru začala před 15 lety v Unileveru. Studovala zdravotní péči a navázala studiem ekonomie, jazyků a cestovního ruchu. Ve volném čase se ráda věnuje rodině, přátelům, své labradorce a cestování.

Marián Holý bude mít ze své pozice ředitele UPC pro firemní zákazníky na starost veškeré obchodní kanály B2B včetně SOHO, malých a středních firem a korporací a backofice. Holý přišel do UPC z O2, kde řídil tým B2B segmentového marketingu. V oblasti B2B má zkušenosti také ze společností Slovak Telekom a Orange. Působil rovněž v konzultantské společnosti Capgemini. Vystudoval univerzitu v Žilině, má dvě děti a ve volném čase se věnuje fotbalu. Domluví se česky, slovensky, anglicky a německy.

5

SDRUŽENÍ PRO ZAHRANIČNÍ INVESTICE AFI Eva Bendlová výkonná ředitelka Eva Bendlová byla řídícím výborem Sdružení pro zahraniční investice – AFI jmenována do funkce výkonné ředitelky. Na starost bude mít vedení výkonného týmu asociace, koordinaci klíčových projektů, rozvoj strategických partnerství, rozvoj a podporu marketingových aktivit v ČR i v zahraničí a řešení vybraných legislativních otázek. Bendlová působí v AFI více než čtyři roky. Dříve zde zastávala pozici projektové manažerky a následně team leadera. Předtím pracovala v mezinárodní komunikační agentuře Fleishman­Hillard, kde se věnovala realizaci komunikačních strategií například pro firmy Tesco, EY, M. C. Triton, J&T Banka, AWD ČR a další.

Eva Bendlová vystudovala obory marketingová komunikace PR a mediální komunikace na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Svůj volný čas věnuje nejraději aktivnímu odpočinku. Má ráda přírodu a cestování.

6

BĚLINA & PARTNERS Petr Horá ek koncipient Advokátní kancelář Bělina & Partners rozšířila svůj právní tým o zkušeného právníka Petra Horáčka, který se specializuje především na spornou agendu související s náhradou škody způsobené při výkonu veřejné moci, na spory o vlastnictví či spory o peněžitá plnění. Zastupuje klienty taktéž v trestních řízeních.

Petr Horáček byl od roku 1991 do roku 2006 zaměstnán u Policie České republiky. Od roku 2006 působil na Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, kde několik let vedl odbor právních služeb. V letech 2014 až 2015 působil na ministerstvu financí jako ředitel právní sekce. Absolvoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni, Policejní akademii v Praze a Ekonomicko­správní fakultu Univerzity Pardubice. Hovoří česky a anglicky.

7

VODAFONE Adriana Dergam ředitelka korporátní komunikace a společenské odpovědnosti Novou ředitelkou korporátní komunikace a společenské odpovědnosti Vodafonu se stala Adriana Dergam. Přichází z České televize, kde působila téměř pět let jako redaktorka zahraniční redakce. Její dosavadní profesní kariéra byla velmi různorodá. Pracovala v médiích, neziskovém a veřejném sektoru i v několika firmách. Před nástupem do České televize žila 17 let v zahraničí. Vystudovala psychologii na univerzitě Autónoma de Madrid. Kromě Španělska žila také například v Srbsku, kde pracovala v oddělení komunikace v asociaci Walton International Search Associates.

Hovoří plynně španělsky, anglicky, rusky, srbsky a francouzsky. Ve volném čase se věnuje hlavně své rodině. Ráda také cestuje a navštěvuje kina.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Auta
Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000…
Socialistická auta, která byla (aspoň v něčem) lepší než ta „západní“
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní elektromobil
Test: Mazda CX-5 2.0 Skyactiv-G160 AWD
Retro: Lada Niva, Škoda Trekka a další socialistické off-roady
Technologie
Opera se dotýká virtuální reality. Přehraje 360° video v Oculus Riftu a dalších zařízeních
Pirátství prodejům neubližuje, ukazuje studie EU, kterou neměl nikdo vidět
Paměti DDR5 by se mohly objevovat už od roku 2019. Takt až 6,4 GHz, VRM na modulech?
Takhle bude vypadat retro ThinkPad. Lenovo jej nabídne k 25. výročí
Nové ZenFony 4 pro evropský trh jsou tu. Přinášíme podrobné srovnání
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít