VIP Service Club Continental

14. dubna 2014, 00:00 -
14. dubna 2014, 00:00

Už nebudete chtít létat jinak V České republice roste trend luxusního cestování! Lidé vyhledávají nové dimenze a zároveň si nepřipouštějí zásahy do svého pohodlí. Právě na takovou poptávku zareagovalo i pražské Letiště Václava Havla. VIP Service Club Continental vám otevře nové možnosti cestování… Připravte se na ojedinělý zážitek, ale i flexibilitu, individuální přístup a nadstandartní služby!

Nezáleží na tom, jestli jste v halách evropských letišť jako doma nebo cestujete jen sporadicky. Tak jako tak se vám fronty na odbavení, kontroly zavazadel a letištní haly plné lidí nevyhnout. Všichni cestovatelé zažívají to stejné… Shánění taxi, špatně naladěný taxikář očividně nadšený z množství vašich zavazadel, dlouhé fronty a další tlačenice na bezpečnostní kontrole vám rychle vezme i ty poslední zbytky dobré nálady. Takhle ze by měla začínat každá vaše cesta? Omyl! VIP Service Club Continental vám ukáže, že je možné cestovat jinak!

„Heslo,Fantazii se meze nekladou‘ platí dokonale,“ prozrazuje Simona Svobodová, ředitelka Zákaznické péče a VIP služeb Letiště Praha, a. s. „VIP Service Club Continental vám nabídne okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem nebo příletem vašeho letadla. Prostě se nemusíte o nic starat - vše zařídíme za vás.“

Líbí se vám vidina toho, že se nebudete muset ničím nervovat? „Pro klienta přijede domů limuzína, která ho odveze přímo k VIP terminálu Letiště Praha,“ dodává Simona Svobodová. „Přivítat ho přijde portýr, který mu rovnou vezme zavazadla. Klient na recepci odevzdá veškeré cestovní doklady svému agentovi, který se o něj bude výhradně starat před odletem letadla. Ten ho následně usadí do salonku a zeptá se, jak by chtěl čas před odletem strávit. Chtěl by pracovat, odpočívat, dát si skleničku nebo doutník, hrát si s dětmi nebo nakupovat v duty free shopu…? Možností, jak u nás strávit čas, je opravdu několik. V salonku mu personál nabídne občerstvení a pití. Mezi tím vším se agent postará o všechny formality spojené s cestováním v přímo hale. Při odbavení a nástupu do letadla pak není rozhodně nutné procházet celým letištěm. Proto je ve VIP Service připraveno individuální odbavení a bezpečnostní kontrola. Každý cestující pak jistě ocení, že umožníme doprovod až k letadlu, limuzínou přímo na ploše.“ Zatímco si tedy posedíte nad výbornou kávou nebo šampaňským, obsluha salonku vyřídí s vaším pasem vše potřebné a svoji pozornost zaměří i na takové detaily, jestli chcete nastupovat do letadla jako první nebo jako poslední.

Samotné salonky určené pro prémiové pasažéry vám vyrazí dech. Jednak rozlohou a službami, ale také opulentním interiérovým designem. Klientům Letiště Praha je jich k dispozici devět a jsou to místa s nepřetržitým provozem, kde si cestující mohou odpočinout v příjemném prostředí. Vybrat si můžete například z kuřáckého salonku, ze salonku s velkou obrazovkou nebo promítacím plátnem, který je vhodný k prezentacím, nebo dětského koutku.

Kdo většinou služeb VIP Service využívá? Podle Simony Svobodové jsou to klienti, kteří mají rádi komfort, soukromí a pohodlí a nechtějí mít cestování spojené se stresem: „Touží si v době, kdy čekají na své letadlo, odpočinout. Nebo naopak díky variabilitě salonků v nich s oblibou pracují. Často se jedná o velmi pracovně vytížené muže a ženy, kteří nechtějí být nuceni trávit čas v chaotickém prostředí příletových nebo odletových hal. U nás mohou využít počítač s připojením na internet či Wi-Fi zdarma.“

Vyzkoušejte nový způsob cestování a nebudete chtít jinak!

V dnešní době je stále důležitější mít možnost se na chvíli zastavit, relaxovat a nechat za sebe vyřizovat nutné formality někoho jiného, a tohle v Club Continental perfektně umějí!

„Každý den se snažíme být jiní a dopřát maximální komfort všem našim cestujícím. Pro nás je jejich spokojenost na prvním místě,“ dodává Simona Svobodová. l

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Technologie
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít