Vertu

14. dubna 2014, 00:00 -
14. dubna 2014, 00:00

Kouzlo dokonalého Buďte originální a vtiskněte svému domovu vlastní osobitý rukopis. Nezáleží na tom, jestli začínáte od nuly v prázdném bytě nebo ho jen chcete zkrášlit a vyladit poslední detaily.

Jedno je jisté: bez kvalitních interiérových doplňků se neobejdete!

Zařídit si byt je příjemné, ale skutečnou zábavou se tato činnost stává až v momentě, kdy máte na své straně někoho s odbornými znalostmi a zkušenostmi. Svěřte se do rukou odborníků v interiérovém butiku A La Maison.

Když je to praktické a exkluzivní, dost pravděpodobně jde o dílo britské společnosti Vertu. Už od roku 1998 vycházejí z manufaktury v Anglii unikátní kousky, jejichž poznávacím znamením je poskytnout svým zákazníkům zážitek s nejluxusnějšími mobilními telefony na světě. A pokud přidáte ještě spojení řemeslného mistrovství a jedinečných materiálů s inovačními technologie a unikátními službami, není divu, že značka Vertu má dnes vedoucí postavení na trhu, který před desetiletím sama vytvořila.

Mobilní telefony Vertu jsou v dnešním mobilním světě už pojmem.

V nové sezoně revoluce Vertu nabírá na obrátkách a představuje nový telefon Constellation, u kterého se spojily veškeré odborné značlosti Vertu v oblasti kvalitních materiálů, řemeslného zpracování, technologie a služeb. „Constellation posunul design Vertu do současné sféry. Když jsme tvořili Vertu Ti, použili jsme velmi elegantní styl designu, který je vizuálně spjat s naším odkazem a který dodává výrobku nadčasovou kvalitu. V případě Constellation jsme naopak navrhli moderní minimalistický telefon, který je hladký a decentní,“ sveřil se Ignacio Germade, šéf celkové sortimentní nabídky Vertu. „Constellation obrací Vertu nový směrem, a pokud jde o design, fyzicky ztělesňuje všechno, co značku proslavilo – materiály příjemné na dotek, vynikající zpracování a moderní technologii.“

Safírové sklo patří neodmyslitelně do historie Vertu. V případě Constellation je použit 130mm díl – o váze více než 100 karátů – který překrývá celou přední stranu telefonu a pod nímž je umístěn 100mm displej o vysokém rozlišení 720 p. Jelikož je safír odolný vůči jakémukoliv poškrábání (kromě diamantů), displej zůstává prakticky netknutý po celou dobu životnosti telefonu.

Ty nejkvalitnější materiály byly zvoleny i na výrobu plášťě. Model Constellation ho má zhotovený z titanové slitiny grade 5, materiálu, který je dvaapulkrát silnější než nerezová ocel, a to při poloviční váze. Právě odolnost a lehká váha titanu grade 5 spolu s konečnou úpravou, která po vyleštění zůstává bez poskvrnky, z něj činí ideální materiál pro telefony Vertu.

Společnost Vertu navíc vybírá ty nejjemnější usně z alpského regionu Evropy a spolupracuje s koželužnou, která má za sebou více než 150 let zkušeností. Model Constellation je tak potažený vysoce kvalitní teletinou a na trh je uveden v pěti nádherných barvách – Cappucino, Black, Orange, Mocha a Rapsberry.

Po technické stránce Vertu Constellation nabízí uživateli moderního smartphonu všechno od systému Android 4.2 Jelly Bean™ 4.2 Jelly Bean, Qualcomm® Snapdragon™ dvoujádrový 1,7 GHz CPU, vnitřní paměť 32 GB, zadní kameru 13 MP s full HD videem (1080 p), přední kameru 1,3 MP kompatibilní se Skype™, Wi-Fi, Bluetooth a NFC. Pochlubit se může i portfoliem melodických vyzváněcích tónů složených speciálně pro Vertu, které nahrál Londýnský symfonický orchestr. Toto portfolio obsahuje také soubor zpěvů anglických ptáků. Všechny tyto vyzváněcí tóny jsou dílem puntičkářského přístupu techniků z Vertu k audiotechnice, jehož důsledkem je nepřekonatelná čistota zvuku. Constellation dále obsahuje software pro potlačování odchozího šumu a podporu aptX®, která zaručuje nejvyšší kvalitu reprodukce při přenosu zvuku do Bluetooth® telefonů nebo reproduktorů. Ruku v ruce s vyčerpávající technickou nabídkou jde škála exkluzivních služeb Vertu sdružených do balíčků Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY.

Vertu LIFE nabízí zákazníkům individuální výběr exkluzivních výhod a neomezený přístup k elitním událostem, který je k dispozici přímo na přístroji. Patří k nim například bezplatný vstup do nejexkluzivnějšího klubu na světě Private Member’s Clubs, přístup na akce pouze pro zvané a nakupování za zavřenými dveřmi.

Vertu CERTAINTY chrání zákazníky, jejich telefon Vertu a jejich data prostřednictvím nejlepší technologie ve své třídě a specilizovaných partnerů. To obnáší zakódovanou komunikaci ve spolupráci se Silent Circle, celosvětový přístup k Wi-Fi prostřednictvím iPass, osobní a firemní bezpečnost od Protector Services Group a antivirus od firmy Kaspersky.

Boutique Vertu, Pařížská 8, Praha 1 www.vertu.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Auta
Subaru S208 je rychlejší a ostřejší STI se silnějším…
Jak a kde zařídit výměnu řidičáku v roce 2017?
Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000 Kč
Socialistická auta, která byla (aspoň v něčem) lepší než ta „západní“
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní elektromobil
Technologie
Intel vydává Core i9-7980XE, i9-7960X a dobývá zpět trůn nejrychlejšího CPU pro PC
eBay u produktů zakázal vodoznaky. Chce krásné čisté fotky jako z katalogu
Twitter Lite pro Android si v Česku nezkusíte, můžete ale zamířit do prohlížeče
Cetin spustil mapu pokrytí VDSL. Řekne také, jestli vás brzy čeká zrychlování
Někteří lidé se ve Windows 8.1 nemohou přihlásit prostřednictvím účtu Microsoft
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít