Superman Janeček

29. září 2014, 00:00 - (red)
29. září 2014, 00:00

Palubní deník přináší důležitou informaci: Karel Janeček chce měnit svět k lepšímu.

Alespoň tak zní téma jeho nejbližší přednášky.

Pokud to čtenářům deníku uniklo, miliardář už založil nadační fond Neuron určený na podporu vědy, Nadační fond proti korupci určený na boj s korupcí a vzájemné si vyřizování účtů, Nadační fond pomoci je pak určen pro všechny, kteří se stali oběťmi „zlojedů a mocenského systému“; má také Nadaci Karla Janečka pro rozvoj občanské společnosti. Palubní deník Karlu Janečkovi děkuje, že mění svět k lepšímu, a přeje mu hodně úspěchů do další práce.

A v dlouhé řadě činností, do kterých se Janeček svým vylepšováním ještě nevložil, si dovoluje ještě jednu navrhnout. Příště by to mohl zkusit s počasím, to také stojí za prd.

Fúze autoparků Že není nad to, si v rámci dobrých kolegiálních vztahů ještě přisadit, prokázala Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR v reakci na anonym „pracovníků“ Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra, který současnému generálnímu řediteli pojišťovny mimo jiné vytýká zálibu v dobře vybavených audinách. VZP jemně a nezištně upozornila, že v rámci obětavé péče o zdraví národa a v souladu s mandarínskými ctnostmi její vrcholný management projevuje obzvláštní střídmost, když místo Audi 8 Long jezdí v Škodě Superb. Management VZP podle zpráv z kuloárů zároveň činorodě vyhledává každé naslouchající ucho, které by bylo možné přesvědčit, že jediným systémovým řešením je Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra spolu s Vojenskou pojišťovnou do VZP „prostě zavinout“.

Systémovou radost Palubnímu deníku poněkud kalí skutečnost, že zatím to byla vždy VZP, a kupodivu nikoli ZPMV, na kterou se daňoví poplatníci museli miliardami korun výpomocí skládat, zato však chápeme, že jedním z efektů fúze bude i sloučení autoparků. A když už tady ty audiny jsou… Nepostradatelná Mata Hari V pražském ANO to krátce před komunálními volbami pěkně vře. Podle informací Palubního deníku se pražští lídři ohradili proti spolupráci s Babišovou pravou pražskou rukou a bývalou příslušnicí komunistické rozvědky Radmilou Kleslovou. Proti Kleslové se měli postavit lídryně Adriana Krnáčová, Eliška Kaplická, Patrik Nacher a někteří pracovníci PR a mediálního oddělení. „Přišli za Babišem, aby mu řekli, že s ní nechtějí spolupracovat,“ prozradil Palubnímu deníku zdroj z pražské buňky hnutí. Rebelie ale podle palubního zdroje záhy skončila. „Babiš jim řekl, že jestli s ní mají problém a půjdou proti ní, všechny je vyhází,“ dodal zdroj. Po skandálu s kandidaturou exprimátora Jana Kasla a jeho odchodu kvůli Kleslové velký šéf řešil situaci razantně a hned v zárodku.

Radmila Kleslová se stala příslušnicí komunistické špionáže těsně před rokem 1989. Ona sama svoji pozici bagatelizuje. Od roku 1993 až do letoška byla členkou sociální demokracie, kromě jiného i asistentkou poslance Stanislava Křečka. Průkazku ke vstupu do kuloárů ale podle zdrojů Palubního deníku využívala především k lobbingu za Andreje Babiše, s nímž spolupracuje už delší dobu. Od roku 2010 je v Praze 10 zástupkyní starosty.

Příklady táhnou Odbornice na sex všeho druhu a senátní kandidátka za Babišovo hnutí ANO Laura Janáčková, která je t. č. k vidění v prádélku na billboardu poblíž Hlavního nádraží, nasadila do volební kampaně těžký kalibr – svého syna. „Mami, mám tě rád a stojím za tebou,“ stojí v dopise Felixe Strouhala, který Janáčková zavěsila na svůj facebookový profil. V době, kdy Felix nastupoval do mateřské školky, byl v Praze populární jiný synáčkovský hold. „Čau tati, zdravím tě a věřím, že ses nenechal otrávit,“ psal tehdy Jan Klaus svému otci. Palubní deník by chtěl paní docentce připomenout, že Klausovi synův dopis pomohl leda tak k demisi. A Felixovi pak popřát, aby se v životě nemusel řídit heslem, které razí jeho maminka – muži chtějí potvory.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít