Sportalm

13. dubna 2015, 00:00 -
13. dubna 2015, 00:00

Génius sportovní módy Sportovní elegance – tato dvě slova nejlépe vystihují jedinečnou značku Sportalm, která dokazuje, že sportovní oblečení už dávno nemusí být jen stroze technickou záležitostí. Naopak! Doby, kdy sportovní móda neměla s posledními trendy nic společného, jsou naštěstí nenávratně minulostí. Pokud toužíte po vysoké kvalitě, funkčnosti i originálním vzhledu, je značka Sportalm to pravé pro vás!

Firma Sportalm byla založena v roce 1953 v rakouském Kitzbühelu a prakticky okamžitě se stala jedním z nejvýznamějších výrobců oblečení pro volný čas. Alfou a omegou jejich úspěchu je kombinace nejnovějších funkčních materiálů s precizními střihy a luxusními detaily, jako jsou exkluzivní kožešiny, trendy výšivky nebo kombince vzorů. Použité materiály jsou zpracovávány těmi nejmodernějšími technologiemi a výsledný efekt zaručuje prodyšnost, nepromokavost a lehkost oděvu, který dokáže fungovat i v obtížných podmínkách. Možná právě proto získaly poslední kolekce Sportalm přívlastek „ski-couture“ a hodí se jak na sjezdovku, tak do města.

Kolekce Sportalm pro letní sezonu 2015 našla inspiraci v různých koutech světa od Afriky, Japonska až po typicky letní destinaci americké smetánky, Hamptons. Zatímco ostatní značky šetří při výrobě svých modelů časem i materiály, Sportalm uplatňuje na svých oděvech nejlepší přírodní i technické materiály

a precizní řemeslné zpracování. Hlavními důvody, proč používat ty nejkvalitnější tkaniny, jsou totiž spokojení zákazníci, kteří se každou sezonu do butiku Sportalm vracejí.

Oblečení firmy Sportalm se dělí na tři módní kolekce. Linie EMOTION je určena zejména pro volnočasové aktivity a je stejně jako filozofie celé firmy elegantní a nadčasová. Ať už se rozhodnete jít na golf, tenis nebo procházku po městě, určitě si vyberete z nové sportovní kolekce, která vás na první pohled zaujme svou originalitou. Barevná paleta zahrnuje výrazné odstíny zelené, tyrkysové, korálové nebo žluté, ale v nabídce nechybějí ani klasičtější barvy, jako je bílá, šedá, černá nebo béžová. Zvlášť oblíbená je linie SKI FASHION, kterou si zamilují všichni nadšení lyžaři i milovníci hor. I u těch nejnáročnějších zákazníků zvítězí díky své praktičnosti, lehkosti a trendovému zpracování. Sortiment obsahuje vše od lyžařských bund, kalhot nebo mikin až po stylové doplňky jako kožešinové čepice, rukavice nebo šály. Linie COUNTRY FASHION našla inspiraci v rakouském folkloru a najdete v ní oblečení inspirované tradičními kroji a šněrovačkami. l

Sportalm Shop, Týn 2 – Ungelt, Praha 1; OC Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, Praha 4 www.fggroup.cz

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít