Společnost SATPO zahájila v Praze výstavbu Rezidence Sacre Coeur² a slaví 20 let od založení!

Komerční sdělení

V místě původní pražské prvorepublikové zástavby vznikla díky stavbě Strahovského tunelu od roku 1985 proluka, která nabourala Hřebenkám status luxusní čtvrti se všemi doprovodnými negativními rysy. Rezidenční projekt Sacre Coeur², který úspěšně navazuje na stejnojmenný projekt z roku 2009, se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Prahy a vrchu Petřína, v jižním svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky.

Sacre Coeur² nabízí k výběru tři typy rezidenčních jednotek v cenové relaci od 2,9 mil. do 34 mil. Kč. Vedle osmi loftů v prvních dvou patrech se zahradou a s výhledy, zde bude 72 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 5+kk, pět luxusních penthousů na střeše objektu a 2 komerční prostory.

Filosofií společnosti SATPO je, že největší luxus je prostor, takže bytové jednotky mají v jednotlivých dispozicích řádově o 20 % větší plochu než je na trhu běžné a jsou navrženy tak, aby zde byla oddělena obytná zóna od privátní. Při návštěvě je tak maximálně respektováno soukromí rodiny. Součástí projektu je vysoký standard vybavení, značkové koncové prvky vyšších řad, celoplošné vytápění, klimatizace, en-suite koupelny. Tato exkluzivní novostavba s půdorysem podkovy a šesti vchody bude vybavena non-stop recepcí s concierge službami pro rezidenty a okolí bude zabezpečeno kamerovým systémem.

Panoramatické výhledy z proskleného moderního bytu, prostorné terasy a možnost vlastního interiérového uspořádání lze bezpochyby považovat za opravdový poklad mezi byty. Pražský Sacre Coeur nebude nikdy poutním místem jakým je stejnojmenná basilika na vrcholu pařížského Montmartru, výhled však nabízí podobný a bydlet se tam koncem roku 2015… bude kupodivu ještě lépe.

Společnost SATPO se již od roku 1994 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v České republice a má za sebou řadu úspěšných projektů, o čemž svědčí řada získaných ocenění v soutěži Best of Realty a Realitní projekt roku. Moderní architektonické zpracování všech projektů v kombinaci s použitím nadstandardních materiálů pro vnitřní vybavení bytových jednotek jsou jasným dokladem, že má společnost dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy a řízení výstavby rezidenčního bydlení. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou nedílnou součástí nabídky SATPO. Více informací o společnosti www.satpo.cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít