společnost

08. září 2014, 00:00 -
08. září 2014, 00:00

ČPP Pohár patří ČPP Družstvo České podnikatelské pojišťovny (ČPP) vyhrálo 4. ročník golfového turnaje družstev Partners Insurer of the Green na hřišti na Karlštejně. Protože to byl třetí triumf v řadě, získala ČPP pohár ze skláren v Nižboru natrvalo. „Jsem rád, že jsme si vedli stejně dobře jako v pojišťovnictví,“ glosoval úspěch generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát (uprostřed), který soutěžil společně s Tomášem Ženíškem (vlevo), Ivanem Dvořákem (vpravo) a Miroslavem Holubem. Tým ČPP vyhrál prestižní klání s rekordním počtem bodů před družstvem D. A. S. pojišťovny právní ochrany, skupiny Generali, týmem Uniqa a pojišťovny Slavia.

EMIRATES V Česku poprvé Letecká společnost Emirates se letos poprvé stala sponzorem prestižního golfového turnaje D+D Real Czech Masters, čímž posílila svůj vztah ke golfu a jeho fanouškům po celém světě. Česká golfová událost roku se konala od 21. do 24. srpna v areálu Albatross Golf Resort u Prahy. Jde o vůbec první sportovní akci v zemi sponzorovanou společností Emirates. Šampionem letošního ročníku se stal velšský golfista Jamie Donaldson. Na snímku je oficiální tým Emirates složený ze zástupců společnosti a jejích obchodních partnerů, čtvrtý zprava stojí Bořivoj Trejbal, country manager Emirates pro Českou republiku.

PALÁC KNIH LUXOR Cesta ke štěstí Autor Ivo Toman pokřtil svou desátou knihu Štěstí na míru. Akce se konala v Paláci knih Luxor v Praze. Knize popřáli hodně zdaru generální ředitelka společnosti Mary Kay Barbora Chuecos a novinář a bloger Miloš Čermák. Ivo Toman je zakladatelem společnosti Taxus International a autorem řady bestsellerů. Ačkoli sám trpí celoživotním handicapem, v dětství onemocněl Touretteovým syndromem, stal se z něj úspěšný podnikatel, který vytváří vlastní školicí programy a pomáhá ostatním firmám uspět v konkurenčním boji. V neděli 12. října 2014 pořádá v pražské Lucerně velký seminář O štěstí.

AT&T Je jich přes tisíc Brněnská pobočka telekomunikační společnosti AT&T slaví dlouhodobý růst a s ním spojené rozšiřování zaměstnaneckých řad, počet jejích zaměstnanců nyní překročil tisícovou hranici. Firma je druhým největším zaměstnavatelem v oblasti IT v moravském regionu. V Brně se povedlo vybudovat silný tým pečující o více než dva tisíce klientů v 58 zemích. Díky úzké spolupráci s agenturou CzechInvest byly vytvořeny i jedny z nejvybavenějších laboratoří a tréninkových center v České republice, které lákají talenty. Dort na oslavu tisícího zaměstnance krájí Ladislav Venc, global resourcing manager AT&T v ČR (druhý zprava).

PILSNER URQUELL Vařili pro festival S várkou piva pro festival Pilsner Fest pomáhali v plzeňském pivovaru členové skupin Tata Bojs a Clarinet Factory. Na celý varní postup dohlížel starší obchodní sládek Václav Berka. Hudebníci zaimprovizovali mladému pivu píseň zrání, aby na festivalu návštěvníkům chutnalo. V den festivalu poteče pivo z více než 150 kohoutů, na loňském ročníku se ho vypilo přes 400 hektolitrů. Tradiční oslava první várky piva Pilsner Urquell se uskuteční 4. října v areálu pivovaru. Na hudebních pódiích se představí hvězdy české hudební scény Anna K., J. A. R., David Koller nebo zmínění Tata Bojs s Clarinet Factory.

CFO CLUB Život v rovnováze Letošní program setkání členů Klubu finančních ředitelů pokračoval ve středu 20. srpna v prostorách podniku Aureole Fusion Restaurant & Lounge v pražské City Tower, a to diskusním setkáním nazvaným Jak se vypořádat s narůstajícím psychickým tlakem. Hostem večera byla Rostya Gordon-Smithová (na snímku vlevo), HR konzultantka, manažerka a jednatelka společnosti People Impact, která patří mezi 50 nejúspěšnějších personalistů světa. Diskusi moderoval a večerem provedl Dean Brabec, prezident Klubu finančních ředitelů a managing partner CEE společnosti Arthur D. Little (vpravo).

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít