společnost

08. září 2014, 00:00 -
08. září 2014, 00:00

ČPP Pohár patří ČPP Družstvo České podnikatelské pojišťovny (ČPP) vyhrálo 4. ročník golfového turnaje družstev Partners Insurer of the Green na hřišti na Karlštejně. Protože to byl třetí triumf v řadě, získala ČPP pohár ze skláren v Nižboru natrvalo. „Jsem rád, že jsme si vedli stejně dobře jako v pojišťovnictví,“ glosoval úspěch generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát (uprostřed), který soutěžil společně s Tomášem Ženíškem (vlevo), Ivanem Dvořákem (vpravo) a Miroslavem Holubem. Tým ČPP vyhrál prestižní klání s rekordním počtem bodů před družstvem D. A. S. pojišťovny právní ochrany, skupiny Generali, týmem Uniqa a pojišťovny Slavia.

EMIRATES V Česku poprvé Letecká společnost Emirates se letos poprvé stala sponzorem prestižního golfového turnaje D+D Real Czech Masters, čímž posílila svůj vztah ke golfu a jeho fanouškům po celém světě. Česká golfová událost roku se konala od 21. do 24. srpna v areálu Albatross Golf Resort u Prahy. Jde o vůbec první sportovní akci v zemi sponzorovanou společností Emirates. Šampionem letošního ročníku se stal velšský golfista Jamie Donaldson. Na snímku je oficiální tým Emirates složený ze zástupců společnosti a jejích obchodních partnerů, čtvrtý zprava stojí Bořivoj Trejbal, country manager Emirates pro Českou republiku.

PALÁC KNIH LUXOR Cesta ke štěstí Autor Ivo Toman pokřtil svou desátou knihu Štěstí na míru. Akce se konala v Paláci knih Luxor v Praze. Knize popřáli hodně zdaru generální ředitelka společnosti Mary Kay Barbora Chuecos a novinář a bloger Miloš Čermák. Ivo Toman je zakladatelem společnosti Taxus International a autorem řady bestsellerů. Ačkoli sám trpí celoživotním handicapem, v dětství onemocněl Touretteovým syndromem, stal se z něj úspěšný podnikatel, který vytváří vlastní školicí programy a pomáhá ostatním firmám uspět v konkurenčním boji. V neděli 12. října 2014 pořádá v pražské Lucerně velký seminář O štěstí.

AT&T Je jich přes tisíc Brněnská pobočka telekomunikační společnosti AT&T slaví dlouhodobý růst a s ním spojené rozšiřování zaměstnaneckých řad, počet jejích zaměstnanců nyní překročil tisícovou hranici. Firma je druhým největším zaměstnavatelem v oblasti IT v moravském regionu. V Brně se povedlo vybudovat silný tým pečující o více než dva tisíce klientů v 58 zemích. Díky úzké spolupráci s agenturou CzechInvest byly vytvořeny i jedny z nejvybavenějších laboratoří a tréninkových center v České republice, které lákají talenty. Dort na oslavu tisícího zaměstnance krájí Ladislav Venc, global resourcing manager AT&T v ČR (druhý zprava).

PILSNER URQUELL Vařili pro festival S várkou piva pro festival Pilsner Fest pomáhali v plzeňském pivovaru členové skupin Tata Bojs a Clarinet Factory. Na celý varní postup dohlížel starší obchodní sládek Václav Berka. Hudebníci zaimprovizovali mladému pivu píseň zrání, aby na festivalu návštěvníkům chutnalo. V den festivalu poteče pivo z více než 150 kohoutů, na loňském ročníku se ho vypilo přes 400 hektolitrů. Tradiční oslava první várky piva Pilsner Urquell se uskuteční 4. října v areálu pivovaru. Na hudebních pódiích se představí hvězdy české hudební scény Anna K., J. A. R., David Koller nebo zmínění Tata Bojs s Clarinet Factory.

CFO CLUB Život v rovnováze Letošní program setkání členů Klubu finančních ředitelů pokračoval ve středu 20. srpna v prostorách podniku Aureole Fusion Restaurant & Lounge v pražské City Tower, a to diskusním setkáním nazvaným Jak se vypořádat s narůstajícím psychickým tlakem. Hostem večera byla Rostya Gordon-Smithová (na snímku vlevo), HR konzultantka, manažerka a jednatelka společnosti People Impact, která patří mezi 50 nejúspěšnějších personalistů světa. Diskusi moderoval a večerem provedl Dean Brabec, prezident Klubu finančních ředitelů a managing partner CEE společnosti Arthur D. Little (vpravo).

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
AdwCleaner 7.0 odhalí více breberek a skenuje rychleji
Projekt otevřeného ne-x86 počítače žije. Talos II bude ještě letos, s IBM Power9 a za míň
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít