Seznam přihlášených

21. listopadu, 00:00 -
21. listopadu, 00:00

NÁZEV KANCELÁŘE PRÁVNÍKŮ ULICE MĚSTO ŘÍDÍCÍ PARTNER E-MAIL CELKEM

Advokátní kancelář Brož & Sokol 29 Sokolská 60 Praha 2 JUDr. Tomáš Sokol tsokol@akbsn.eu

& Novák s.r.o.

Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. 20 Vinohradská Praha 3 JUDr. Jiří Brož Jiri.Broz@broz-sedlaty.cz

2828/151

Advokátní kancelář ERHARTOVÁ 14 Šafaříkova Praha 2 JUDr. Jindřich Vítek, Ph.D., vitek@akev.cz

VÍTEK & PARTNERS 201/17 JUDr. Olga Erhartová,

Mgr. Ondřej Dlouhý

Advokátní kancelář Gřivna & Šmerda, 11 Revoluční Praha 1 doc. JUDr. Bc. Tomáš Gřivna, tomas.grivna@akgs.cz

s.r.o. 1044/23 JUDr. Radek Šmerda, Ph.D.

Advokátní kancelář Hartmann, 24 Sokolovská Praha 8 JUDr. Jiří Hartmann hartmann@hjf.cz

Jelínek, Fráňa a partneři s.r.o. 5/49

Advokátní kancelář JELÍNEK 16 Dražkovice 181 Pardubice JUDr. Pavel Jelínek, Ph.D. judr.jelinek@advokatijelinek.cz

& Partneři s.r.o.

Advokátní kancelář Kříž 15 Rybná 9 Praha 1 Prof. Dr.h.c. JUDr. Jan Kříž, CSc., jan.kriz@ak-kp.cz,

a partneři s. r. o. JUDr. Tomáš Dobřichovský, Ph.D., tomas.dobrichovsky@ak-kp.cz

JUDr. Jakub Fröhlich

Advokátní kancelář Nespala, s.r.o. 11 Vyšehradská Praha 2 JUDr. Marek Nespala nespala@aknespala.cz

421/21

Advokátní kancelář Pokorný, Wagner 39 Karoliny Světlé Praha 1 Mgr. Radek Pokorný, radek.pokorny@p-w.cz

& partneři, s.r.o 301/8 JUDr. Richard Wagner

ACHOUR & PARTNERS advokátní 12 Kaunický palác, Praha 1 JUDr. Gabriel Achour gabriel.achour@achourpartners.com

kancelář, s.r.o. Panská 7/890

Allen & Overy (Czech Republic) LLP, 32 V Celnici Praha 1 JUDr. Mgr. Václav Valvoda vaclav.valvoda@allenovery.com

organizační složka 1031/4,

Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., 41 Karolinská Praha 8 Mgr. Bc. Jan Spáčil, LL.M. jspacil@deloittece.com

advokátní kancelář 654/2

Baker & McKenzie s.r.o., 39 Praha City Praha 1 JUDr. Alexandr César alexandr.cesar@bakermckenzie.com

advokátní kancelář Center,

Klimentská 46

Bělina & Partners advokátní 14 Pobřežní Praha 8 prof. JUDr. Miroslav Bělina, CSc. miroslav.belina@belinapartners.cz

kancelář s.r.o. 370/4

Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář 19 Na Příkopě Praha 1 Mgr. Ivan Sagál ivan.sagal@twobirds.com

583/15

bpv Braun Partners, s.r.o. 34 Ovocný trh 8 Praha 1 Arthur Braun, M.A. arthur.braun@bpv-bp.com

BRODEC & PARTNERS s.r.o., 10 Rubešova Praha 2 JUDr. Jan Brodec, LL.M., Ph.D. brodec@akbrodec.cz

advokátní kancelář 162/8

Bříza & Trubač, s.r.o., advokátní 6 Jánský vršek Praha 1 JUDr. Ondřej Trubač, ondrej.trubac@brizatrubac.cz,

kancelář 311/6 JUDr. Petr Bříza, LL.M., Ph.D. petr.briza@brizatrubac.cz

Bubník Myslil & Partners, advokáti 5 Národní 32 Praha 1 JUDr. Ing. Richard Myslil rmyslil@bmpartners.cz

CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., 42 Hvězdova Praha 4 JUDr. Pavel Smutný, smutny@akccs.cz, cisar@akccs.cz,

advokátní kancelář 1716/2b JUDr. Jaromír Císař, michal@akccs.cz

JUDr. Petr Michal

Clifford Chance Prague LLP, 31 Jungmannova Praha 1 Alex Cook alex.cook@cliffordchance.com

organizační složka 745/24

CMS Cameron McKenna v.o.s. 37 Na Poříčí Praha 1 Helen Jane Rodwell helen.rodwell@cms-cmck.com

1079/3a

Čermák a spol. 13 Elišky Praha 5 JUDr. Karel Čermák jr., Ph.D., intelprop@apk.cz

Peškové 15 LL.M.

DBK PARTNERS, advokátní 16 V Parku Praha 4 JUDr. Ondřej David, Ph.D. david@dbkp.cz

kancelář, s.r.o. 2323/14

Dentons Europe CS LLP, 47 Platnéřská Praha 1 Mgr. Ladislav Štorek ladislav.storek@dentons.com

organizační složka 191/4

DLA Piper Prague LLP, 24 Perlová 5 Praha 1 Mgr. Miroslav Dubovský miroslav.dubovsky@dlapiper.com

organizační složka

DOHNAL PERTOT SLANINA, 16 Palackého Olomouc JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D. dohnal@akdps.cz

advokátní kancelář, v.o.s. 75/21

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., 10 Na Poříčí 24 Praha 1 JUDr. Barbora Simon Dunovská dunovska@dunovska.cz

advokátní kancelář

Dvořák Hager & Partners, advokátní 31 Pobřežní Praha 8 JUDr. Stanislav Dvořák, Ph.D., stanislav.dvorak@dhplegal.com

kancelář, s.r.o. 394/12 LL.M.

Felix a spol. advokátní kancelář, s.r.o. 22 U Nikolajky 5 Praha 5 JUDr. Roman Felix roman.felix@akf.cz

Giese & Partner, s.r.o. 20 Ovocný trh Praha 1 Ernst Giese, Martin Holler giese@giese.cz, holler@giese.cz

1096/8

Glatzová & Co., s.r.o. 33 Husova 5 Praha 1 JUDr. Vladimíra Glatzová, vladimira.glatzova@glatzova.com,

Jiří Sixta jiri.sixta@glatzova.com

Havel, Holásek & Partners s.r.o., 183 Na Florenci Praha 1 JUDr. Jaroslav Havel jaroslav.havel@havelholasek.cz

advokátní kancelář 2116/15

Holec, Zuska & partneři 15 Radlická 1c/3185 Praha 5 JUDr. Pavel Holec paholec@holec-advokati.cz

NÁZEV KANCELÁŘE PRÁVNÍKŮ ULICE MĚSTO ŘÍDÍCÍ PARTNER E-MAIL

CELKEM

Jansa, Mokrý, Otevřel & Partneři s.r.o., 7 Sokola Tůmy 16 Ostrava JUDr. Lukáš Jansa jansa@lawyer.cz

advokátní kancelář

Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář 40 Na Příkopě 19 Praha 1 Lukáš Ševčík, LL.B. lukas.sevcik@kinstellar.com

KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. 32 Hvězdova Praha 4 Mgr. Martin Doleček martin.dolecek@ksd.cz

1716/2b

KVB advokátní kancelář s.r.o. 15 Teplého 2786 Pardubice JUDr. Stanislav Kadečka, Ph.D. stanislav.kadecka@akkvb.cz

Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. 13 Panská 7/890 Praha 1 JUDr. Pavel Staněk, pavel.stanek@legalcom.cz,

Mgr. Libor Zbořil libor.zboril@legalcom.cz

LEGALITÉ advokátní kancelář s.r.o. 9 Václavská Praha 2 Mgr. Marie Janšová marie.jansova@legalite.cz

316/12

LTA Legal s.r.o. 13 Anglická Praha 2 Mgr. Boris Brázdil Boris.Brazdil@LTApartners.com

140/20

Maršálek & Žíla, advokátní kancelář 9 Stará cesta 676 Vsetín Mgr. Petr Maršálek, marsalek@marsalekzila.cz,

Mgr. Michal Žíla zila@marsalekzila.cz

MORENO VLK & ASOCIADOS 12 Sokolovská 22 Praha 8 Mgr. Libor Nerad nerad@moreno-vlk.eu

MT Legal s.r.o., advokátní kancelář 24 Jakubská 121/1 Brno Mgr. Tomáš Machurek, machurek@mt-legal.com

Mgr. Milan Šebesta,

JUDr. Petr Novotný,

Mgr. David Dvořák, LL.M.

Nedelka Kubáč advokáti s.r.o. 8 Olivova 2096/4 Praha 1 JUDr. Martin Nedelka, Ph.D., nedelka@nklegal.eu,

Mgr. Radovan Kubáč, LL.M. kubac@nklegal.eu

NIELSEN MEINL, 6 Žatecká 55/14 Praha 1 JUDr. Tomáš Nielsen tnielsen@nielsenmeinl.com

advokátní kancelář, s.r.o.

Noerr s.r.o. 15 Na Poříčí Praha 1 Barbara Lea Kusak barbara.kusak@noerr.com

1079/3a

PETERKA & PARTNERS advokátní 31 Karlovo náměstí Praha 1 Mgr. Ondřej Peterka peterka@peterkapartners.cz

kancelář s.r.o. 671/24

PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář 9 Na Příkopě 9 Praha 1 Mgr. Jana Pattynová, jana.pattynova@pierstone.com,

Tomas Schollaert tomas.schollaert@pierstone.com

PPS advokáti s.r.o. 27 Velké náměstí Hradec Mgr. Jan Lipavský lipavsky@ppsadvokati.cz

135/19 Králové

PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o., 24 Hvězdova Praha 4 Mgr. Bořivoj Líbal borivoj.libal@pwclegal.cz

advokátní kancelář 1734/2c

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář 75 Jáchymova Praha 1 Mgr. Robert Němec, LL.M., Robert.nemec@prkpartners.com

26/2 Dr. Radan Kubr, JUDr. Jan Kohout

Randl Partners 13 Tetris Office Praha 4 Dr. Pavel Randl, LL.M., randl@randls.com,

Building, JUDr. Nataša Randlová, Ph.D. randlova@randls.com

Budějovická

1550/15a

Rödl & Partner, advokáti, v.o.s. 58 Platnéřská 2 Praha 1 JUDr. Petr Novotný, Ph.D. petr.novotny@roedl.cz

ROWAN LEGAL, advokátní 42 Na Pankráci Praha 4 JUDr. Vilém Podešva, LL.M. podesva@rowanlegal.com

kancelář s.r.o. 1683/127

ŘANDA HAVEL LEGAL 23 Truhlářská Praha 1 Mgr. Martin Řanda, LL.M. Martin.Randa@randalegal.com

advokátní kancelář s.r.o. 13–15

Schönherr s.r.o. 24 nám. Republiky Praha 1 JUDr. Martin Kubánek m.kubanek@schoenherr.eu

1079/1a

Squire Patton Boggs, v.o.s., 21 Václavské Praha 1 Mgr. Radek Janeček radek.janecek@squirepb.com

advokátní kancelář náměstí 57/813

TaylorWessing enwc advokáti v.o.s. 14 U Prašné Praha 1 Dr. Erwin Hanslik, MRICS e.hanslik@taylorwessing.com

brány 1

TOMAN, DEVÁTÝ & PARTNEŘI 20 Trojanova 12 Praha 2 JUDr. Petr Toman, LL.M. toman@iustitia.cz

advokátní kancelář, s.r.o.

Vejmelka & Wünsch, s. r. o. 18 Italská 27 Praha 2 JUDr. Josef Vejmelka, josef.vejmelka@vejwun.cz

JUDr. Petr Wünsch

VEPŘEK CASKA VLACHOVÁ 5 Husova 242/9 Praha 1 Mgr. Michal Vepřek michal.veprek@vcv.cz

advokátní kancelář s.r.o.

WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. 55 Křižovnické Praha 1 JUDr. Karel Muzikář, LL.M. karel.muzikar@weil.com

advokátní kancelář náměstí 193/2

Weinhold Legal, v.o.s. advokátní 40 Na Florenci Praha 1 JUDr. Daniel Weinhold, Ph.D. Daniel.Weinhold@weinholdlegal.com

kancelář 2116/15

White & Case (Europe) LLP, 45 Na Příkopě 14 Praha 1 JUDr. David Plch dplch@whitecase.com

organizační složka

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH 17 Pobřežní Praha 8 JUDr. Jan Myška, Ph.D., jan.myska@wolftheiss.com,

& Co KG, organizační složka 394/12 JUDr. Tomáš Rychlý, Ph.D. tomas.rychly@wolftheiss.com

Z/C/H Legal v.o.s., 11 Národní 41/973 Praha 1 JUDr. Jiří Ctibor, LL.M., Ph.D. Jiri.Ctibor@zchlegal.cz

advokátní kancelář

ŽIŽLAVSKÝ, 15 Široká 36/5 Praha 1 JUDr. Michal Žižlavský michal@zizlavsky.cz

advokátní kancelář s.r.o.

Mohlo by vás zajímat

  • Majitel textilky Juta a senátor Hlavatý: V Senátu by…

  • Jan Hawelka: kavárenská hvězda z Mostu

  • Aleš Kučera: Chvíli potrvá, než se lidé naučí se státem…

  • Ondřej Kania: Otevřeme další dvě školy

  • Martin Burda: Bankám v Česku ujíždí vlak

  • Mnislav Zelený Atapana: Přítel amazonských indiánů

  • Jan Bílý: Nebuď uštvaný manažer. Buď král!

  • Jaroslav Žlábek: Na jedno nabití ujedeme 1000 kilometrů

  • Daniel Stein Kubín: Slova jsou jen slova, surf a poušť…

Hry pro příležitostné hráče