SATPO

15. dubna 2013, 00:00 -
15. dubna 2013, 00:00

Splněné přání o designovém bydlení Fascinující oáza komfortu, inspirativní interiéry a překrásné výhledy...

Není mnoho míst v Praze, která se pyšní skvělou adresou a výjimečným projektem bydlení. Když ale obrátíte svůj zrak vzhůru do výšek, otevřou se před vámi nové možnosti…

Seznamte se s developerem SATPO, významným hráčem na poli exkluzivního bydlení, a jeho nabídkou unikátních míst, která vám umožní žít váš sen o dokonalosti.

Rezidence Sacre Coeur2 Přichází revoluce v bydlení!

Toužíte po rodinném domu, vile nebo výstavbě novodobého paláce, ale v centru Prahy jen těžko najdete vhodný pozemek? Díky novému projektu Rezidence Sacre Coeur2 na pražských Hřebenkách změníte svůj přístup.

SATPO spolu s architekty totiž do projektu zapracovali pět luxusních penthousů, pro které navrhli střešní zahrady a terasy o rozloze 230 až 420 m2. Výhledy, které se nabízejí při večeři pod širým nebem jsou neodolatelné a úžasné. Nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana soukromí…

A tím vaše neomezené představy o dokonalém bydlení zdaleka nekončí. Samozřejmostí penthousů je krb, venkovní jacuzzi, velkorysé úložné prostory či výtah s prioritní volbou jízdy.

Milovníci vzdušného a prostorově čistého bydlení pak jistě ocení i nabídku dvoupodlažních loftů, které doslova zhmotňují představu volnosti. Rozlehlý obývací pokoj se světlou výškou přes 5 metrů upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panoráma. Příjemné chvíle teplých letních večerů pak majitelé mohou strávit na zahrádkách, které patří ke každému loftu. Prémiovou nabídku osmi loftů a pěti penthausů doplňuje 72 atraktivních apartmánů.

Všechny byty v Sacre Coeur2 jsou členěny do dvou zón – obývací a privátní. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení 2 koupelny, z nich jedna je vždy součástí ložnice rodičů a přispívá k maximálnímu komfortu života.

Vaše sny o perfektním bydlení si můžete splnit i v dalších projektech SATPO. Jedním z nich je Rezidence Na Malvazinkách, která osloví všechny milovníky bydlení v centru pražské metropole, a přesto na dosah zeleně. Skládá se ze tří domů, které jsou citlivě architektonicky začleněny mezi stávající zástavbu a tvoří jednotný a harmonicky komponovaný celek. Na výběr je celkem 68 bytových jednotek s výměrou od 38 do 172 m2 s balkony, terasami i zahrádkami. Pokud toužíte po klidu a soukromí, které se jen velmi těžko hledá na dosah centra Prahy, je projekt Rezidence Jeseniova to pravé pro vás! Komfortní bydlení v jedinečném komplexu čtyř bytových domů s unikátním půdorysným řešením splňuje všechny předpoklady moderního rezidenčního bydlení a najdete ho blízko jednoho z největších pražských parků Parukářka. V nabídce bytů k okamžitému nastěhování jsou kategorie 1+kk, 3+kk a 4+kk (od 44 do 120 m2) s balkony, terasami nebo předzahrádkami. www.satpo.cz

Rezidence Sacre Coeur2

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít