Rödl & Partner, advokáti, v.o.s.

21. listopadu 2016, 00:00 - Petr Novotný
21. listopadu 2016, 00:00

Daňové právo Naše kancelář získala ocenění Právnická firma roku v oboru daňového práva již popáté za sebou, a to v roce, kdy slavíme 25 let od založení první zahraniční pobočky Rödl & Partner právě v Praze. Ocenění, které je odrazem spokojenosti i důvěry našich klientů a současně též uznáním ze strany našich kolegů, si velice vážíme. Vážíme si samozřejmě i ocenění, která jsme získali v ostatních kategoriích

Rödl & Partner je přední mezinárodní poradenská kancelář. Rödl & Partner poskytuje klientům komplexní služby ve všech oblastech podnikání. Kancelář má 106 poboček ve 49 zemích světa a pracuje pro ni celkem 4200 spolupracovníků. Silnou pozici si vybudovala především na trzích ve střední, východní a západní Evropě, v Asii a ve Spojených státech amerických.

V České republice působí Rödl & Partner od roku 1991, zastoupení má v Praze a v Brně. Díky síti více než 320 poradců poskytuje v České republice poradenskou činnost v plném spektru služeb.

Právní poradenství tvoří významnou součást poradenské činnosti poskytované společností Rödl & Partner. Mezi služby, které Rödl & Partner v oblasti právního poradenství poskytuje, patří zejména – právo obchodních společností, daňové právo, závazkové právo, nemovitosti – komplexní transakční poradenství, mergers & acquisitions, restrukturalizační opatření, due diligence, pracovní právo, obchodní a občanské právo, procesní právo civilní, právo duševního vlastnictví, obnovitelné energetické zdroje a konečně mezinárodní právo soukromé.

Kancelář Rödl & Partner je držitelem titulu Právnická firma roku v oboru daňového práva za léta 2012 až 2016.

Daňové právo je z hlediska poskytování právních služeb specifické. Většinou se mu kanceláře věnují prostřednictvím vlastních oddělení s daňovými poradci. Daňové optimalizaci či poradenství ohledně daňově výhodného strukturování transakcí se pak věnuje jen minimum advokátních kanceláří, které se vyznačují spíše poradenským typem poskytování služeb.

O autorovi| Petr Novotný,. řídící partner

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít