Rezidence Na Hřebenkách

14. dubna 2014, 00:00 -
14. dubna 2014, 00:00

Bydlení snů na dosah Máte rádi prostředí, které v sobě snoubí historickou atmosféru s nekompromisním moderním tvarovým i provozním přístupem?

Pokud patříte mezi jedince, kteří si v záplavě nových developerských projektů nemohou vybrat svůj styl, protože vám všechno připadá fádní a bez nápadu, zaměřte se na nový projekt Rezidence Na Hřebenkách. V nádherné čtvrti Prahy 5 vznikne inovátorsky řešený dům, který vám nabídne těšné propojení města i přírody. Přichází realizace bydlení vašich snů!

Úžasný výhled, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura a funkčnost v každém ohledu - to vše nabízí zajímavě koncipovaný dům rozdělený do tří sekcí se společným 1. a 2. podzemním podlažím, ve kterém najdete 33 bytových jednotek. Rezidence Na Hřebenkách je umístěna ve svahu strahovského kopce vedle parku Klamovka v oblasti znamé jako Hřebenka a právem se jedná o jednu z nejvyhledávanějších pražských lokalit k bydlení. Znamená to totiž bydlet v centru města a přitom být obklopen zelení.

Autorem projektu je uznávaný český architekt Jan Hančl, který díky dlouholetým zkušenostem vtiskl projektu Na Hřebenkách zajímavě řešenou moderní fasádu při respektování stylu okolní architektury.

Na první pohled se tak může zdát, že se skládá ze dvou budov. Nicméně opak je pravdou! Jedná se o jednu stavbu, která je propojena v podzemních podlažích, avšak ve vyšších patrech se dělí na dvě hlavní části. V oddělené západní „věži“ domu, tzv. sekci A, se nachází pouze 9 bytů. Východní, větší část domu je rozdělena na sekci B (11 bytových jednotek) a C, která obsahuje nejvíce bytů. V každém patře jsou pro zajištění soukromí maximálně tři byty. Zajímavá architektura domu s postupně se rozšiřujícími podlažími zajistí přirozené zastínění a soukromí. Navíc poslední dvě patra ustupují a vytvářejí prostorné terasy. K bytům v prvním podlaží pak náleží prostorné předzahrádky. Zcela v zemi skryté druhé podzemní podlaží zajistí dostatek parkovacích stání. Plánováno je 55 míst s tím, že část z nich bude realizována pomocí parkovacích zakladačů.

Stavba projektu Rezidence Na Hřebenkách zcela využívá všechny výhody svého umístění do jižního svahu strahovského kopce. Přes ulici se nachází park Klamovka a kousek do kopce pak Petřín a Strahov a o další kousek dál Ladronka s oborou Hvězda. V docházkové vzdálenosti lze nalézt plnou občanskou vybavenost v podobě škol, školek, lékařů, obchodů a mnohého dalšího. Vše je doplněno 5 minut vzdáleným pětihvězdičkovým obchodním a zábavním centrem Nový Smíchov.

Prodej exkluzivních bytů začne již 5. 5. 2014 a ve stejném období začnou i stavební práce. Líbí se vám myšlenka luxusní rezidenční adresy v centru města obklopené zelení a stylová architektura? Neváhejte! Designéři projektu jsou navíc otevřeni veškerým nápadům od posunu elektrických zásuvek, změn polohy příček či spojování bytů a rádi svým klientům vyjdou maximálně vstříc. l

www.rezidencenahrebenkach.com

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít