Rezidence Na Hřebenkách

14. dubna 2014, 00:00 -
14. dubna 2014, 00:00

Bydlení snů na dosah Máte rádi prostředí, které v sobě snoubí historickou atmosféru s nekompromisním moderním tvarovým i provozním přístupem?

Pokud patříte mezi jedince, kteří si v záplavě nových developerských projektů nemohou vybrat svůj styl, protože vám všechno připadá fádní a bez nápadu, zaměřte se na nový projekt Rezidence Na Hřebenkách. V nádherné čtvrti Prahy 5 vznikne inovátorsky řešený dům, který vám nabídne těšné propojení města i přírody. Přichází realizace bydlení vašich snů!

Úžasný výhled, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura a funkčnost v každém ohledu - to vše nabízí zajímavě koncipovaný dům rozdělený do tří sekcí se společným 1. a 2. podzemním podlažím, ve kterém najdete 33 bytových jednotek. Rezidence Na Hřebenkách je umístěna ve svahu strahovského kopce vedle parku Klamovka v oblasti znamé jako Hřebenka a právem se jedná o jednu z nejvyhledávanějších pražských lokalit k bydlení. Znamená to totiž bydlet v centru města a přitom být obklopen zelení.

Autorem projektu je uznávaný český architekt Jan Hančl, který díky dlouholetým zkušenostem vtiskl projektu Na Hřebenkách zajímavě řešenou moderní fasádu při respektování stylu okolní architektury.

Na první pohled se tak může zdát, že se skládá ze dvou budov. Nicméně opak je pravdou! Jedná se o jednu stavbu, která je propojena v podzemních podlažích, avšak ve vyšších patrech se dělí na dvě hlavní části. V oddělené západní „věži“ domu, tzv. sekci A, se nachází pouze 9 bytů. Východní, větší část domu je rozdělena na sekci B (11 bytových jednotek) a C, která obsahuje nejvíce bytů. V každém patře jsou pro zajištění soukromí maximálně tři byty. Zajímavá architektura domu s postupně se rozšiřujícími podlažími zajistí přirozené zastínění a soukromí. Navíc poslední dvě patra ustupují a vytvářejí prostorné terasy. K bytům v prvním podlaží pak náleží prostorné předzahrádky. Zcela v zemi skryté druhé podzemní podlaží zajistí dostatek parkovacích stání. Plánováno je 55 míst s tím, že část z nich bude realizována pomocí parkovacích zakladačů.

Stavba projektu Rezidence Na Hřebenkách zcela využívá všechny výhody svého umístění do jižního svahu strahovského kopce. Přes ulici se nachází park Klamovka a kousek do kopce pak Petřín a Strahov a o další kousek dál Ladronka s oborou Hvězda. V docházkové vzdálenosti lze nalézt plnou občanskou vybavenost v podobě škol, školek, lékařů, obchodů a mnohého dalšího. Vše je doplněno 5 minut vzdáleným pětihvězdičkovým obchodním a zábavním centrem Nový Smíchov.

Prodej exkluzivních bytů začne již 5. 5. 2014 a ve stejném období začnou i stavební práce. Líbí se vám myšlenka luxusní rezidenční adresy v centru města obklopené zelení a stylová architektura? Neváhejte! Designéři projektu jsou navíc otevřeni veškerým nápadům od posunu elektrických zásuvek, změn polohy příček či spojování bytů a rádi svým klientům vyjdou maximálně vstříc. l

www.rezidencenahrebenkach.com

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Auta
Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000…
Socialistická auta, která byla (aspoň v něčem) lepší než ta „západní“
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní elektromobil
Test: Mazda CX-5 2.0 Skyactiv-G160 AWD
Retro: Lada Niva, Škoda Trekka a další socialistické off-roady
Technologie
Opera se dotýká virtuální reality. Přehraje 360° video v Oculus Riftu a dalších zařízeních
Pirátství prodejům neubližuje, ukazuje studie EU, kterou neměl nikdo vidět
Paměti DDR5 by se mohly objevovat už od roku 2019. Takt až 6,4 GHz, VRM na modulech?
Takhle bude vypadat retro ThinkPad. Lenovo jej nabídne k 25. výročí
Nové ZenFony 4 pro evropský trh jsou tu. Přinášíme podrobné srovnání
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít