ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Klienti nám svěřují náročná zadání vyžadující inovativní řešení, protože mají jistotu, že jejich záležitosti budou pečlivě ošetřeny ve všech směrech

ŘANDA HAVEL LEGAL je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze, která poskytuje kompletní spektrum právních služeb nejen pro sféru podnikání a investic, ale i pro sféru veřejnoprávní. Působí na trhu bezmála 11 let a její tým čítá 24 právníků. ŘANDA HAVEL LEGAL systematicky buduje úzké vazby se zahraničními advokátními kancelářemi, a je tak schopna zajistit kvalitní a ekonomicky efektivní právní služby dle cizího práva ve všech ekonomicky důležitých zahraničních jurisdikcích. Sílící renomé kanceláře se projevuje ve stále rostoucím významu a objemu případů, které jsou jí svěřovány.

Mezi významné transakce ŘANDA HAVEL LEGAL patří zastupování malajsijského investora v souvislosti s dohodou o strategické spolupráci a investicích s předním českým leteckým výrobcem, společností Evektor, či zastupování vlastníků společnosti Ekol, která je předním českým výrobcem turbín, při prodeji majority a uzavření smlouvy o spolupráci s čínskou strojírenskou firmou Xi‘An Shaangu Power. ŘANDA HAVEL LEGAL poskytla právní poradenství dále například v souvislosti s akvizicí společnosti Hamé norskou společností Orkla, zastupovala prodávajícího při konsolidaci a prodeji významné digitální mediální agentury Adexpres nadnárodní skupině Dentsu Aegis a asistovala rovněž investičnímu fondu Benson Oak Capital v souvislosti s prodejem značek Savo a Biolit.

ŘANDA HAVEL LEGAL dále běžně zastupuje klienty v oblasti akvizic a transakcí ve sféře IT a e-commerce. Jako příklad lze uvést akvizice projektů Stream.cz, Sprace.cz nebo Mapy.cz pro Seznam.cz. Jako jedna z mála českých advokátních kanceláří je ŘANDA HAVEL LEGAL expertem v segmentu energetického trhu. Mezi dlouholeté klienty ŘANDA HAVEL LEGAL v této oblasti patří například přední světový lídr ve výrobě parních turbín. V poslední době ŘANDA HAVEL LEGAL mimo jiné úspěšně zastupovala dodavatele investičních celků v rozhodčím řízení v souvislosti se zastaveným projektem výstavby paroplynové elektrárny na Sibiři.

ŘANDA HAVEL LEGAL má pět společníků. K zakládajícím společníkům Martinu Řandovi a Janu Havlovi se v průběhu let 2010 až 2013 postupně připojili Tomáš Rydvan, Alois Šatava a Iva Javorská. Mezi klíčové osoby právního týmu patří též advokáti Matyáš Kužela, Ladislav Peterka, Michal Pálinkás a Tomáš Slabý.

Kontakt ? Truhlářská 13–15, 110 00 Praha 1 ? Tel.: +420 222 537 500–501 ? Fax: +420 222 537 510 ? E-mail Email: office.prague @ randalegal.com

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít