ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Klienti nám svěřují náročná zadání vyžadující inovativní řešení, protože mají jistotu, že jejich záležitosti budou pečlivě ošetřeny ve všech směrech

ŘANDA HAVEL LEGAL je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze, která poskytuje kompletní spektrum právních služeb nejen pro sféru podnikání a investic, ale i pro sféru veřejnoprávní. Působí na trhu bezmála 11 let a její tým čítá 24 právníků. ŘANDA HAVEL LEGAL systematicky buduje úzké vazby se zahraničními advokátními kancelářemi, a je tak schopna zajistit kvalitní a ekonomicky efektivní právní služby dle cizího práva ve všech ekonomicky důležitých zahraničních jurisdikcích. Sílící renomé kanceláře se projevuje ve stále rostoucím významu a objemu případů, které jsou jí svěřovány.

Mezi významné transakce ŘANDA HAVEL LEGAL patří zastupování malajsijského investora v souvislosti s dohodou o strategické spolupráci a investicích s předním českým leteckým výrobcem, společností Evektor, či zastupování vlastníků společnosti Ekol, která je předním českým výrobcem turbín, při prodeji majority a uzavření smlouvy o spolupráci s čínskou strojírenskou firmou Xi‘An Shaangu Power. ŘANDA HAVEL LEGAL poskytla právní poradenství dále například v souvislosti s akvizicí společnosti Hamé norskou společností Orkla, zastupovala prodávajícího při konsolidaci a prodeji významné digitální mediální agentury Adexpres nadnárodní skupině Dentsu Aegis a asistovala rovněž investičnímu fondu Benson Oak Capital v souvislosti s prodejem značek Savo a Biolit.

ŘANDA HAVEL LEGAL dále běžně zastupuje klienty v oblasti akvizic a transakcí ve sféře IT a e-commerce. Jako příklad lze uvést akvizice projektů Stream.cz, Sprace.cz nebo Mapy.cz pro Seznam.cz. Jako jedna z mála českých advokátních kanceláří je ŘANDA HAVEL LEGAL expertem v segmentu energetického trhu. Mezi dlouholeté klienty ŘANDA HAVEL LEGAL v této oblasti patří například přední světový lídr ve výrobě parních turbín. V poslední době ŘANDA HAVEL LEGAL mimo jiné úspěšně zastupovala dodavatele investičních celků v rozhodčím řízení v souvislosti se zastaveným projektem výstavby paroplynové elektrárny na Sibiři.

ŘANDA HAVEL LEGAL má pět společníků. K zakládajícím společníkům Martinu Řandovi a Janu Havlovi se v průběhu let 2010 až 2013 postupně připojili Tomáš Rydvan, Alois Šatava a Iva Javorská. Mezi klíčové osoby právního týmu patří též advokáti Matyáš Kužela, Ladislav Peterka, Michal Pálinkás a Tomáš Slabý.

Kontakt ? Truhlářská 13–15, 110 00 Praha 1 ? Tel.: +420 222 537 500–501 ? Fax: +420 222 537 510 ? E-mail Email: office.prague @ randalegal.com

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s…
Kolik toho doopravdy utáhne nový Land Rover Discovery? Možná se budete divit
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující vše, co fanoušci nenávidí
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Technologie
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Děravý CCleaner byl nakonec zákeřnější. Cisco doporučuje obnovu systémů ze zálohy
Hotová informační průtrž. Google za dva týdny přestaví tyhle smartphony a počítače
Vyšla přelomová verze Minecraftu pro mobily, konzole a Windows 10
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít