ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Klienti nám svěřují náročná zadání vyžadující inovativní řešení, protože mají jistotu, že jejich záležitosti budou pečlivě ošetřeny ve všech směrech

ŘANDA HAVEL LEGAL je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze, která poskytuje kompletní spektrum právních služeb nejen pro sféru podnikání a investic, ale i pro sféru veřejnoprávní. Působí na trhu bezmála 11 let a její tým čítá 24 právníků. ŘANDA HAVEL LEGAL systematicky buduje úzké vazby se zahraničními advokátními kancelářemi, a je tak schopna zajistit kvalitní a ekonomicky efektivní právní služby dle cizího práva ve všech ekonomicky důležitých zahraničních jurisdikcích. Sílící renomé kanceláře se projevuje ve stále rostoucím významu a objemu případů, které jsou jí svěřovány.

Mezi významné transakce ŘANDA HAVEL LEGAL patří zastupování malajsijského investora v souvislosti s dohodou o strategické spolupráci a investicích s předním českým leteckým výrobcem, společností Evektor, či zastupování vlastníků společnosti Ekol, která je předním českým výrobcem turbín, při prodeji majority a uzavření smlouvy o spolupráci s čínskou strojírenskou firmou Xi‘An Shaangu Power. ŘANDA HAVEL LEGAL poskytla právní poradenství dále například v souvislosti s akvizicí společnosti Hamé norskou společností Orkla, zastupovala prodávajícího při konsolidaci a prodeji významné digitální mediální agentury Adexpres nadnárodní skupině Dentsu Aegis a asistovala rovněž investičnímu fondu Benson Oak Capital v souvislosti s prodejem značek Savo a Biolit.

ŘANDA HAVEL LEGAL dále běžně zastupuje klienty v oblasti akvizic a transakcí ve sféře IT a e-commerce. Jako příklad lze uvést akvizice projektů Stream.cz, Sprace.cz nebo Mapy.cz pro Seznam.cz. Jako jedna z mála českých advokátních kanceláří je ŘANDA HAVEL LEGAL expertem v segmentu energetického trhu. Mezi dlouholeté klienty ŘANDA HAVEL LEGAL v této oblasti patří například přední světový lídr ve výrobě parních turbín. V poslední době ŘANDA HAVEL LEGAL mimo jiné úspěšně zastupovala dodavatele investičních celků v rozhodčím řízení v souvislosti se zastaveným projektem výstavby paroplynové elektrárny na Sibiři.

ŘANDA HAVEL LEGAL má pět společníků. K zakládajícím společníkům Martinu Řandovi a Janu Havlovi se v průběhu let 2010 až 2013 postupně připojili Tomáš Rydvan, Alois Šatava a Iva Javorská. Mezi klíčové osoby právního týmu patří též advokáti Matyáš Kužela, Ladislav Peterka, Michal Pálinkás a Tomáš Slabý.

Kontakt ? Truhlářská 13–15, 110 00 Praha 1 ? Tel.: +420 222 537 500–501 ? Fax: +420 222 537 510 ? E-mail Email: office.prague @ randalegal.com

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít