Radim Novák

16. prosince 2013, 00:00 -
16. prosince 2013, 00:00

ARRIVA výkonný ředitel regionu střední a východní Evropy Evropská skupina Arriva působící v osobní dopravě oznámila jmenování výkonného ředitele pro region střední a východní Evropy. Stal se jím Radim Novák (34), bývalý generální ředitel společnosti Veolia Transport Central Europe, kterou v květnu letošního roku získala společnost Arriva – Deutsche Bahn.

Radim Novák se v oboru veřejné dopravy pohybuje řadu let. Vystudoval Slezskou univerzitu v Opavě. Po ukončení studií se věnoval marketingu a financím. Poté pracoval pro francouzskou skupinu Keolis v České republice a v Anglii jako finanční a obchodní analytik. Od roku 2005 pracoval pro skupinu Veolia Transport. Postupně prošel řadou pozic v oblasti finančního a projektového řízení. Od roku 2008 byl finančním ředitelem společnosti Veolia Transport ČR se zodpovědností za Českou republiku a Slovensko. O rok později se stal jejím generálním ředitelem se zodpovědností za obě země. Od roku 2012 pak řídil region střední Evropy skupiny Veolia Transport.

Je ženatý a mezi jeho zájmy patří rodina, cestování a fotbal.

1 Zdeněk Müller DH Telecom

2 Kateřina Tomčíková Vilímková, Dudák & Partners

2 Kristina Smetanová Vilímková, Dudák & Partners

2 Tereza Jarošová Vilímková, Dudák & Partners

3 Tomáš Budař CTP

4 Petr Urbančík C. S. Cargo

1 DH TELECOM Zdeněk Müller • ředitel velkoobchodu Společnost DH Telecom, virtuální mobilní agregátor služeb pro velkoobchodní zákazníky, oznámila jmenování Zdeňka Müllera (41) ředitelem velkoobchodu. Zdeněk Müller má dlouholeté zkušenosti v oblasti projektového managementu. Před nástupem do DH Telecom pracoval jako manažer velkoobchodu ve firmě MobilKom, působil také ve funkcích projektového manažera a analytika informačních služeb v GTS Česká republika. Bakalářský titul získal na Vysoké škole Škoda Auto v oboru podnikové ekonomiky a managementu. V současnosti dokončuje magisterský program na České zemědělské univerzitě v Praze. Mluví plynule anglicky a částečně německy. Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se věnuje četbě science fiction a sbírání starých mobilních telefonů.

2 VILÍMKOVÁ, DUDÁK & PARTNERS Kateřina Tomčíková • advokátka Kristina Smetanová • koncipientka Tereza Jarošová • koncipientka Advokátní kancelář Vilímková, Dudák & Partners posílila svůj tým o novou advokátku Kateřinu Tomčíkovou a o dvě nové koncipientky Kristinu Smetanovou a Terezu Jarošovou. Kateřina Tomčíková (30) se specializuje na poskytování služeb v oblasti korporátního práva, merges & acquisitions a práva duševního vlastnictví. Podílela se na řadě významných projektů a mezinárodních transakcí. Absolvovala Právnickou fakultu UK v Praze. Kristina Smetanová se zaměřuje na právo obchodních společností a občanské právo.

Zkušenosti získala ve společnosti PricewaterhouseCoopers. Tereza Jarošová se věnuje především občanskému a obchodnímu právu. Obě vystudovaly Právnickou fakultu UK.

3 CTP Tomáš Budař • regionální ředitel Developer komerčních nemovitostí CTP jmenoval Tomáše Budaře do pozice regionálního ředitele. Bude zodpovědný za průmyslové a retailové projekty na jižní Moravě, na starost bude mít i všechny projekty ve výstavbě. Tomáš Budař získal pracovní zkušenosti ve společnostech M+W Zander Facility Management CZ a IBM IDC v Brně. V CTP pracuje od roku 2006, začínal jako projektový manažer, poté se stal vedoucím projektů solární energie. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Hovoří anglicky. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří fotbal, cestování a lyžování.

4 C. S. CARGO Petr Urbančík • business unit manager Vedení firmy C. S. Cargo Česká republika posílil Petr Urbančík, který bude zodpovědný za řízení spedice ve funkci business unit managera. Petr Urbančík přichází ze společnosti DB Schenker, kde působil téměř 12 let. V pozici provozního manažera řídil logistické terminály firmy po celé republice, vyjednával s klíčovými zákazníky, developery a odpovídal za optimalizaci a zefektivnění jednotlivých provozů. V minulosti působil v různých vedoucích pozicích ve firmách specializujících se na logistiku a přepravu na českém trhu. Vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. Dříve se vrcholově věnoval fotbalu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji…
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Galerie: Williams se nevěnuje jen Formuli 1. Staví i auta a nyní slaví 40 let
Giannini 350GP je Fiat 500 po obří dávce steroidů. Prohlédněte si tento speciál v akci
Technologie
Překvapení: AMD příští rok vydá 12nm procesory a GPU, na nové technologii 12LP od GloFo
Nejvýkonnější herní konzoli si už můžete předobjednat. Xbox One X stojí 13 500 Kč
Osmijádrové Intely na příští rok by stále mohly být 14nm, založené na Coffee Lake
E-shop Lidlu odstartoval. Láká na bezplatnou dopravu a 90denní lhůtu pro vrácení zboží
Lara Croft opět míří do kin. Podívejte se na první ukázku nového Tomb Raidera
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít