Radim Novák

16. prosince 2013, 00:00 -
16. prosince 2013, 00:00

ARRIVA výkonný ředitel regionu střední a východní Evropy Evropská skupina Arriva působící v osobní dopravě oznámila jmenování výkonného ředitele pro region střední a východní Evropy. Stal se jím Radim Novák (34), bývalý generální ředitel společnosti Veolia Transport Central Europe, kterou v květnu letošního roku získala společnost Arriva – Deutsche Bahn.

Radim Novák se v oboru veřejné dopravy pohybuje řadu let. Vystudoval Slezskou univerzitu v Opavě. Po ukončení studií se věnoval marketingu a financím. Poté pracoval pro francouzskou skupinu Keolis v České republice a v Anglii jako finanční a obchodní analytik. Od roku 2005 pracoval pro skupinu Veolia Transport. Postupně prošel řadou pozic v oblasti finančního a projektového řízení. Od roku 2008 byl finančním ředitelem společnosti Veolia Transport ČR se zodpovědností za Českou republiku a Slovensko. O rok později se stal jejím generálním ředitelem se zodpovědností za obě země. Od roku 2012 pak řídil region střední Evropy skupiny Veolia Transport.

Je ženatý a mezi jeho zájmy patří rodina, cestování a fotbal.

1 Zdeněk Müller DH Telecom

2 Kateřina Tomčíková Vilímková, Dudák & Partners

2 Kristina Smetanová Vilímková, Dudák & Partners

2 Tereza Jarošová Vilímková, Dudák & Partners

3 Tomáš Budař CTP

4 Petr Urbančík C. S. Cargo

1 DH TELECOM Zdeněk Müller • ředitel velkoobchodu Společnost DH Telecom, virtuální mobilní agregátor služeb pro velkoobchodní zákazníky, oznámila jmenování Zdeňka Müllera (41) ředitelem velkoobchodu. Zdeněk Müller má dlouholeté zkušenosti v oblasti projektového managementu. Před nástupem do DH Telecom pracoval jako manažer velkoobchodu ve firmě MobilKom, působil také ve funkcích projektového manažera a analytika informačních služeb v GTS Česká republika. Bakalářský titul získal na Vysoké škole Škoda Auto v oboru podnikové ekonomiky a managementu. V současnosti dokončuje magisterský program na České zemědělské univerzitě v Praze. Mluví plynule anglicky a částečně německy. Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se věnuje četbě science fiction a sbírání starých mobilních telefonů.

2 VILÍMKOVÁ, DUDÁK & PARTNERS Kateřina Tomčíková • advokátka Kristina Smetanová • koncipientka Tereza Jarošová • koncipientka Advokátní kancelář Vilímková, Dudák & Partners posílila svůj tým o novou advokátku Kateřinu Tomčíkovou a o dvě nové koncipientky Kristinu Smetanovou a Terezu Jarošovou. Kateřina Tomčíková (30) se specializuje na poskytování služeb v oblasti korporátního práva, merges & acquisitions a práva duševního vlastnictví. Podílela se na řadě významných projektů a mezinárodních transakcí. Absolvovala Právnickou fakultu UK v Praze. Kristina Smetanová se zaměřuje na právo obchodních společností a občanské právo.

Zkušenosti získala ve společnosti PricewaterhouseCoopers. Tereza Jarošová se věnuje především občanskému a obchodnímu právu. Obě vystudovaly Právnickou fakultu UK.

3 CTP Tomáš Budař • regionální ředitel Developer komerčních nemovitostí CTP jmenoval Tomáše Budaře do pozice regionálního ředitele. Bude zodpovědný za průmyslové a retailové projekty na jižní Moravě, na starost bude mít i všechny projekty ve výstavbě. Tomáš Budař získal pracovní zkušenosti ve společnostech M+W Zander Facility Management CZ a IBM IDC v Brně. V CTP pracuje od roku 2006, začínal jako projektový manažer, poté se stal vedoucím projektů solární energie. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Hovoří anglicky. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří fotbal, cestování a lyžování.

4 C. S. CARGO Petr Urbančík • business unit manager Vedení firmy C. S. Cargo Česká republika posílil Petr Urbančík, který bude zodpovědný za řízení spedice ve funkci business unit managera. Petr Urbančík přichází ze společnosti DB Schenker, kde působil téměř 12 let. V pozici provozního manažera řídil logistické terminály firmy po celé republice, vyjednával s klíčovými zákazníky, developery a odpovídal za optimalizaci a zefektivnění jednotlivých provozů. V minulosti působil v různých vedoucích pozicích ve firmách specializujících se na logistiku a přepravu na českém trhu. Vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. Dříve se vrcholově věnoval fotbalu.

Mohlo by vás zajímat

Královská jachta Britannia

Slavná Britannia může po 20 letech znovu na moře. Jako „plující ambasáda“

Praha  Karl-Heinz Strauss

Porr postavil první kompostárnu v Praze

Donald Trump a Hillary Clintonová během svého prvního prezidentského klání.

Předpověděli brexit. Teď odepisují Hillary

 Spam - ilustrační foto

Oko za oko. Se spamery se nejlépe vypořádá robot

 Nicolas Sarkozy

Sarkozy by se pokusil zvrátit brexit novou smlouvou o EU

Uber - označení nástupní plochy v americkém Portlandu

Uber chce globálně rozvážet jídlo. Vstoupí do více než dvacítky zemí

  • James Cusumano: Pochybuji, že Elvis žije

  • Vlastimil Harapes: Nemám rád cyklostezky a nejraději bych…

  • František Stárek: Už jsem si myslel, že budu v klidu

  • Karolína Topolová: Dovoz ojetých aut se nevyplatí

  • Alexandra Kala: Sleva je u mě zakázané slovo

  • Radka Dohnalová: Lídři by měli rozvíjet své talenty a…

  • Václav Cílek: Vyhnuli jsme se Kurdistánu

  • Petr Lávička: České maso bývá předražené

  • Michal Horáček: Jen já a lidi

Hry pro příležitostné hráče