Radim Novák

16. prosince 2013, 00:00 -
16. prosince 2013, 00:00

ARRIVA výkonný ředitel regionu střední a východní Evropy Evropská skupina Arriva působící v osobní dopravě oznámila jmenování výkonného ředitele pro region střední a východní Evropy. Stal se jím Radim Novák (34), bývalý generální ředitel společnosti Veolia Transport Central Europe, kterou v květnu letošního roku získala společnost Arriva – Deutsche Bahn.

Radim Novák se v oboru veřejné dopravy pohybuje řadu let. Vystudoval Slezskou univerzitu v Opavě. Po ukončení studií se věnoval marketingu a financím. Poté pracoval pro francouzskou skupinu Keolis v České republice a v Anglii jako finanční a obchodní analytik. Od roku 2005 pracoval pro skupinu Veolia Transport. Postupně prošel řadou pozic v oblasti finančního a projektového řízení. Od roku 2008 byl finančním ředitelem společnosti Veolia Transport ČR se zodpovědností za Českou republiku a Slovensko. O rok později se stal jejím generálním ředitelem se zodpovědností za obě země. Od roku 2012 pak řídil region střední Evropy skupiny Veolia Transport.

Je ženatý a mezi jeho zájmy patří rodina, cestování a fotbal.

1 Zdeněk Müller DH Telecom

2 Kateřina Tomčíková Vilímková, Dudák & Partners

2 Kristina Smetanová Vilímková, Dudák & Partners

2 Tereza Jarošová Vilímková, Dudák & Partners

3 Tomáš Budař CTP

4 Petr Urbančík C. S. Cargo

1 DH TELECOM Zdeněk Müller • ředitel velkoobchodu Společnost DH Telecom, virtuální mobilní agregátor služeb pro velkoobchodní zákazníky, oznámila jmenování Zdeňka Müllera (41) ředitelem velkoobchodu. Zdeněk Müller má dlouholeté zkušenosti v oblasti projektového managementu. Před nástupem do DH Telecom pracoval jako manažer velkoobchodu ve firmě MobilKom, působil také ve funkcích projektového manažera a analytika informačních služeb v GTS Česká republika. Bakalářský titul získal na Vysoké škole Škoda Auto v oboru podnikové ekonomiky a managementu. V současnosti dokončuje magisterský program na České zemědělské univerzitě v Praze. Mluví plynule anglicky a částečně německy. Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se věnuje četbě science fiction a sbírání starých mobilních telefonů.

2 VILÍMKOVÁ, DUDÁK & PARTNERS Kateřina Tomčíková • advokátka Kristina Smetanová • koncipientka Tereza Jarošová • koncipientka Advokátní kancelář Vilímková, Dudák & Partners posílila svůj tým o novou advokátku Kateřinu Tomčíkovou a o dvě nové koncipientky Kristinu Smetanovou a Terezu Jarošovou. Kateřina Tomčíková (30) se specializuje na poskytování služeb v oblasti korporátního práva, merges & acquisitions a práva duševního vlastnictví. Podílela se na řadě významných projektů a mezinárodních transakcí. Absolvovala Právnickou fakultu UK v Praze. Kristina Smetanová se zaměřuje na právo obchodních společností a občanské právo.

Zkušenosti získala ve společnosti PricewaterhouseCoopers. Tereza Jarošová se věnuje především občanskému a obchodnímu právu. Obě vystudovaly Právnickou fakultu UK.

3 CTP Tomáš Budař • regionální ředitel Developer komerčních nemovitostí CTP jmenoval Tomáše Budaře do pozice regionálního ředitele. Bude zodpovědný za průmyslové a retailové projekty na jižní Moravě, na starost bude mít i všechny projekty ve výstavbě. Tomáš Budař získal pracovní zkušenosti ve společnostech M+W Zander Facility Management CZ a IBM IDC v Brně. V CTP pracuje od roku 2006, začínal jako projektový manažer, poté se stal vedoucím projektů solární energie. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Hovoří anglicky. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří fotbal, cestování a lyžování.

4 C. S. CARGO Petr Urbančík • business unit manager Vedení firmy C. S. Cargo Česká republika posílil Petr Urbančík, který bude zodpovědný za řízení spedice ve funkci business unit managera. Petr Urbančík přichází ze společnosti DB Schenker, kde působil téměř 12 let. V pozici provozního manažera řídil logistické terminály firmy po celé republice, vyjednával s klíčovými zákazníky, developery a odpovídal za optimalizaci a zefektivnění jednotlivých provozů. V minulosti působil v různých vedoucích pozicích ve firmách specializujících se na logistiku a přepravu na českém trhu. Vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. Dříve se vrcholově věnoval fotbalu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nejzadluženější státy světa
Když v cizině nabouráme, nebo nám auto ukradnou
Srovnaní cen potravin, nápojů a taxi v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
Archos 50 Saphir: odolný obrněnec s velkým akumulátorem (recenze)
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít