PROVIDENT FINANCIAL

25. srpna 2014, 00:00 -
25. srpna 2014, 00:00

Vendula Chižňaková finanční ředitelka Finanční ředitelkou společnosti Provident Financial pro Českou a Slovenskou republiku je Vendula Chižňaková. Do Providentu přichází z GE Money Bank, kde působila 11 let v různých finančních pozicích. Kromě jiného vedla strategické projekty, řídila útvar finančních analýz a plánování a podílela se na zakládání úvěrové společnosti na Blízkém východě. V poslední době se věnovala zejména koordinaci evropských nařízení v oblasti bankovních derivátů.

Vendula Chižňaková získala doktorský titul v oboru sociologie a ekonomie na Filozofické fakultě UK. Je vdaná a má dva malé syny-dvojčata.

1

SAMSUNG ELECTRONICS CS Petr Kheil • ředitel divize CE Ředitelem divize spotřební elektroniky společnosti Samsung Electronics pro Česko a Slovensko se v srpnu stal Petr Kheil (45), který byl dosud zodpovědný za IT divizi a enterprise business. Petr Kheil měl v posledních dvou letech ve společnosti Samsung na starost prodej a marketing týkající se produktových řad monitorů, tiskáren, notebooků a paměťových médií. Tato odpovědnost mu i nadále zůstává s tím, že tyto aktivity jsou nově začleněny do divize spotřební elektroniky.

Před příchodem do firmy Samsung působil Petr Kheil v manažerských funkcích například ve společnostech HP, Compaq, Citibank a Siemens.

Je absolventem ČVUT, obor automatizační technika. Dále vystudoval obor počítačů na Technické univerzitě Furtwangen v Německu. Hovoří plynně anglicky a německy. Má tři děti a jeho zálibou je lyžování, horská cyklistika, tenis, běh, cestování a motocykly značky Harley-Davidson.

2

AXIS COMMUNICATIONS Dalibor Smažinka • business development manager Společnost Axis Communications oznámila, že novým business development managerem pro softwarové a hardwarové partnery (ADP a TPP) v regionu východní Evropy bude Dalibor Smažinka.

Smažinka s produkty Axis pracuje již od roku 2005, a to zpočátku jako produktový manažer ve společnosti Tech Data. Do Axisu nastoupil v roce 2011 a dosud zde pracoval jako key account manager pro Českou republiku a Slovensko.

Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se rád věnuje běhání, triatlonu a snowboardingu.

3

DENTONS Richard Singer • chief operating officer Richard Singer bude pracovat jako chief operating officer pro evropské operace ve firmě Dentons. Bude zodpovědný za business support týmy v Evropě, a to včetně financí, HR, IT, business developmentu a marketingu.

Bude také členem globálního operačního výboru firmy.

Richard Singer přišel z advokátní kanceláře White & Case, kde pracoval více než pět let. Naposledy působil jako ředitel strategických projektů pro Evropu, Střední východ a Afriku a předtím pracoval ve funkci chief operating officera pro střední a východní Evropu. Richard Singer má více než 15 let zkušeností v různých strategických, provozních a business development rolích včetně působení ve společnostech Arthur Andersen a Ernst & Young.

4

RENOMIA GROUP Ladislav Koubek • personální ředitel Ladislav Koubek (34) se stal personálním ředitelem společnosti Renomia Group. V této pozici bude zodpovědný za koordinaci veškerých personálních činností nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho prioritou bude získávání odborníků v oblasti pojišťovnictví. Zúročí své zkušenosti s tvorbou firemních strategií a s nastavováním personálních systémů. Jeho úkolem bude implementovat moderní trendy a metody do personálních procesů společnosti Renomia Group. Zároveň se zaměří na rozvoj motivujícího pracovního prostředí.

Ladislav Koubek vystudoval Právnickou fakultu a Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Titul MBA získal v oboru strategický management na Nottingham Trent University. Lidským zdrojům se věnuje od roku 2004. Před nástupem do Renomie pracoval sedm let v agentuře Motiv P jako obchodní ředitel.

Hovoří anglicky, německy, polsky, italsky a španělsky. Angažuje se ve volnočasových aktivitách pro děti a mládež v rámci Kolpingova díla České republiky. Mezi jeho záliby patří hra na varhany, cestování a odpočinek v sauně.

5

3M ČESKO Jiří Kolařík • vedoucí marketingu obchodní skupiny Eduard Perski • vedoucí obchodní skupiny Pozici vedoucího marketingu obchodní skupiny bezpečnost a grafika obsadil Jiří Kolařík, který do firmy 3M Česko přichází zúročit své dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu. Předtím působil jako marketingový manažer ve společnosti Fast ČR a zastával funkci regionálního produktového manažera ve firmě Samsung Electronics, kam přešel z postu marketingového manažera společnosti Philips.

Jiří Kolařík je absolventem Technické univerzity v Liberci.

Obchodním vedoucím nově vzniklé divize komerčních řešení 3M Česko, která vznikla sloučením tří divizí: komerční grafika, architektonická řešení a řešení pro profesionální úklid, byl jmenován Eduard Perski, jenž zároveň vede divizi pro bezpečnost v dopravě. Ve společnosti 3M Česko působí od roku 2012.

6

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Lukáš Syrový • partner Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners jmenovala Lukáše Syrového (37) svým 25. partnerem. Lukáš Syrový pracuje v advokacii již čtrnáctým rokem a věnuje se právnímu poradenství v oblasti nemovitostí, stavebního a obchodního práva. Spolu s Václavem Audesem vede skupinu zaměřenou na francouzsky mluvící klientelu. Z pozice partnera bude nyní spoluodpovědný za rozvoj a vedení realitní skupiny, posilování a rozvoj týmu a získávání nových klientů.

Lukáš Syrový pracuje v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners od roku 2012. Předtím působil 11 let v pražské pobočce mezinárodní kanceláře Hogan Lovells.

Vystudoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni, hovoří plynně anglicky a francouzsky. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, cestování a myslivosti.

7

SPORT INVEST GROUP Ondřej Čihař • ředitel komunikace Sport Invest Group, lídr v oblasti sportovního marketingu a managementu v Česku, má nového ředitele komunikace. Stal se jím Ondřej Čihař, bývalý marketingový šéf společnosti Etnetera, kde působil od roku 2003. Kromě korporátní a interní komunikace by měl Ondřej Čihař pomoci především s marketingem celé skupiny směrem k obchodním partnerům. Čihař je ženatý, má dvě děti a ve volném čase vášnivě sportuje, čte a cestuje do vzdálenějších koutů světa.

8

BE3D. CZ Martin Žampach • art director Společnost Be3D.cz, český výrobce 3D tiskáren, obsazuje do nové pozice art directora Martina Žampacha (32), který již v minulosti se společností spolupracoval a je autorem designu tiskáren DeeGreen a DeeRed. Martin Žampach je jedním z předních designérů, který využívá ve své tvorbě 3D tisk. Věnuje se průmyslovému designu, za který obdržel řadu prestižních cen.

Z pozice art directora se bude věnovat rozvoji společnosti Be3D.cz v oblasti designu a praktického využití 3D tisku.

Martin Žampach absolvoval v roce 2006 zlínskou Univerzitu Tomáše Bati, kde vystudoval průmyslový design, a má za sebou také stáž v oboru produktový design na Akademii umění v Krakově. Pracoval jako designér pro architektonické studio v Brazílii, pro prestižní design studio CuldeSac ve španělské Valencii, zabýval se designem v pražském studiu Flex/cocoon a v Moskvě pracoval pro Art Lebedev Studio.

NAROZENINY 25. SRPNA Arthur Braun (48) managing partner a jednatel: bpv Braun Partners Romana Staehelin právnička společnosti a místopředsedkyně představenstva: Arriva Transport ČR 26. SRPNA Roman Kracík (43) jednatel: G. E. S. security, Flyparking Pavel Uzel (57) předseda představenstva: PlanSecur 27. SRPNA Jan Kanzelsberger (63) generální ředitel a předseda představenstva: Kanzelsberger Juraj Rakovský (47) business development manager: Cisco Systems CR Jaroslav Tůma (44) ředitel a předseda představenstva: Dudák – Měšťanský pivovar Strakonice Zbyněk Veselý (47) obchodní ředitel a místopředseda představenstva: Uniqa pojišťovna 28. SRPNA Jan Medřický (39) ředitel oddělení forenzních služeb a pokročilé analytiky: Deloitte Renata Mrázová předsedkyně představenstva: ING pojišťovna, ING penzijní společnost Petr Paukner (59) ředitel a jednatel: Carbounion Bohemia 29. SRPNA Eduard Bláha (44) generální ředitel a předseda představenstva: Léčebné lázně Jáchymov, Lázně Luhačovice; prezident: Svaz léčebných lázní Tomáš Kende (45) vedoucí organizační složky: Sinclair Corporate Holdings; managing director a předseda představenstva: Thamesdown CZ Martin Kult (51) viceprezident pro strategic sales: Ness Czech Gavin Wood (43) generální ředitel a jednatel: Johnson & Johnson 30. SRPNA Jaroslav Haščák (45) partner: Penta Pavel Pastorek (58) generální ředitel a předseda představenstva: Templářské sklepy Čejkovice Michal Pátek (51) jednatel: Etagra; místopředseda představenstva: Pardubický pivovar Libor Vlček (58) místopředseda představenstva: Sporesta 31. SRPNA Simona Dřízhalová specialistka vztahů s veřejností: T-Mobile Tereza Maxová předsedkyně správní rady: Nadace dětem Terezy Maxové Tomáš Mischinger (44) ředitel a jednatel: Tahokov-Technotron, Technotron-Metal

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní…
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Technologie
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Král realtimových strategií se vrátí. Microsoft oznámil Age of Empires IV
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít