Prostě Adriana!

13. října 2014, 00:00 - (red)
13. října 2014, 00:00

Palubní deník byl natolik znejištěn výkonem Adriany Krnáčové v televizní předvolební besídce Václava Moravce, že se raději dotázal odborníků vybavených letitou osobní zkušeností, jak to s ní vlastně je. Prokazuje jí předvedená kombinace arogance v kraji přece jen nezvyklé a současné neznalosti věcných problémů hlavního města pravou podstatu osobnosti velitelky pražské kandidátky ANO? Včetně intelektuální insu cience Anebo snad šlo o mimořádně profesionálně a novaně sehranou ideodiverzní etudu na téma, jak zhovadit toho, kdo ji tam dosadil Získané odpovědi se shodují v tom, že arogance je původní osobnostní rys v čase nabývající na intenzitě, zatímco neznalost materie je stabilní charakteristikou, která ji zatím vždy věrně provázela všude, kam se vrtla, včetně současného náměstkování na vnitru. Nezřetelně vycházelo expertní dotazování Palubního deníku, pokud jde o poslední zkoumanou dimenzi, a to intelektuální kapacitu. Na této úrovni nezvládnutý rébus však mezitím vyřešil volební virál, který se ANO trochu vymkl z ruky a dále se šíří pod pozměněným názvem „Dvě blbky v tramvaji“.

LIDSKOPRÁVNÍ KOPANEC Lidovci zahájili utajený odpor proti ČSSD.

Ze všech zbraní si vybrali tu nejpopulárnější, a to boj za lidská práva. Jejich snaze zatím nikdo příliš nedopřává sluchu, uvnitř ČSSD o tom ale dobře vědí a zapisují si to do pomyslné knihy lidoveckých hříchů.

Tak například v době, kdy šéf ČSSD Bohuslav Sobotka s obchodními aktivitami Jaroslava Tvrdíka v zádech objímal jednoho čínského politika za druhým a hostil je v Praze, našel se lidovec, který se tváří v tvář asijské delegaci postavil a o lidských právech promluvil. Lidovci si pak vysloužili od koaličního partnera ostré varování, že kazí český byznys, že kvůli nim spadne HDP a kdoví co ještě. Ale nebyli by to lidovci, kdyby si alespoň ještě jednou nešťouchli. Nově teď jejich předseda Pavel Bělobrádek vydal prohlášení, ve kterém podporuje demonstrující v Hongkongu. A v ČSSD se zlobí. Škoda jen, že se do toho nejmenší koaliční strana neopře víc. Ale zase vyměnit lidská práva za stabilitu koalice? To by od KDU nebylo lidovecké.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít