Přestupy

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Rohlik.cz Tomáš Čupr • CEO, člen boardu ředitelů Christian Koller • provozní ředitel, člen boardu ředitelů Josef Gabaš • člen boardu ředitelů

Online supermarket Rohlik.cz mění strukturu svého nejvyššího vedení. Jeho členy budou vedle zakladatele a největšího akcionáře Tomáše Čupra (34), který firmu dosud sám řídil, ještě Christian Koller a provozní ředitel Josef Gabaš. Christian Koller (42) přichází do Rohlik.cz s dlouholetými zkušenostmi z kamenného retailu. V letech 2005 až 2013 byl jednatelem a současně finančním ředitelem českého Sparu. Zde byl přímo nadřízený devíti různým oddělením (nejen financím, ale např. také controllingu, logistice, části nákupu či IT) se zodpovědností za více než 4500 zaměstnanců. Josef Gabaš (39) v Rohlik.cz působí od května 2016 jako provozní ředitel.

Na starost měl kompletní změnu systému v pražském skladu. Před příchodem do Rohlik.cz Josef Gabaš řídil distribuční centrum Mall.cz (2011 až 2016) a v letech 2013 až 2016 byl rovněž v týmu mezinárodní logistiky Mallu, kde byl odpovědný za skladové procesy v rámci distribučních center SLO, HU, SK, PL.

Cushman & Wakefield Pavel Podhora • associate Kateřina Rýznerová • associate

Pavel Podhora a Kateřina Rýznerová z realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield byli povýšeni na úroveň associate. Dosažení úrovně associate je prvním krokem ke jmenování partnerem firmy. Pavel Podhora (47), associate a vedoucí týmu projektového managementu, působí ve společnosti Cushman & Wakefield od roku 2015. Je zodpovědný za řízení projektů napříč všemi sektory – kancelářským, průmyslovým i maloobchodním.

Pavel Podhora se v oboru projektového řízení pohybuje od roku 1995. V minulosti pracoval ve společnosti Skanska Property Czech Republic, působil také ve společnosti Grandi Stazioni. Vystudoval obor pozemní stavby na Vysokém učení technickém v Brně. Je absolventem DePaul University, Chicago, kde získal titul MBA. Ve volném čase se věnuje svým dětem a rád běhá.

Kateřina Rýznerová, associate v týmu pronájmu kancelářských prostor, přišla do společnosti Cushman & Wakefield z firmy Prologis před šesti lety. Působí v oddělení kancelářských prostor a na starost má zastupování nájemců. Během své kariéry ve společnosti Cushman & Wakefield zastupovala Kateřina Rýznerová například KPMG, Clifford Chance a Novartis. Vystudovala obor ekonomie na Karlově univerzitě. Svůj volný čas věnuje rodině, ráda hraje golf.

Motorpal Milan Uhrin výrobní ředitel

Jihlavský výrobce vstřikovacích zařízení vznětových motorů Motorpal nadále posiluje svůj manažerský tým. Do pozice výrobního ředitele nastoupil v listopadu 2016 Milan Uhrin (38).

Uhrin má za sebou už téměř 15letou profesní dráhu, kdy působil v manažerských postech spojených s řízením firem a jejich výroby, například jako ředitel a jednatel slovenské pobočky General Electric, manažer výroby ACO Industries či výrobní ředitel ACE Group. Před příchodem do Motorpalu pak zastával pozici výrobního ředitele firmy Jihlavan. Milan Uhrin je absolventem Technické univerzity v Košicích. Mluví anglicky a německy. Ve svém volném čase se věnuje sportu, kultuře, hudbě a historii.

Ness Technologies Jaromír Barták • ředitel divize Finance

Ness Technologies, globální poskytovatel komplexních řešení a byznys služeb v oblasti informačních technologií, uvedl Jaromíra Bartáka do pozice ředitele divize Finance. Jeho úkolem bude posilovat pozici společnosti jako osvědčeného dodavatele IT řešení bankovních systémů klíčových hráčů na finančním trhu. Jaromír Barták (40) pracuje v Nessu od roku 2008, naposledy jako delivery director pro finanční sektor. V minulosti se v různých rolích specializoval na řešení rizikových nebo krizových projektů a rozvoj odborných týmů firmy. Nejzajímavější zakázkou pro něj byl slovenský eHealth. S rodinou má nejraději cestování, s přáteli pak hraní v kapele.

STRV Branko Černý • chief revenue officer

Branko Černý (26) je novým Chief Revenue Office (CRO) vývojářského studia STRV, které se zaměřuje především na vývoj mobilních a webových aplikací pro americké startupy. STRV si od nového CRO slibuje pokračování agresivního růstu na americkém trhu, zvyšování obratu a také uzavření strategických partnerství s americkými investory a inkubátory. Branko bude řídit obchodní aktivity STRV ze San Francisca, kde několik let žije a kde také vybudoval úspěšný startup. Již při studiu vysoké školy založil a vedl TEDx Darmouth a byl také vydavatelem školních novin. V srpnu 2013 založil vlastní startup Immediately – mobilní aplikaci pro správu a management obchodního procesu. Kromě nové pozice v STRV Branko působí v Silicon Valley také jako investor a konzultant.

PPF banka Gabriela Mošovská • členka představenstva Igor Kottman • člen představenstva

Dozorčí rada PPF banky zvolila s účinností od 2. listopadu do představenstva společnosti ředitelku divize řízení rizik Gabrielu Mošovskou (44) a ředitele divize obchodu Igora Kottmana (51). Představenstvo společnosti se tak rozšířilo ze tří na pět členů. Mošovská při studiích pracovala v investiční společnosti LiFox v pozici analytičky, poté ve skupině České pojisťovny jako senior analytička a členka představenstva Tesly Votice. V letech 1998 až 2004 působila v Raiffeisenbank v divizi řízení rizik. Od roku 2004 byla v různých pozicích v Raiffeisen International Bank ve Vídni. Kottman pracoval v ŽOS Zvolen a poté na Ministerstvu zahraničních věcí SR. Od roku 1994 působil v různých pozicích v podnikovém bankovnictví v Citibank v Česku, na Slovensku, v Ugandě a v Rusku. Od roku 2009 pracoval ve slovenské pobočce Citibank Europe.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Auta
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Také SUV Lada XRay může být „exkluzivní“. Stačí k tomu pár dílů z Dacie
BMW dnes odpoledne ukáže novou X3. Na první fotky se můžete podívat už teď
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín, ne na elektřinu
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Technologie
Spotify se více integruje. Seznamy skladeb můžete s přáteli tvořit i v Messengeru
Evleaks: Galaxy Note 8 posune cenovou laťku ještě výš, bude stát 1000 eur
Historická akvizice v oblasti GPU na obzoru. Firma vyvíjející grafiky PowerVR je na prodej
Historie televizorů Sony: od přistání na měsíci po deset let pokusů s OLEDem
Windows 10 již obsahuje český a slovenský hlas. Může vám předčítat text
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít