Přestupy

14. listopadu 2016, 00:00 -
14. listopadu 2016, 00:00

Touax Radka Vojtíková • HR ředitelka Modulová divize skupiny Touax, která se specializuje na projektování, výrobu a stavbu objektů stavebnicovým systémem modulů, má novou ředitelku oddělení lidských zdrojů. Radka Vojtíková převzala řízení HR společnosti v Praze i v moravských Supíkovicích, kde se nachází hlavní výrobní závod společnosti i výzkumné a vývojové oddělení pro celou divizi. Radka Vojtíková se věnuje oboru řízení lidských zdrojů více než 17 let.

V Touaxu by ráda využila zkušenosti, které získala ve společnostech Voith Industrial Services, GE Aviation Czech, Bosal či Faurecia Exhaust Systems. Je absolventkou Vyšší odborné školy sociálně právní vPraze v oboru personální řízení. Mluví anglicky a ve volném čase se ráda věnuje lyžování, tanci, četbě a grafologii.

Inspiro Ben Olšanský • COO

Dosavadní senior digital strategist Ben Olšanský nově zastává pozici chief operating officer a přebírá část kompetencí od CEO firmy Martina Ježka. Organizační změny přicházejí po letošním výrazném růstu agentury. Ben Olšanský do Inspira nastoupil v říjnu 2010 jako media specialist.

Během šesti let působení ve firmě se vypracoval do pozice senior digital strategist, kde poslední dva roky vedl analyticko-mediální oddělení. V nové pozici COO se zaměří hlavně na další prohloubení spolupráce specialistů na sociální média, PR a digitál.

Microsoft ČR a SR Ivo Kramoliš • ředitel divize Služby

Od 1. října 2016 vede Ivo Kramoliš divizi Služeb ve společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V této roli zodpovídá za digitální transformaci v oblasti služeb pro velké podniky a státní správu, řízení zákaznické zkušenosti, vytváření inovativních scénářů a nových obchodních příležitostí pomocí cloudových řešení. Ivo Kramoliš přináší do Microsoftu bohaté zkušenosti z poradenství, které získal během svého působení ve střední a východní Evropě ve společnostech IBM, Lundegaard, SAP a Siemens. Naposledy působil jako partner v Global Business Services ve společnosti IBM pro Českou republiku a Slovensko.

Best Communications Jitka Kvartková • ředitelka oddělení nemovitostí

Do Best Communications nastupuje do pozice ředitelky oddělení nemovitostí Jitka Kvartková. Bude poskytovat strategické poradenství v oblasti komunikace klientům z oboru realit. Kvartková bude úzce spolupracovat s Euanem Edworthym, zakladatelem a ředitelem agentury, a povede tým čtyř zkušených profesionálů. Jitka Kvartková přichází z poradenské firmy Cushman & Wakefield, ve které 12 let vedla oddělení vztahů s veřejností. Odpovídala za český a slovenský trh a koordinovala aktivity na středoevropské úrovni. Kariéru v oblasti komunikace zahájila v roce 2000 v PR agentuře Mmd (dnes Grayling) a následně dva roky pracovala v agentuře B. I. G. Public Relations. Jitka Kvartková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

CBRE Katarína Brydone • head of retail

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Katarínu Brydone do pozice head of retail. Katarína bude zodpovědná za koordinaci a rozvoj všech retailových činností, které CBRE v dané oblasti poskytuje, tedy investiční nemovitosti, pronájem, asset services, building consultancy a další služby podporující retail, a to průzkum trhu a marketing. Katarína působí ve společnosti CBRE více než deset let, převážně v oblasti investic. Katarína získala magisterský titul v oboru Property Investment and Management v Nottingham Trent & Sheffield Hallam University, dále magisterský titul v Management and International Business z Nottingham Trent University.

Svaz průmyslu a dopravy ČR Jan Rafaj • první viceprezident

Jan Rafaj (39) byl zvolen prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). Jako první viceprezident bude zastupovat prezidenta SP ČR Jaroslava Hanáka při klíčových jednáních. Jan Rafaj byl viceprezidentem SP ČR od roku 2011 a věnuje se oblasti trhu práce a sociálnímu dialogu. Je důležitým členem delegace zaměstnavatelů na jednáních Rady hospodářské a sociální dohody (tripartity). Od roku 2016 je rovněž místopředsedou představenstva společnosti ArcelorMittal Ostrava, kde působí ve funkci ředitele pro personalistiku a vnější vztahy. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzitě v Brně, později získal titul MBA. Obdržel ocenění Mladý manažerský talent 2011 a Manažer roku 2011 v odvětví výroba kovů a slitin. Je ženatý, má syna Jana.

E. ON Česká republika Martin Záklasník • člen představenstva

Energetickou společnost E. ON Česká republika povede od poloviny příštího roku současný viceprezident T-Mobilu Martin Záklasník. Ve funkci předsedy představenstva nahradí od 1. července 2017 Michaela Fehna. Záklasník se od 1. listopadu stal novým členem představenstva E. ON Czech Holding AG a současně také jednatelem E. ON Česká republika. Záklasník (39) pracoval jako konzultant ve společnosti Detecon International Bonn a v roce 2006 převzal v Berlíně jako vedoucí pracovník zodpovědnost za vybudování business developmentu u společnosti Satellic Traffic Management. Následně od roku 2008 pracoval v Praze v pozici obchodního ředitele ve společnosti T-Systems. Od roku 2014 byl vedoucím B2B marketingu a prodeje top zákazníkům společnosti T-Mobile v Praze.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní…
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Technologie
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Král realtimových strategií se vrátí. Microsoft oznámil Age of Empires IV
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít