Přestupy

24. října 2016, 00:00 -
24. října 2016, 00:00

CzechTrade Michal Sontodinomo • ředitel kanceláře v Jakartě Zahraniční kancelář agentury CzechTrade v Jakartě nově vede Michal Sontodinomo (44). V agentuře CzechTrade působí od roku 2012. Začínal jako vedoucí projektu Euroservis, posléze se stal šéfem portálu pro podnikatele a exportéry BusinessInfo. cz a exportním konzultantem pro sektor energetiky, zdrojů a životního prostředí.

Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Hovoří plynně anglicky a částečně též indonésky a francouzsky.

CHEP Volker Sdunzig • viceprezident pro střední a východní Evropu

CHEP, společnost zabývající se logistikou pro celosvětový dodavatelský řetězec, jmenovala Volkera Sdunziga viceprezidentem pro střední a východní Evropu. Ve své nové roli se zaměří zejména na růst obchodu a rozvíjení synergií napříč těmito oblastmi Evropy. Bude řídit obchodní aktivity společnosti CHEP v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, České republice, Slovensku, Rumunsku, Maďarsku a Bulharsku. Pod jeho odpovědnost budou spadat i severské země. Volker Sdunzig nastoupil do společnosti CHEP v roce 2010 jako finanční ředitel pro střední Evropu a automobilový průmysl. Brzy nato byl povýšen na finančního ředitele pro Asii se sídlem v Singapuru a poté se v lednu 2014 stal finančním ředitelem společnosti CHEP pro Evropu.

Clever Monitor Ljubo Tomanovič • obchodní ředitel

Vedení společnosti Clever Monitor, nabízející klientům nástroj pro přímý marketing s umělou inteligencí, posílí Ljubo Tomanovič. Ve své pozici obchodního ředitele bude zodpovídat za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti, realizaci obchodní politiky a vytváření a udržování obchodních vztahů s partnery jak vČeské republice, tak především v USA.

Ljubo Tomanovič přišel do Clever Monitoru ze společnosti Europe Media Nest (Praha), kde působil od dubna 2015 a zastával funkci obchodního ředitele. V minulosti pracoval v pozicích account manager ve společnosti NK Collective (New York), kde měl na starost jak americké, tak i evropské klienty. Více než deset let byl rovněž činný v televizních a filmových produkcích.

PwC Legal Zuzana Wohlmuth • vedoucí advokátka

Zuzana Wohlmuth vstupuje do mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako vedoucí advokátka. Specializuje se na korporátní právo, private equity a smluvní právo. Oborově se zaměřuje na automobilový průmysl, investiční fondy, bankovnictví a finance a na nemovitosti. Již od studentských let pracovala Zuzana Wohlmuth v pražské pobočce německé advokátní kanceláře Noerr, kde se vypracovala až do pozice lokální partnerky. Zaměřovala se zejména na obchodní právo, fúze a akvizice a reality. Poté působila jako právní poradkyně v privátní bance Banque Privée Edmond de Rothschild, kde byla v týmu specialistů na daňové plánování, strukturování a investiční poradenství.

Dopravní podnik hl. m. Prahy Peter Hlaváč • ekonomický ředitel

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) má nového ekonomického ředitele. Byl jím ustanoven na jednání představenstva DPP Peter Hlaváč. Mezi hlavní úkoly nového ekonomického ředitele bude v krátkodobém horizontu patřit příprava finančního plánu pro rok 2017 a následně příprava strategického výhledu hospodaření na následující období tří let s důrazem na zvýšení efektivnosti hospodaření společnosti. Peter Hlaváč v průběhu své manažerské kariéry působil v různých vedoucích funkcích hlavně v papírenském průmyslu, ve společnostech Mondi SCP Ružomberok a SHP Harmanec a v oblasti energetiky ve společnosti SPP Distribúcia. Je absolventem Slovenské technické univerzity v Bratislavě a Institut Frangaise du Pétrol v Paříži. Peter Hlaváč je zapáleným entomologem, zajímá se o historii Balkánu, rád hraje tenis, lyžuje a především se věnuje své rodině.

Cushman & Wakefield Jana Brožová, senior konzultantka Martin Stričko, senior analytik Jakub Kodr, senior konzultant Magsud Rahmanov, senior analytik

Jana Brožová, Martin Stričko, Jakub Kodr a Magsud Rahmanov byli povýšeni do pozice seniorů v realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield.

Jana Brožová, senior konzultantka z týmu oceňování nemovitostí, pracuje ve firmě Cushman & Wakefield od roku 2013.

Připravuje ocenění jak pro bankovní, tak pro interní účely. Během roku 2016 spolupracovala na rozvoji oddělení poradenských služeb. Vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze s vedlejší specializací na oceňování podniků a nemovitostí. Ve volném čase hraje závodně softbal, letos její tým vybojoval medailové umístění v nejvyšší soutěži České republiky.

Martin Stričko, senior analytik z oddělení průzkumu trhu ve firmě Cushman & Wakefield, analyzuje statistická data a zpracovává poradenské studie.

Zároveň zastupuje společnost Cushman & Wakefield v Prague Research Foru a Industrial Research Foru. Vystudoval aplikovanou informatiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Rád cestuje, plave a hraje fotbal.

Jakub Kodr, senior konzultant z průmyslového týmu Cushman & Wakefield, se věnuje především pronájmu průmyslových prostor v České republice. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mezi jeho záliby patří sport a ekonomika.

Magsud Rahmanov, senior analytik hotelového týmu, se zaměřuje na hotelové transakce v Evropě. Absolvoval studium střední školy v Kansasu, v USA. V roce 2015 získal titul BBA na University of New York in Prague. Hovoří sedmi jazyky včetně češtiny. Rád cestuje a hraje fotbal nebo šachy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít