Personálie

27. května 2013, 00:00 -
27. května 2013, 00:00

1 SLEVOMAT Ivo Šmíd * obchodní ředitel Obchodním ředitelem webového portálu Slevomat se stal Ivo Šmíd (35). Ve funkci střídá Petera Irikovského, který od loňského září zastával pozice výkonného i obchodního ředitele. Ivo Šmíd působí ve Slevomatu od června 2012 a mezi jeho největší úspěchy patří rozvoj regionálních obchodních zastoupení v České republice a optimalizace obchodních procesů ve slovenské pobočce.

Ivo Šmíd je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Ve světě obchodu se pohybuje od roku 2003, kdy nastoupil do společnosti Zentiva. Od září 2009 byl manažerem obchodního týmu ve společnosti Seznam.cz. V segmentu slevových serverů pracuje od března 2011, kdy jako výkonný ředitel firmy Deal Partner řídil obchod pro společnost Allegro Group v projektu AukroCity.cz a zároveň zprostředkovával obchodní příležitosti pro slevové servery.

2

DTZ Karel Klečka * vedoucí oddělení Lukáš Kalina * senior consultant Stanislava Trubačová * head of retail agency Společnost DTZ posiluje svůj tým na vedoucích a seniorských pozicích. S novým vedoucím oddělení valuation Karlem Klečkou se pražská kancelář mezinárodní poradenské společnosti DTZ připravila na vzrůstající poptávku po službách oceňování a poradenství při investičních a finančních transakcích na trhu nemovitostí. Karel Klečka vystudoval ČVUT, obor management a ekonomika ve stavebnictví a absolvoval postgraduální studium na Hallam University v Sheffieldu. Působil v londýnské pobočce King Sturge, kde se podílel na finančním poradenství pro mezinárodní společnosti v Německu, Belgii, Španělsku a dalších zemích Evropy. Od roku 2010 je členem organizace Royal Institution of Chartered Surveyors. Před příchodem do DTZ pracoval poslední dva roky ve společnosti Jones Lang LaSalle.

Do funkce senior consultanta v oddělení investment přichází Lukáš Kalina, který bude zároveň součástí nadnárodních řešitelských týmů DTZ. V předchozích šesti letech působil ve skupině Aareal Bank. Vedle strukturování nových úvěrů a správy úvěrového portfolia má zkušenosti s restrukturalizacemi úvěrových případů v regionu střední a východní Evropy včetně Ruska. Je absolventem pražské VŠE.

Do nově otevřené pozice head of retail agency nastoupila Stanislava Trubačová. Na československém realitním se trhu pohybuje od roku 1997. V letech 2001 až 2007 pracovala v Jones Lang LaSalle jako senior retail agent. Od roku 2007 spolupracovala s developerskou společností TK Development. Vystudovala VŠE v Bratislavě.

3

ALLEGRO GROUP CZ Jan Jírovec * country manager Novým country managerem české pobočky společnosti Allegro se stal Jan Jírovec, který doposud zastával pozici business development directora. Allegro provozuje na českém internetu projekt nákupního rádce Heureka.

cz, obchodní portál Aukro.cz, ubytovací portál Hotel.cz nebo výrobce eshopů NetDirect. Dosavadní ředitel Allegro Group CZ Jakub Havrlant odchází ze své funkce a zaměří se na vlastní investiční projekty.

Jan Jírovec před nástupem do Allegro Group pracoval pro platební bránu PayU, kde byl zodpovědný za vytváření nových obchodních příležitostí v segmentu ecommerce,

rozvoj vztahů s finančními institucemi a vývoj nových produktů. V minulosti působil mimo jiné v BSC Praha, kde byl zodpovědný za vedení divize bankovních systému ve východní Evropě a severovýchodní Asii. V oblasti vývoje internetu, informačních technologií a softwaru pracuje více než deset let.

4

VKŠ, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Jana Wróblová * advokátní koncipientka Právní tým advokátní kanceláře Vyroubal Krajhanzl Školout posílila advokátní koncipientka Jana Wróblová, která se ve své právní praxi zaměřuje na občanské právo, civilní proces a právo duševního vlastnictví, zejména na právo autorské. Absolvovala postgraduální program LL. M. (Legum Magister) v oboru duševního vlastnictví na Technické univerzitě v Drážďanech a vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Hovoří německy a anglicky. Ve volném čase ráda cestuje, čte, zpívá a tančí flamenco.

5

TÉTRIS DESIGN & BUILD Denisa Nebřenská * ředitelka rozvoje obchodu Společnost Tétris Design & Build poskytující služby v oblasti navrhování a stavební realizace interiérů, která patří do portfolia Jones Lang LaSalle, otevřela svou pobočku v České republice. Služby Tétrisu budou nabízeny v kancelářském, maloobchodním a industriálním sektoru. Do funkce ředitelky rozvoje obchodu společnosti nastoupila Denisa Nebřenská (29).

Denisa Nebřenská je zkušenou odbornicí v oblasti designu, přípravy a provádění návrhů prostor. Před nástupem do Tétrisu pracovala ve firmě Albatros design jako senior project manager. Zkušenosti v marketingu získala jako marketingová ředitelka společností Pietro Filipi a Kenvelo. Vystudovala První soukromou hotelovou školu v Praze, obor cestovní ruch a management. Mezi její koníčky patří architektura, golf, kickbox, lyžování a cestování.

6

DELOITTE Ivan Foltman * partner Ivan Foltman (46) se stal novým partnerem v oddělení auditu a řízení podnikových rizik společnosti Deloitte. Ve firmě bude mít na starost rozvoj nových obchodních příležitostí a vedení projektů.

Ivan Foltman má dlouholeté zkušenosti s auditními a poradenskými službami v oblasti řízení projektů, finančního řízení, řízení změn či restrukturalizace podniků včetně fúzí a akvizic. Před příchodem do Deloitte pracoval více než deset let jako nezávislý konzultant, předtím ve společnostech Vodafone Pacific, Český Telecom, Coca-Cola či Arthur Andersen. Je členem Institutu autorizovaných účetních znalců v Austrálii.

Vystudoval účetnictví a obchod na univerzitě v Novém Jižním Walesu v australském Sydney. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky. Je ženatý a má čtyři děti. Ve volném čase se kromě rodiny rád věnuje volejbalu, cyklistice a rybaření.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon…
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Technologie
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Král realtimových strategií se vrátí. Microsoft oznámil Age of Empires IV
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít