Nejlepší šéfkuchaři budou čarovat v Praze

09. prosince 2013, 00:00 -
09. prosince 2013, 00:00

OD 10. LEDNA DO 8. ÚNORA 2014 V jeden čas, na jednom místě. Večeře s kuchařskými osobnostmi, naostřené duely, michelinské menu, školy vaření a workshopy.

To všechno přinese nový food festival, kterého se dočkáme po Novém roce v dejvické restauraci AvantGarde.

VAŘIT BUDE PRAŽSKÁ ELITA Unikátní koncept našel svou odezvu u pražské kulinární elity a v zimě budou v Avant­ Garde vařit opravdu ti nejlepší. Mezi potvrzená jména patří Patrik Bečvář (Inter­ Continental), Marek Fichtner (Le Grill, Kempinski), Petr Hajný (Chagall’s Club Restaurant), Patrik Havlíček (AvantGarde), Jan Horký (Restaurace Art Nouveau v Obecním domě), Miroslav Kalina (Gourmet Restaurant Kalina), Jan Kracík (Pot­au­feu), Tomáš Kněž (O2 arena), Jiří Král (Aureole), Ari Munandar (Zinc, Hilton Prague Old Town), Jan Punčochář (Le terroir), Marek Raditsch (Kampa group), David Šašek (Coda, Aria Hotel), Jiří Štift (Essensia, Mandarin Oriental) a Lukáš Želechovský (Buddha Bar).

Cukrářské umění budou na festivalu předvádět Jitka Kohoutová (Restaurace Art Nouveau v Obecním domě), Karolína Kocincová (Le Grill, Kempinski) a Lukáš Skála (InterContinental). VEČEŘE S ŠÉFKUCHAŘI Představte si pětichodovou večeři připravenou pěti top šé? uchaři. Ještě vám to nestačí? Tak k tomu přidejte fakt, že jeden z nich bude po celou dobu večeře sedět u vašeho stolu.

NAOSTŘENÉ DUELY Zatímco chef’s table je zaměřen hlavně na komunikaci s hosty, v duelu půjde především o šé? uchaře: oba vytvoří tříchodové menu ze stejných základních surovin. I v tomto případě jsou tedy návštěvníci zapojeni, tentokrát si zahrají na porotce.

MICHELINSKÉ MENU A DALŠÍ PROGRAM Kromě pražských gastronomických hvězd na festivalu uvidíte i jednu michelinskou, a to francouzskou šé? uchařku Reine Sammutovou. Návštěvníci se mohou těšit nejen na školu vaření, ale i na speciálně sestavené šestichodové menu.

Chef Time Fest nezapomíná ani na návštěvníky chtivé vzdělávacího rozměru: v několika kurzech vaření se budou učit od těch nejlepších a prostor dostane i cukrářské umění. Dále nás čeká několik speciálních menu, jazz a ? nger food a workshopy pro profesionály v gastronomii.

Více informací a předprodej na stránkách www.cheftimefest.cz, www.facebook.com/ /cheftimefestival a www.limeandtonic.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku…
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Technologie
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít