monitor lidé a podniky

27. srpna 2012, 00:00 -
27. srpna 2012, 00:00

1 SIAD Alessio Conton • regional director Alessio Conton (36) nově působí ve společnosti SIAD jako regional director pro region střední a východní Evropy. Jedná se o nově vytvořenou pozici, jejímž cílem je konsolidace společnosti v zemích CEE.

Conton nastoupil do firmy v roce 2010 jako managing director pro Českou republiku.

Svou pracovní kariéru začal v Itálii v marketingové agentuře. Od roku 2002 se zabývá strategickým poradenstvím pro zahraniční firmy ve střední a východní Evropě, dva roky působil v Rusku. Vystudoval práva na Univerzitě v Bologni, poté pokračoval ve studiu ústavního práva na Univerzitě ve slovinské Lublani a mezinárodního daňového práva v německém Münsteru.

Alessio Conton je italské národnosti, ale trvale žije v České republice. Hovoří italsky, anglicky, česky, francouzsky, německy, rusky, slovinsky a španělsky. Mezi jeho záliby patří slovanská filologie a sbírání historických pohlednic z Litoměřicka.

2 SANOFI A ZENTIVA Dana Pavlousková • manažerka externí komunikace Manažerkou externí komunikace farmaceutické společnosti Sanofi a její dceřiné společnosti Zentiva pro Českou republiku se stala Dana Pavlousková. Na starost bude mít zvyšování povědomí o značce Zentiva a jednotlivých terapeutických oblastech společnosti Sanofi prostřednictvím externí komunikace. Pavlousková přišla ze společnosti AAA Auto Group, kde působila v pozici PR & IR manažerky a tiskové mluvčí. Má také dlouholeté zkušenosti z mezinárodní diplomacie, působila na českém velvyslanectví ve Varšavě a v Římě a na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Vystudovala VŠE Praha, obor mezinárodní vztahy.

3 PROFIT BOOSTER Monika Kissová • senior consultant Do pozice senior consultanta v poradenské firmě Profit Booster postoupila Monika Kissová (36). Svou kariéru zahájila v Procter & Gamble. Do Profit Boosteru nastoupila před necelým rokem, přišla ze společnosti Vitana, kde působila ve funkci marketingové manažerky značky Nutrilon. Kissová vystudovala VŠE a mezinárodní manažerský program CEMS, hovoří anglicky, francouzsky, rusky a maďarsky. Mezi její zájmy patří především kolo a badminton, ráda relaxuje u dobré knihy nebo filmu.

4 HILTON Eduardo Galvao • ředitel Luka Ravnikar • ředitel Eduardo Galvao byl povýšen do pozice obchodního ředitele hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town. Nahradil Matthijse Welleho, který byl jmenován do funkce obchodního ředitele pro oblast východní Evropy a Ruska. Galvao dosud zastával funkci asistenta obchodního ředitele a měl na starost klienty z USA, Středního východu a Jižní Ameriky, tedy hlavní trh pro Hilton Prague a Hilton Prague Old Town. Svou kariéru v hotelovém řetězci Hilton Worldwide započal v roce 2002. Je velkým fotbalovým fanouškem, rád cestuje a schází se s přáteli.

Do pozice ředitele conference & event sales byl jmenován Luka Ravnikar. Studoval hospitality management ve Vídni, Austrálii a Španělsku. Do sítě Hilton Worldwide nastoupil v roce 2008. Ve volném čase rád lyžuje a je milovníkem dobrého jídla a vína.

5 RÖDL & PARTNER Tomáš Báča • associate partner Radim Botek • associate partner Petra Budíková • associate partner Tomáš Báča, Radim Botek a Petra Budíková jsou novými associate partnery společnosti Rödl & Partner.

Tomáš Báča působí ve společnosti Rödl & Partner Consulting jako konzultant od roku 2003. V rámci svého působení se specializuje zejména na projekty v oblasti fúzí a akvizic, management consultingu a corporate finance. Radim Botek pracuje ve společnosti Rödl & Partner Audit již 10 let, od roku 2008 jako statutární auditor a vedoucí auditorského týmu. Je zodpovědný za audity individuálních i konsolidovaných účetních závěrek obchodních, výrobních i servisních společností dle českého i německého práva, stejně tak za účetní závěrky sestavené dle IFRS, respektive US GAAP.

Petra Budíková působí ve společnosti Rödl & Partner od roku 2005, poslední dva roky jako týmová vedoucí. Zabývá se obchodním právem, zejména právem nemovitostí, včetně nájemních vztahů, právem hospodářské soutěže.

6 LMC Klára Zitová • finanční ředitelka Finanční ředitelkou společnosti LMC byla jmenována Klára Zitová (41). Před příchodem do LMC po dva roky vedla vlastní firmu Brightwood, specializovanou na poskytování ekonomického poradenství a interim management. V letech 2008 až 2010 zastávala post finanční ředitelky pro region Východní Evropy v nadnárodní společnosti Harsco, předtím pracovala jako finanční ředitelka českého zastoupení globální korporace G4S Security Services.

Klára Zitová je absolventkou oboru řízení podniku a podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Je vdaná, má dceru a ve volném čase se věnuje sportu a cestování.

7 AIR BANK Vladimír Komjati • PR manažer Novým tiskovým mluvčím a PR manažerem Air Bank se stal Vladimír Komjati (31).

Ze své pozice bude zajišťovat veškerou komunikaci banky s médii a veřejností. Do Air Bank přišel z české pobočky Microsoftu, kde byl odpovědný za komunikační strategii vybraných korporátních i produktových témat, vztahy s médii a rozvoj aktivit na sociálních sítích. Dříve působil v agenturách EMC a Madison Public Affairs, kde měl na starost i klienty z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Komjati je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku, management a marketing, absolvoval také kurz London School of Public Relations. Hovoří anglicky, německy a ovládá základy italštiny. Mezi jeho záliby patří cestování, hudební fotografie, vaření a sport. Ve volném čase se také věnuje podpoře startupů a neziskových organizací.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít