monitor lidé a podniky

27. srpna 2012, 00:00 -
27. srpna 2012, 00:00

1 SIAD Alessio Conton • regional director Alessio Conton (36) nově působí ve společnosti SIAD jako regional director pro region střední a východní Evropy. Jedná se o nově vytvořenou pozici, jejímž cílem je konsolidace společnosti v zemích CEE.

Conton nastoupil do firmy v roce 2010 jako managing director pro Českou republiku.

Svou pracovní kariéru začal v Itálii v marketingové agentuře. Od roku 2002 se zabývá strategickým poradenstvím pro zahraniční firmy ve střední a východní Evropě, dva roky působil v Rusku. Vystudoval práva na Univerzitě v Bologni, poté pokračoval ve studiu ústavního práva na Univerzitě ve slovinské Lublani a mezinárodního daňového práva v německém Münsteru.

Alessio Conton je italské národnosti, ale trvale žije v České republice. Hovoří italsky, anglicky, česky, francouzsky, německy, rusky, slovinsky a španělsky. Mezi jeho záliby patří slovanská filologie a sbírání historických pohlednic z Litoměřicka.

2 SANOFI A ZENTIVA Dana Pavlousková • manažerka externí komunikace Manažerkou externí komunikace farmaceutické společnosti Sanofi a její dceřiné společnosti Zentiva pro Českou republiku se stala Dana Pavlousková. Na starost bude mít zvyšování povědomí o značce Zentiva a jednotlivých terapeutických oblastech společnosti Sanofi prostřednictvím externí komunikace. Pavlousková přišla ze společnosti AAA Auto Group, kde působila v pozici PR & IR manažerky a tiskové mluvčí. Má také dlouholeté zkušenosti z mezinárodní diplomacie, působila na českém velvyslanectví ve Varšavě a v Římě a na Ministerstvu zahraničních věcí ČR. Vystudovala VŠE Praha, obor mezinárodní vztahy.

3 PROFIT BOOSTER Monika Kissová • senior consultant Do pozice senior consultanta v poradenské firmě Profit Booster postoupila Monika Kissová (36). Svou kariéru zahájila v Procter & Gamble. Do Profit Boosteru nastoupila před necelým rokem, přišla ze společnosti Vitana, kde působila ve funkci marketingové manažerky značky Nutrilon. Kissová vystudovala VŠE a mezinárodní manažerský program CEMS, hovoří anglicky, francouzsky, rusky a maďarsky. Mezi její zájmy patří především kolo a badminton, ráda relaxuje u dobré knihy nebo filmu.

4 HILTON Eduardo Galvao • ředitel Luka Ravnikar • ředitel Eduardo Galvao byl povýšen do pozice obchodního ředitele hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town. Nahradil Matthijse Welleho, který byl jmenován do funkce obchodního ředitele pro oblast východní Evropy a Ruska. Galvao dosud zastával funkci asistenta obchodního ředitele a měl na starost klienty z USA, Středního východu a Jižní Ameriky, tedy hlavní trh pro Hilton Prague a Hilton Prague Old Town. Svou kariéru v hotelovém řetězci Hilton Worldwide započal v roce 2002. Je velkým fotbalovým fanouškem, rád cestuje a schází se s přáteli.

Do pozice ředitele conference & event sales byl jmenován Luka Ravnikar. Studoval hospitality management ve Vídni, Austrálii a Španělsku. Do sítě Hilton Worldwide nastoupil v roce 2008. Ve volném čase rád lyžuje a je milovníkem dobrého jídla a vína.

5 RÖDL & PARTNER Tomáš Báča • associate partner Radim Botek • associate partner Petra Budíková • associate partner Tomáš Báča, Radim Botek a Petra Budíková jsou novými associate partnery společnosti Rödl & Partner.

Tomáš Báča působí ve společnosti Rödl & Partner Consulting jako konzultant od roku 2003. V rámci svého působení se specializuje zejména na projekty v oblasti fúzí a akvizic, management consultingu a corporate finance. Radim Botek pracuje ve společnosti Rödl & Partner Audit již 10 let, od roku 2008 jako statutární auditor a vedoucí auditorského týmu. Je zodpovědný za audity individuálních i konsolidovaných účetních závěrek obchodních, výrobních i servisních společností dle českého i německého práva, stejně tak za účetní závěrky sestavené dle IFRS, respektive US GAAP.

Petra Budíková působí ve společnosti Rödl & Partner od roku 2005, poslední dva roky jako týmová vedoucí. Zabývá se obchodním právem, zejména právem nemovitostí, včetně nájemních vztahů, právem hospodářské soutěže.

6 LMC Klára Zitová • finanční ředitelka Finanční ředitelkou společnosti LMC byla jmenována Klára Zitová (41). Před příchodem do LMC po dva roky vedla vlastní firmu Brightwood, specializovanou na poskytování ekonomického poradenství a interim management. V letech 2008 až 2010 zastávala post finanční ředitelky pro region Východní Evropy v nadnárodní společnosti Harsco, předtím pracovala jako finanční ředitelka českého zastoupení globální korporace G4S Security Services.

Klára Zitová je absolventkou oboru řízení podniku a podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Je vdaná, má dceru a ve volném čase se věnuje sportu a cestování.

7 AIR BANK Vladimír Komjati • PR manažer Novým tiskovým mluvčím a PR manažerem Air Bank se stal Vladimír Komjati (31).

Ze své pozice bude zajišťovat veškerou komunikaci banky s médii a veřejností. Do Air Bank přišel z české pobočky Microsoftu, kde byl odpovědný za komunikační strategii vybraných korporátních i produktových témat, vztahy s médii a rozvoj aktivit na sociálních sítích. Dříve působil v agenturách EMC a Madison Public Affairs, kde měl na starost i klienty z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Komjati je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku, management a marketing, absolvoval také kurz London School of Public Relations. Hovoří anglicky, německy a ovládá základy italštiny. Mezi jeho záliby patří cestování, hudební fotografie, vaření a sport. Ve volném čase se také věnuje podpoře startupů a neziskových organizací.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail…
Hyundai i30 N: Krátké svezení s dalším korejským dítětem Alberta Biermanna
Z nuly na 161 km/h za 3,8 s? Už za tři roky si takové auto budete moci koupit
Galerie na středu: 10 fascinujících traktorů, kvůli kterým se budete chtít stát zemědělcem
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Technologie
Zoner Photo Studio bylo příliš levné, proto tvůrci u verze X zavedli předplatné
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Asus uvádí monitory s technologií ELMB. Low motion blur konečně i pro LCD s FreeSync
Bixby je u nás dřív než Cortana. Samsung v Česku spustil hlasového asistenta
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít