monitor lidé a podniky

29. července 2013, 00:00 -
29. července 2013, 00:00

1 D-LINK Robert Rudolph • business development manager Společnost D-Link, poskytovatel síťových řešení a řešení pro digitální domov, jmenovala do nové pozice business development managera pro IP dohled Roberta Rudolpha (34).

Robert Rudolph přináší do D-Linku bohaté zkušenosti s problematikou IT bezpečnosti a video dohledu. Absolvent sinologie a expert na Asii byl naposledy zaměstnán jako key account manager ve společnosti TKH, která je dodavatelem komplexních IT bezpečnostních řešení. Předtím byl ve funkci sales account managera pro Německo, Rakousko a Švýcarsko ve společnosti ACTi odpovědný za prodej a rozvoj obchodu.

2

BBH Andrea Straková • senior právnička Stanislav Kuba • senior právník Andrea Straková se v pozici senior právničky firmy BBH bude zaměřovat zejména na oblast obchodního a občanského práva. Její hlavní specializací je korporátní právo a smluvní právo, má zkušenosti v oblasti závazkového práva a práva obchodních společností, fúzí a akvizic, bankovního práva a práva kapitálových trhů. V BBH pracuje od roku 2010, kdy ukončila studia Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, a v roce 2013 úspěšně vykonala advokátní zkoušku. Hovoří plynně anglicky. Stanislav Kuba se v pozici senior právníka BBH zaměří na oblast obchodního a občanského práva, a to především na problematiku obchodních a občanských sporů v soudním a rozhodčím řízení. Vedle civilního práva procesního má zkušenosti v oblasti závazkového práva, insolvenčního práva a práva obchodních společností. V BBH pracuje od roku 2009. V roce 2010 úspěšně zakončil studia Právnické fakulty UK v Praze. Hovoří plynně anglicky.

3

KEMPINSKI HyBERNSKÁ PRAGUE Zoltán Somlyai • ředitel Ředitelem hotelu Kempinski Hybernská Prague byl jmenován Zoltán Somlyai. Přichází z hotelu Kempinski Corvinus Budapest, kde působil jako resident manager od roku 2010.

Zoltán Somlyai se narodil v Maďarsku. Vystudoval mezinárodní institut pro concierge Chef’s d’Or a Reims Management School, kde získal diplom v obchodní administrativě. V roce 2003 absolvoval bakalářské studium pohostinství a restauračního managementu na Szolnok College of Commerce and Hospitality. Devět let pracoval jako recepční v maďarském hotelu Flamenco. Do hotelu Kempinski Corvinus Budapest nastoupil v roce 1993. V průběhu 21 let v Kempinski Corvinus prošel různými pozicemi, včetně front offi ce managera, obchodního a marketingového ředitele, resident managera, až na post ředitele hotelu. Současně prohluboval své znalosti a schopnosti v rámci školicích programů na American Business School, IFH Academy, Ad Sidera a dalších.

Zoltán Somlyai mluví plynně maďarsky, anglicky a německy a má základní znalost italštiny. Ve volném čase se věnuje automobilovému závodnictví, jezdectví a plavbě na kajaku. Je ženatý a má dospělého syna.

4

DHL SUPPLy CHAIN Petr Káňa • regionální ředitel Petr Káňa (41) byl jmenován do funkce regionálního ředitele ve společnosti DHL Supply Chain, poskytovateli logistických služeb v České republice. Na starost bude mít všechny provozy v moravském regionu, kde firma provozuje šest distribučních center o celkové ploše 120 000 m2.

Petr Káňa pracuje v DHL od roku 2008, v posledních třech letech jako ředitel sektoru módy s působností v Pohořelicích u Brna. Předtím pracoval ve funkci manažera pobočky. V minulosti byl výkonným ředitelem společnosti CELogis a zastával manažerskou pozici ve firmě Makro Cash & Carry ČR. Po absolvování Vysoké školy námořní ve Štětíně pracoval pět let jako navigační důstojník na námořních lodích.

Je ženatý a má dvě děti. K jeho největším zálibám patří sport, především horolezectví, fotbal, squash a snowboard.

5

BERENTZEN Vilma Kazdová • managing direktorka V červenci byla do funkce managing directorky společnosti Berentzen Distillers Czech Republic jmenována Vilma Kazdová. Ve firmě pracovala od února letošního roku ve funkci marketingové manažerky. Byla zodpovědná za marketing, koordinaci a strategickou spolupráci s distribučním partnerem. Nyní má na starost lokální vedení společnosti.

V minulosti zastávala obchodní a marketingové pozice ve společnostech Pepsi, Brown-Forman a Unilever. 6

AKCENTA CZ Jan Karger • ředitel Jan Karger se stal novým členem představenstva a ředitelem společnosti Akcenta CZ pro oblast risk a provoz. Jan Karger se od roku 1997 pohyboval ve finančním, převážně bankovním sektoru. Zaměřuje se na oblast risk managementu. Jeho cílem ve vedení Akcenta CZ je optimalizovat procesy v oblasti zajišťovacích obchodů a v oblasti rizika, které umožní zkvalitnit a rozšířit portfolio služeb a produktů zahraničního platebního styku.

Jan Karger studoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze a vysokoškolský titul získal na Pedagogické fakultě Technické univerzity v Liberci.

7

CUSHMAN & WAKEFIELD Aneta Kottová • poradce Aneta Kottová nastoupila do funkce poradce maloobchodního týmu Cushman & Wakefield. Bude poskytovat služby v oblasti pronájmů plánovaných obchodních center. Maloobchodní tým Cushman & Wakefield Česká republika a Slovensko poskytuje služby nájemcům z řad mezinárodních i českých značek, majitelům nákupních center a vlastníkům budov na hlavních nákupních třídách v centrech měst.

Aneta Kottová přichází do Cushman & Wakefield ze společnosti Brevis rent, kde v uplynulých dvou letech pracovala jako obchodní manažerka v oblasti krátkodobých pronájmů. Zkušenosti se správou nemovitostí a retailu získala ve společnosti Ahold, kde pracovala v letech 2008 až 2011. Dva roky působila v obchodní pozici v Belgii.

Vystudovala management cestovního ruchu se zaměřením na obchod na Haute École Louvain en Hainaut v Belgii.

Ve volném čase běhá, hraje na piano a věnuje se dogfrisbee (házení létajícími talíři ve spolupráci se psem).

8

POINTPARK PROPERTIES Andrzej Wroński • country head Poland Andrzej Wroński, který donedávna působil ve funkci head of asset and property management pro střední a východní Evropu ve společnosti PointPark Properties (P3), byl povýšen do pozice country head Poland.

Do společnosti P3, která se zabývá správou a developmentem skladových nemovitostí, nastoupil Wroński v roce 2008 jako head of asset and property management pro Polsko. Dohlížel na správu dvou největších logistických parků společnosti P3 – PointPark Mszczonow nedaleko Varšavy a PointPark Poznan. Na počátku roku 2013 převzal odpovědnost za celou oblast střední a východní Evropy.

Před nástupem do P3 se jako zkušený správce nemovitostí specializoval na řízení skladů a kanceláří v polských subjektech developerské společnosti AIG/Lincoln.

9

OEZ Magdalena Vlčková • obchodní a marketingová ředitelka Firma OEZ je dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí. Obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti se 1. července stala Magdalena Vlčková, která nadále povede také útvar marketing managementu a komunikace. Dosavadní obchodní ředitel Radim Adamec ze společnosti OEZ odešel.

Magdalena Vlčková vystudovala Fakultu řízení na VŠE v Praze. Ve společnosti OEZ byla nejprve pověřena koordinací technického rozvoje. Od roku 2001 zodpovídala za vytváření pozice značky OEZ na českém trhu i v zahraničí, za firemní komunikaci a marketingové aktivity. Od minulého roku řídila produktový a obchodní marketing. V nové funkci bude mít na starost obchodní rozvoj OEZ v České republice i na zahraničních trzích, a to včetně zodpovědnosti za marketingové a komunikační aktivity.

Hovoří anglicky a rusky, je vdaná a má dva dospělé syny. Ve volném čase ráda cestuje, sportuje a čte.

ey Mark Weinberger globální generální ředitel Generálním ředitelem a předsedou globální výkonné rady mezinárodní auditorské a poradenské společnosti Ernst & Young se stal Mark Weinberger. Při této příležitosti bylo zveřejněno nové obchodní jméno firmy. Od 1. července 2013 se mění název společnosti Ernst & Young na zkrácené EY. Společnost mění logo, jehož součástí je i nové motto ve znění Building a better working world (Pomáháme vytvářet lepší podnikatelské prostředí). Mark Weinberger má rozsáhlé zkušenosti ze svého působení v EY, ale také v americké státní správě a v dalších organizacích. Do funkce předsedy globální výkonné rady nastupuje jakožto její několikaletý člen a ředitel globálního daňového poradenství. Stejnou funkci dříve zastával pro region Severní, Střední a Jižní Ameriky. Působil také ve výboru pro globální trhy a pro veřejný sektor. V předchozích letech pracoval v americké administrativě. Za vlády prezidenta George W. Bushe byl náměstkem ministra financí pro daňovou politiku USA a prezident Clinton jej jmenoval do Poradního výboru pro sociální zabezpečení. l

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které Vás ochrání před otravnými telefonáty
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Xbox One X bude stát 13 500 Kč. Do obchodů půjde i limitovaná edice Scorpio
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít