monitor lidé a podniky

15. července 2013, 00:00 -
15. července 2013, 00:00

1 OKIN BPO Ilona Urbanová • personální ředitelka Do funkce personální ředitelky poskytovatele outsourcingových služeb podnikových procesů Okin BPO nastoupila Ilona Urbanová.

Bude zodpovědná za řízení lidských zdrojů, vedení týmu human resources a jeho agendy.

Do Okin BPO přichází ze společnosti Walmark, kde měla na starost řízení lidských zdrojů na holdingové úrovni. V oblasti personalistiky má dlouholeté zkušenosti. Působila ve společnostech GDX Automotive (Henniges) a Shimano Czech Republic. V letech 2005 až 2009 byla členkou představenstva People Management Forum (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů). V současné době se podílí na projektech cílených na propojování akademické a firemní sféry, mimo jiné na tvorbě akademie lidských zdrojů pro Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské.

2

JONES LANG LASALLE Markéta Květoňová • property managerka Gabriela Lakatošová • property managerka Markéta Květoňová (32) zastává pozici property managerky a je zodpovědná za komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management – jmenovitě Kavčí Hory Offi ce Park a Technopark Pekařská v Praze.

Má více než pět let zkušeností v property a facility managementu. Pracovala pro společnosti Impact-Corti a Centra.

Vystudovala obchod a management na Univerzitě v Essexu. Mluví plynně anglicky. Mezi její nejoblíbenější volnočasové aktivity patří výlety, in-line bruslení či plavání a veškeré aktivity, kterým se může věnovat společně se svou dcerou.

Gabriela Lakatošová (30) nastoupila do Jones Lang LaSalle do pozice property managerky, aby se starala o komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management: Danube House, Nile House a Amazon Court v River City Prague.

Přichází do Jones Lang LaSalle s více než dvěma lety praxe v property a facility managementu, kterou získala ve společnosti Hamilton Group v Bratislavě. Dříve pracovala ve společnosti Steel Engineering jako projektová manažerka ocelových halových konstrukcí.

Získala magisterský titul v oboru konstrukce a dopravní stavby na Technické univerzitě v Košicích. Mluví plynně slovensky a maďarsky, domluví se také anglicky a francouzsky.

Mezi její koníčky patří čtení a cestování.

Její oblíbenou činností je tanec, především latinskoamerický.

3

ESET Miroslav Dvořák • technický ředitel Technickým ředitelem české pobočky antivirové společnosti Eset se stal Miroslav Dvořák (39). Bude zodpovídat za řízení vývoje interních systémů společnosti, řízení provozu IT a technickou a technologickou podporu produktů firmy.

Miroslav Dvořák vystudoval Bankovní institut, kde získal inženýrský titul v oboru informační technologie a management. Od poloviny 90. let pracoval v České spořitelně.

Věnoval se systémové podpoře antivirových produktů a plánování firemní antivirové strategie. Později nastoupil do funkce vedoucího vývoje infrastrukturních služeb, kde měl na starost řízení lidských zdrojů a účast na transformačních projektech v oboru IT v rámci celé skupiny Erste Bank.

4

HUAWEI TECHNOLOGIES (CZECH) Zbyněk Pardubský • viceprezident Společnost Huawei, dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, oznámila jmenování Zbyňka Pardubského do pozice viceprezidenta public relations ve společnosti Huawei Technologies (Czech).

Ve společnosti působí od počátku založení české pobočky v roce 2004. Postupně vystřídal několik ředitelských pozic v marketingu a obchodu. Do Huawei Technologies přišel z Českého Telecomu, kde pracoval jako senior manažer pro rozvoj služeb sítě. Profesionální kariéru začínal v italské společnosti Marconi.

Vystudoval obor telekomunikační technika na ČVUT v Praze, kde získal doktorský titul. Mezi jeho největší zájmy patří rodina a sport.

5

NATIVE PR Jana Čechová • výkonná ředitelka Výkonnou ředitelkou komunikační agentury Native PR se stala Jana Čechová (41).

V této pozici řídí práci celého agenturního týmu a dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb. Zároveň se stala spoluvlastníkem agentury. Zakladatel agentury Václav Pavelka se nadále soustředí na roli hlavního konzultanta a stratéga.

Jana Čechová se v oboru komunikace pohybuje od poloviny 90. let. Počátky své profesní kariéry spojila s PR a sponzoringem kulturních a sportovních projektů. Od roku 1997 pracuje v Native PR, kde se dlouhodobě věnuje klíčovým zákazníkům zejména z oblastí financí, farmacie a komunikačních technologií. Je specialistkou na korporátní komunikaci, issue management a krizovou komunikaci. Je absolventkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Je vdaná a má dvě děti. Mezi její koníčky patří lyžování, snowboarding, cyklistika a cestování. Ve volném čase se také věnuje neziskovým projektům zaměřeným na děti a sociální témata.

6

KPMG Andrew Krenek • senior manager Ladislav Rulf • manažer Andrew Krenek nastoupil do funkce senior managera v oddělení management consulting společnosti KPMG Česká republika. Je zodpovědný za poradenství v oblasti lidských zdrojů.

Vystudoval California State University v USA, kde v roce 1992 získal bakalářský titul z politologie, následně studoval magisterský program v oboru mezinárodních vztahů na americké San Francisco State University. Působil na manažerských postech ve významných společnostech, například Kraft Foods, Citibank či Pharmacia Upjohn. Poradenství pro lidské zdroje se věnoval v PricewaterhouseCoopers a v Hewitt Associates, kde působil jako managing director.

K jeho koníčkům patří především sport – plavání a jízda na horském kole, zajímá se o filmy. Je ženatý a má dvě děti.

ČEZ

Ladislav Štěpánek

člen představenstva Dozorčí rada ČEZ zvolila sedmého člena představenstva, kterým se stal Ladislav Štěpánek. S účinností od 1. července je ředitelem divize výroba.

Od února 2013 tuto funkci vykonával pouze jako pověřený ředitel.

V rámci společnosti ČEZ Ladislav Štěpánek v minulosti působil jako ředitel sekce kanceláře generálního ředitele a představenstva i jako zástupce ředitele nákupu. Od roku 2004 zastával funkci ředitele útvaru palivový cyklus, který se zabývá nákupem uhlí a jaderného paliva. Ladislav Štěpánek zastupuje společnost ČEZ v oborových sdruženích, je místopředsedou rady státní organizace Správa úložišť radioaktivních odpadů. Je absolventem Fakulty strojní Českého vysokého učení technického v Praze. l

Ladislav Rulf nastoupil do pozice manažera v oddělení management consulting. Věnuje se poradenství v oblasti řízení dodavatelských řetězců, nákupu a strategického sourcingu.

Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze v roce 1994 a v roce 2002 absolvoval studium MBA. Více než pět let působil jako poradce ve společnosti PricewaterhouseCoopers a přes deset let na manažerských postech ve společnostech Mondi a ČEZ.

Ve volném čase se věnuje především české historii a golfu.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Budete platit daň z příjmu z prodeje nemovitosti?
Do čeho investovat, abychom ušetřili
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít