monitor lidé a podniky

15. července 2013, 00:00 -
15. července 2013, 00:00

1 OKIN BPO Ilona Urbanová • personální ředitelka Do funkce personální ředitelky poskytovatele outsourcingových služeb podnikových procesů Okin BPO nastoupila Ilona Urbanová.

Bude zodpovědná za řízení lidských zdrojů, vedení týmu human resources a jeho agendy.

Do Okin BPO přichází ze společnosti Walmark, kde měla na starost řízení lidských zdrojů na holdingové úrovni. V oblasti personalistiky má dlouholeté zkušenosti. Působila ve společnostech GDX Automotive (Henniges) a Shimano Czech Republic. V letech 2005 až 2009 byla členkou představenstva People Management Forum (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů). V současné době se podílí na projektech cílených na propojování akademické a firemní sféry, mimo jiné na tvorbě akademie lidských zdrojů pro Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské.

2

JONES LANG LASALLE Markéta Květoňová • property managerka Gabriela Lakatošová • property managerka Markéta Květoňová (32) zastává pozici property managerky a je zodpovědná za komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management – jmenovitě Kavčí Hory Offi ce Park a Technopark Pekařská v Praze.

Má více než pět let zkušeností v property a facility managementu. Pracovala pro společnosti Impact-Corti a Centra.

Vystudovala obchod a management na Univerzitě v Essexu. Mluví plynně anglicky. Mezi její nejoblíbenější volnočasové aktivity patří výlety, in-line bruslení či plavání a veškeré aktivity, kterým se může věnovat společně se svou dcerou.

Gabriela Lakatošová (30) nastoupila do Jones Lang LaSalle do pozice property managerky, aby se starala o komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management: Danube House, Nile House a Amazon Court v River City Prague.

Přichází do Jones Lang LaSalle s více než dvěma lety praxe v property a facility managementu, kterou získala ve společnosti Hamilton Group v Bratislavě. Dříve pracovala ve společnosti Steel Engineering jako projektová manažerka ocelových halových konstrukcí.

Získala magisterský titul v oboru konstrukce a dopravní stavby na Technické univerzitě v Košicích. Mluví plynně slovensky a maďarsky, domluví se také anglicky a francouzsky.

Mezi její koníčky patří čtení a cestování.

Její oblíbenou činností je tanec, především latinskoamerický.

3

ESET Miroslav Dvořák • technický ředitel Technickým ředitelem české pobočky antivirové společnosti Eset se stal Miroslav Dvořák (39). Bude zodpovídat za řízení vývoje interních systémů společnosti, řízení provozu IT a technickou a technologickou podporu produktů firmy.

Miroslav Dvořák vystudoval Bankovní institut, kde získal inženýrský titul v oboru informační technologie a management. Od poloviny 90. let pracoval v České spořitelně.

Věnoval se systémové podpoře antivirových produktů a plánování firemní antivirové strategie. Později nastoupil do funkce vedoucího vývoje infrastrukturních služeb, kde měl na starost řízení lidských zdrojů a účast na transformačních projektech v oboru IT v rámci celé skupiny Erste Bank.

4

HUAWEI TECHNOLOGIES (CZECH) Zbyněk Pardubský • viceprezident Společnost Huawei, dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, oznámila jmenování Zbyňka Pardubského do pozice viceprezidenta public relations ve společnosti Huawei Technologies (Czech).

Ve společnosti působí od počátku založení české pobočky v roce 2004. Postupně vystřídal několik ředitelských pozic v marketingu a obchodu. Do Huawei Technologies přišel z Českého Telecomu, kde pracoval jako senior manažer pro rozvoj služeb sítě. Profesionální kariéru začínal v italské společnosti Marconi.

Vystudoval obor telekomunikační technika na ČVUT v Praze, kde získal doktorský titul. Mezi jeho největší zájmy patří rodina a sport.

5

NATIVE PR Jana Čechová • výkonná ředitelka Výkonnou ředitelkou komunikační agentury Native PR se stala Jana Čechová (41).

V této pozici řídí práci celého agenturního týmu a dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb. Zároveň se stala spoluvlastníkem agentury. Zakladatel agentury Václav Pavelka se nadále soustředí na roli hlavního konzultanta a stratéga.

Jana Čechová se v oboru komunikace pohybuje od poloviny 90. let. Počátky své profesní kariéry spojila s PR a sponzoringem kulturních a sportovních projektů. Od roku 1997 pracuje v Native PR, kde se dlouhodobě věnuje klíčovým zákazníkům zejména z oblastí financí, farmacie a komunikačních technologií. Je specialistkou na korporátní komunikaci, issue management a krizovou komunikaci. Je absolventkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Je vdaná a má dvě děti. Mezi její koníčky patří lyžování, snowboarding, cyklistika a cestování. Ve volném čase se také věnuje neziskovým projektům zaměřeným na děti a sociální témata.

6

KPMG Andrew Krenek • senior manager Ladislav Rulf • manažer Andrew Krenek nastoupil do funkce senior managera v oddělení management consulting společnosti KPMG Česká republika. Je zodpovědný za poradenství v oblasti lidských zdrojů.

Vystudoval California State University v USA, kde v roce 1992 získal bakalářský titul z politologie, následně studoval magisterský program v oboru mezinárodních vztahů na americké San Francisco State University. Působil na manažerských postech ve významných společnostech, například Kraft Foods, Citibank či Pharmacia Upjohn. Poradenství pro lidské zdroje se věnoval v PricewaterhouseCoopers a v Hewitt Associates, kde působil jako managing director.

K jeho koníčkům patří především sport – plavání a jízda na horském kole, zajímá se o filmy. Je ženatý a má dvě děti.

ČEZ

Ladislav Štěpánek

člen představenstva Dozorčí rada ČEZ zvolila sedmého člena představenstva, kterým se stal Ladislav Štěpánek. S účinností od 1. července je ředitelem divize výroba.

Od února 2013 tuto funkci vykonával pouze jako pověřený ředitel.

V rámci společnosti ČEZ Ladislav Štěpánek v minulosti působil jako ředitel sekce kanceláře generálního ředitele a představenstva i jako zástupce ředitele nákupu. Od roku 2004 zastával funkci ředitele útvaru palivový cyklus, který se zabývá nákupem uhlí a jaderného paliva. Ladislav Štěpánek zastupuje společnost ČEZ v oborových sdruženích, je místopředsedou rady státní organizace Správa úložišť radioaktivních odpadů. Je absolventem Fakulty strojní Českého vysokého učení technického v Praze. l

Ladislav Rulf nastoupil do pozice manažera v oddělení management consulting. Věnuje se poradenství v oblasti řízení dodavatelských řetězců, nákupu a strategického sourcingu.

Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze v roce 1994 a v roce 2002 absolvoval studium MBA. Více než pět let působil jako poradce ve společnosti PricewaterhouseCoopers a přes deset let na manažerských postech ve společnostech Mondi a ČEZ.

Ve volném čase se věnuje především české historii a golfu.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Microsoft bude vyplácet solidní odměny za nalezené díry nejen ve Windows
Velká aktualizace ovladačů u AMD. Mnohé novinky pro hráče, GPU Profiler pro vývojáře
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít