monitor lidé a podniky

04. března 2013, 00:00 -
04. března 2013, 00:00

1 AK Kocián Šolc Balaštík Zuzana Císařová • advokát Martin Krčmář • advokát Řady advokátů Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšířili Zuzana Císařová a Martin Krčmář. Císařová působí jako advokátka od roku 1998. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, znalosti v oblasti práva si prohloubila během studijních pobytů v Německu. Zaměřuje se na právo duševního vlastnictví, média a reklamu, pracovní právo, soudní spory a rozhodčí řízení. Je autorkou řady článků v odborných časopisech z oblasti práva duševního vlastnictví, zejména ve vztahu k informačním technologiím a mezinárodnímu právu, a dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti.

Martin Krčmář (31) působil v KŠB již od roku 2010 jako advokátní koncipient. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, na přelomu let 2007 a 2008 studoval také v postgraduálním programu se zaměřením na Evropskou unii na Právnické fakultě Universidad de La Coruna ve Španělsku, o dva roky později působil jako stážista v Generálním ředitelství Evropské komise pro hospodářskou soutěž v Bruselu. Zaměřuje se především na právo hospodářské soutěže, nekalé soutěže a oblast práva veřejných podpor.

2

H1.cz Roman Appeltauer • web analytics strategist Novým expertem na pokročilou webovou analytiku agentury H1.cz se stal Roman Appeltauer. Bude pomáhat klientům agentury optimalizovat jejich cestu webem či rozvíjet práci s analytickými nástroji. Jeho hlavním úkolem je pomoci klientům lépe využívat data pro důležitá rozhodnutí. V agentuře již před časem působil, vrací se po čtyřech letech strávených ve společnosti O2. Appeltauer je absolventem Českého vysokého učení technického v Praze. Ve volném čase rád cestuje autem a ochutnává dobrou kávu.

3

Taylor Wessing Advokáti Aleš Linhart • partner Aleš Linhart se stal novým partnerem pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře TaylorWessing Advokáti. Ve své nové funkci se zaměří především na oblast sporů, rozhodčího řízení, farmaceutického práva, nemovitostí a stavebnictví. Před nástupem do TaylorWessing Advokáti

působil jako partner v kanceláři Linhart & Finta.

Linhart vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze, dále občanské a obchodní právo na univerzitě v bavorském Řezně, hovoří plynně anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje zejména sportu, cestování, literatuře a práci s malými sportovci.

4

MT Legal Martin Blažek • právník Martin Blažek (30) nastoupil do pražské pobočky advokátní kanceláře MT Legal. Jeho specializací je oblast veřejných zakázek a koncesí. Absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně získal cenné zkušenosti z oblasti veřejných zakázek a koncesí v České správě sociálního zabezpečení. Ve společnosti MT Legal se bude těmto oblastem nadále věnovat. Mezi jeho koníčky patří japonské bojové umění kendó, četba a film.

5

Čepro Martin Vojtíšek • obchodní ředitel Novým obchodním ředitelem společnosti Čepro je Martin Vojtíšek (39), který se také stal členem představenstva. Jeho hlavním úkolem bude udržet ekonomické výsledky společnosti, a to i v době klesající spotřeby pohonných hmot v Česku. Dále má za cíl zachovat podíl firmy na trhu v extrémně rivalitním prostředí. Ve společnosti pracuje od roku 2005 v pozici vedoucího odboru obchodu, předtím působil ve firmách Unipetrol rafinérie a Benzina. Vojtíšek je ženatý, má dvě děti. Kromě své profese se jako soudní znalec věnuje oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Mezi jeho záliby patří sport, zbraně a technika.

Další personální změny jsou v dozorčí radě Čepra – do jejího čela byl zvolen Marek Šnajdr. Již v prosinci se jejím členem stal Martin Vít, nyní k němu přibyli ještě Jiří Neumann a Zdeněk Blažek. Dozorčí rada je tak kompletní.

6

Oriflame Zuzana Machová • ředitelka české a slovenské pobočky Kosmetická společnost Oriflame jmenovala Zuzanu Machovou ředitelkou české a slovenské pobočky. Ze své pozice se bude věnovat dalšímu strategickému rozvoji společnosti a upevnění tržní pozice v obou regionech střední Evropy.

V Oriflame Slovakia pracovala Machová od roku 2002, poslední tři roky vedla pobočku v Maďarsku. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě, později si vzdělání ještě doplnila studiem marketingu a řízení v konkurenčním prostředí na City University.

Zuzana Machová je vdaná a má dvě již dospělé děti.

7

LG Electronics CZ Chang Ho Kwon • generální ředitel Tuzemskou pobočku LG Electronics vede nově Chang Ho Kwon, který ve funkci nahrazuje generálního ředitele Jong Sung Oha. V LG pracuje již od roku 1991, zkušenosti získal během působení ve vedení několika divizí LG ve čtyřech různých státech (v Koreji, Novém Jižním Walesu, USA a Singapuru).

Chang Ho Kwon vystudoval korejskou universitu Hanyang, obor mezinárodní obchod, a získal titul MBA na americké Thunderbird University v oboru globální management. Je ženatý, má dvě dcery a jeho největším koníčkem je cestování a golf. Rád také čte historickou, filozofickou a obecně vědeckou literaturu.

8

Commerzbank ČR aSR Branko Sušič • ředitel divize Divize Commerzbank Fixed Income & Currencies Sales má nového ředitele pro Českou a Slovenskou republiku. Za distribuci produktů kapitálových trhů napříč klientskými segmenty na obou trzích nyní zodpovídá Branko Sušič (41). V bankovnictví v České republice i na Slovensku má šestnáctileté zkušenosti, naposledy pracoval jako výkonný ředitel v Crédit Agricole CIB v Praze. Předtím pracoval na různých pozicích v Raiffeisenbank ČR a v pražské pobočce Deutsche Bank.

Sušič vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Kromě češtiny, slovenštiny a srbochorvatštiny ovládá angličtinu, němčinu a ruštinu. Je ženatý a má dvě děti.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nejzadluženější státy světa
Když v cizině nabouráme, nebo nám auto ukradnou
Srovnaní cen potravin, nápojů a taxi v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
Archos 50 Saphir: odolný obrněnec s velkým akumulátorem (recenze)
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít