monitor lidé a podniky

21. ledna 2013, 00:00 -
21. ledna 2013, 00:00

1

Plzeňský Prazdroj Diarmaid De Búrca • technický ředitel Do pozice technického ředitele společnosti Plzeňský Prazdroj nastoupil Diarmaid De Búrca (43). V mateřské společnosti SABMiller začal pracovat již před dvanácti lety v Jižní Africe, od roku 2005 zastával pozici ředitele pivovarů Newlands a iBhayi. Před příchodem do SABMiller působil De Búrca jako projektový manažer v týmu potravinářského inženýrství u společnosti PM Group v Irsku a ve Velké Británii.

Diarmaid De Búrca se narodil v Dublinu a vzdělání získal v gaelštině. Vystudoval University College Dublin, kde také čtyři roky přednášel, a titul MBA získal na francouzském institutu INSEAD. Mezi jeho koníčky patří běh, setkávání se s přáteli a cestování.

Hovoří francouzsky, anglicky a gaelsky a díky svému pobytu v JAR rozumí do určité míry afrikánsky. Během svého působení v České republice by se spolu se svojí ženou Gill rádi naučili také trochu česky.

2

Konica Minolta Petr Mikulec • obchodní ředitel divize Novým obchodním ředitelem divize přímého prodeje společnosti Konica Minolta pro část Prahy a Středočeského kraje, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický kraj a Vysočinu byl jmenován Petr Mikulec. V oblasti prodeje produktů a služeb v oblasti tisku, dokumentů a jejich zpracování působí již šestnáct let. Svou kariéru odstartoval v roce 1996 ve společnosti Impromat. Tam působil až do roku 2002, kdy nastoupil do firmy Robinco, ve které se vypracoval až do pozice obchodního ředitele. Do současné pozice nastoupil poté, co akvizici Robinka dokončila Konica Minolta.

3

McDonald’s ČR/SR Ivana Šedivá • marketingová ředitelka Společnost McDonald’s Česká a Slovenská republika jmenovala novou marketingovou ředitelku. Ivana Šedivá do sítě restaurací vstupuje po téměř 20leté zkušenosti zejména v retailovém byznysu a v oblasti rychloobrátkového spotřebního zboží. Působila ve firmách Johnson & Johnson, Tesco, Ahold a OBI, v nichž zastávala pozici marketingové ředitelky či viceprezidentky pro rozvoj značky a formátu.

Šedivá absolvovala ČVUT v Praze a získala titul MBA na Rochester Institute of Technology. Je vdaná a má dvě děti.

4

Ambruz & Dark / Deloitte Legal Tomáš Babáček • partner Martin Bohuslav • partner Petr Suchý • partner Advokátní kancelář Ambruz & Dark/Deloitte Legal jmenovala do pozic asociovaných partnerů Tomáše Babáčka (34), Martina Bohuslava (31) a Petra Suchého (37). Všichni se tak stali součástí nejužšího vedení firmy.

Babáček se specializuje na právo EU a právo životního prostředí, poskytuje poradenství při implementaci a legislativní úpravě odpadového hospodářství, zejména v oblasti zpětného odběru odpadních výrobků. Dále se zaměřuje na oblast nástrojů finančního inženýrství fondů Evropské unie v ČR, veřejné podpory a veřejných zakázek. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a LL. M. programu konsorcia evropských univerzit Pallas.

Bohuslav se zaměřuje na oblast nemovitostního a obchodního práva. Poskytuje právní služby v souvislosti s nemovitostními transakcemi, stavebními projekty, pronájmy a relokacemi a dalšími službami v oblasti stavebnictví a nemovitostí. Absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v současné době též zastává funkci vedoucího týmu nemovitostního práva Deloitte Legal Central Europe.

Suchý se zabývá zejména obchodním právem, fúzemi a jinými přeměnami společností a akvizicemi. Kromě toho se zaměřuje i na finanční právo. Vedl celou řadu významných restrukturalizačních projektů a akvizičních transakcí pro klienty z většiny průmyslových oborů, zejména z finančního sektoru, realitních investic a výrobní sféry. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

5

Henkel ČR a SR Irena Muchová • HR manažerka Dosavadní HR manažerka společnosti Henkel ČR Irena Muchová (47) byla jmenována do pozice HR manažerky Henkel ČR a Henkel Slovensko. V nové roli bude zodpovědná za řízení oddělení lidských zdrojů v obou zemích. Dosavadním HR manažerem slovenské pobočky mezinárodního výrobce značkových výrobků byl Martin Resutik, který se rozhodl pokračovat v kariéře mimo firmu.

Ve funkci HR manažerky Henkel ČR Muchová působí již sedm let. S oblastí řízení lidských zdrojů má bohaté zkušenosti, před příchodem do Henkelu pracovala ve stejné pozici ve společnosti Marks & Spencer. Je absolventkou oboru psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Hovoří anglicky a francouzsky a mezi její záliby patří literatura, hudba a cestování.

6

AA Auto Roman Hošek • chief information officer Roman Hošek (39) nastoupil do pozice chief information officera ve společnosti AAA Auto. Zodpovídá za kompletní zastřešení IT služeb a vývoje pro ČR, SR a RF. Svoji profesní kariéru začal coby IT manager v české pobočce holdingu Numico, postupně se propracoval do pozice senior IT managera pro Česko a Slovensko. Po fúzi společností Numico a Groupe Danone zastával funkci IT security a governance managera pro střední Evropu ve společnosti Danone. Po roce byl spolupověřen vytvořením kompetenčního centra IT pro celý region EMEA společnosti Danone a zastával i funkci account managera regionálního centra sdílených IT služeb pro německy hovořící země, Benelux a střední Evropu.

7

ING Martin Horčička • ředitel operations a IT Novým ředitelem operations a IT pojišťovací části ING v Česku i na Slovensku se stal Martin Horčička. Přišel ze společnosti Vodafone, kde poslední tři roky zastával pozici ředitele transformačního programu, a v ING zodpovídá za řízení procesů společnosti, služeb back office, IT a za projektový management. Svoji kariéru zahájil ve firmě Lucent Technologies. Horčička vystudoval obor telekomunikace na Elektrotechnické fakultě ČVUT. Mluví anglicky. Mezi jeho koníčky patří auta a motorsport, hokej a snowboarding.

8

Cofely Jiří Procházka • výkonný ředitel divize Tereza Škorpilová • HR manažerka Jiří Procházka (32) je novým výkonným ředitelem divize Technického facility managementu energetické společnosti Cofely. Odpovídá za rozšiřování portfolia služeb v oblasti technologického zabezpečení budov a doplňkových aktivit vedoucích ke komplexní nabídce služeb správy nemovitostí. V oblasti facility managementu se pohybuje od roku 2003, kdy se stal jedním ze společníků firmy Gravity. Je absolventem hotelové školy v Poděbradech. HR manažerkou společnosti Cofely pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Rusko se stala Tereza Škorpilová. Zodpovídá za novou koncepci vedení lidských zdrojů, implementaci korporátních dokumentů i procesů do praxe a vytvoření koncepce dalšího vzdělávání zaměstnanců. Vystudovala obor management na Business International School v Brně. Dříve pracovala v HR oddělení angloamerické společnosti Harsco Infrastructure CZ, kde byla od roku 2009 zodpovědná za region jihovýchodní Evropy.

9

Gefco ČR Jan Stejskal • manažer nákupu Tým společnosti Gefco Česká republika posílil nový manažer nákupu Jan Stejskal. Během své osmnáctileté kariéry získal bohaté zkušenosti v oblasti dopravy a spedice, zejména v pozicích ředitele dopravy a vedoucího podpory. Tyto pozice zastával pro nejvýznamnější dopravní a logistické společnosti působící na českém trhu.

Stejskal je ženatý, má jednu dceru a ve volném čase se věnuje sportu. Mezi jeho zájmy patří také motorismus a hudba.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít