McDONALD’S ČR/SR

11. srpna 2014, 00:00 - redakce (spolecnost.euro@mf.cz)
11. srpna 2014, 00:00

Petr Vávra ředitel developmentu Společnost McDonald’s Česká republika a Slovensko oznamuje jmenování Petra Vávry (42) do pozice development directora pro oba trhy.

Petr Vávra zahájil kariéru v realitní agentuře Real Spektrum. Následně se stal součástí společnosti pro rozvoj a správu nákupních center v Evropě ECE Projektmanagement, kde zpočátku pracoval jako centre manager v nákupních centrech v Německu a v Česku. Po získání rozsáhlých provozních zkušeností byl jmenován do funkce development manager pro Česko a Slovensko. Naposledy pracoval jako property & asset manager ve společnosti Cushman & Wakefield, kde měl na starost realitní projekty v Maďarsku a České republice. Jaroslav Švehla, real estate manager pro Českou republiku, a Richard Boháč, development manager pro Slovensko, budou přímými podřízenými Petra Vávry a zůstanou i nadále hlavními kontaktními osobami odpovědnými za expanzi společnosti McDonald’s.

1 OČNÍ KLINIKA LEXUM Martin Fučík • primář operačních sálů MUDr. Martin Fučík se vrací do týmu oční kliniky Lexum. Od srpna 2014 působí jako primář operačních sálů a glaukomového centra. Martin Fučík patří mezi české oční mikrochirurgy s nejvyšším počtem provedených zákroků. Specializuje se na mikrochirurgii katarakty, refrakční nitrooční chirurgii, diagnostiku a léčbu glaukomu. V letech 1990 až 2003 pracoval na očním oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Od roku 2003 do roku 2009 působil na klinice Lexum a v letech 2010 až 2014 na klinice Gemini. Je členem České oftalmologické společnosti, České glaukomové společnosti a České lékařské komory. Je autorem řady odborných publikací a statí. Mezi jeho největší pracovní úspěchy patří vědecká stáž v Doheny Eye Institute v Los Angeles, chirurgická mise v africké Zambii a pracovní stáž na Novém Zélandu. Martin Fučík se kromě klientů v současné době nejvíce věnuje dvouletému synovi Kryštofovi. Rád jezdí na kole nejen na kliniku, občas si zahraje plážový volejbal a pravidelně se věnuje badmintonu. Tento sport pěstuje již od 17 let a největším jeho úspěchem bylo druhé místo na Masters Nového Zélandu.

2 HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Tomáš Varoščák • vedoucí advokát Tým česko-slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners rozšíří vedoucí advokát Tomáš Varoščák. Jeho specializací je obchodní právo, korporátní agenda a oblast fúzí a akvizic. Naposledy působil jako senior advokát v advokátní kanceláři Hogan Lovells. Tomáš Varoščák (36) se v advokacii pohybuje více než deset let. V minulosti působil také v kancelářích Linklaters a Kinstellar. Zúčastnil se řady transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících, dále poskytoval poradenství při vytváření společných podniků, a restrukturalizacích včetně přeměn společností. Poradenství poskytoval v oblasti strojírenství, energetických podniků, technologických společností a v sektoru služeb. Tomáš Varoščák vystudoval Právnickou fakultu UK, je členem České advokátní komory a hovoří anglicky a španělsky. Ve volném čase se nejraději věnuje sportovním aktivitám a rodině.

3 KNOWLIMITS GROUP Jan Plamínek • strategy director Novým strategy directorem komunikační agentury Knowlimits Group byl jmenován Jan Plamínek (44), který bude zodpovědný zejména za rozvoj klientského portfolia a koordinaci interních procesů. Jan Plamínek se v prostředí médií pohybuje od roku 1999, své zkušenosti sbíral ve vedoucích obchodních i publisherských pozicích vydavatelských domů, jako je Economia, Mladá fronta nebo Ringier, a v posledních letech také v agenturním prostředí. Jan Plamínek je ženatý, má syna a dceru. Ve volném čase se rád věnuje cestování, ideálně mimo obvyklé destinace. V těchto místech rád poznává běžný život, lokální gastronomii a zvyklosti.

4 PARTNERS FINANCIAL SERVICES Vladislava Cisarzová • členka představenstva Lada Kičmerová • členka představenstva Novými členkami představenstva společnosti Partners Financial Services se staly Vladislava Cisarzová, obchodní ředitelka, a Lada Kičmerová, ředitelka marketingu a PR. Rozšíření představenstva na sedm členů schválila valná hromada společnosti konaná 17. června 2014. Novými místopředsedy představenstva se stali Vít Mikolášek, ředitel právních služeb a compliance, a Petr Bartoš, ředitel operations. Vladislava Cisarzová se věnuje spolupráci s obchodními partnery, produktovému portfoliu a vede tým analytiků. Ve firmě Partners působí od roku 2008 jako obchodní ředitelka, v letech 2012 až 2013 také jako CEO Partners Polska. Je absolventkou vyšší odborné školy obchodně-právní. Pracovala ve společnosti IPB Real Investment, kde působila jako vedoucí oddělení pronájmů. Obchodní zkušenosti získala jako marketingová ředitelka a vedoucí oddělení pronájmů v aukční síni Naxos. Hovoří plynně polsky a anglicky a mezi její hlavní zájmy patří tanec. Je několikanásobnou mistryní České republiky v show dance a disponuje tituly z evropských a světových tanečních soutěží, které nasbírala mezi lety 1993 až 2000. Lada Kičmerová má na starost řízení reklamní kampaně společnosti, interní i mediální komunikaci a rozvoj marketingových a webových aktivit společnosti Partners. Jako ředitelka marketingu a PR působí od prosince 2011. Je absolventkou VŠE v Praze, Fakulty mezinárodního obchodu, a Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd, oboru žurnalistika a mediální studia. Od roku 2005 pracovala v deníku Lidové noviny, nejprve jako redaktorka a následně jako vedoucí rubriky o osobních financích. Do firmy Partners přišla v roce 2009 v roli tiskové mluvčí. Hovoří anglicky, německy a francouzsky a ve volném čase se věnuje zejména cestování, sportu (squash, běhání) a filmům.

5 IMPER CZ Jaroslav Holý • marketingový manažer Společnost Imper CZ, jež se zabývá vytvářením databází a vývojem webových aplikací, ve svých řadách přivítala marketingového manažera Jaroslava Holého. Před nástupem do firmy Imper CZ působil Jaroslav Holý (34) dlouhodobě v marketingovém oddělení společnosti ADC Blackfire Entertainment, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem hraček a licenčních produktů pro děti. Svou kariéru zde zahájil v roce 2001 jako asistent marketingového oddělení, na počátku roku 2004 se stal ředitelem marketingového oddělení a v této pozici setrval až do letošního dubna. Jaroslav Holý vystudoval MBA na Business School Netherlands. S partnerkou a dcerou žije v Praze. Mezi jeho koníčky patří sport, cestování, četba a jachting.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Vyřizování dětského pasu nenechávejte na poslední chvíli. Rychlopas se prodraží.
Auta
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce…
Historicky nejrychlejší Jaguar pro běžný provoz má 600 koní a maximálně jede 322 km/h
Aston Martin DB11 dostal osmiválec 4,0 l bi-turbo od Mercedesu AMG
Galerie na středu: Vyplatí se nejoblíbenější auta s dieselem? Jen když najedete stovky tisíc km
Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je uvnitř? (první dojmy)
Technologie
Další velký útok ransomwaru zasáhl nezáplatované počítače. Nejvíce je postižena Ukrajina
Čtečky otisků schované v displejích přijdou příští rok. Umožní to tato technologie
Prohlížeč Vivaldi konečně dostane synchronizaci
AMD vydalo první Vegu 10, poloprofi kartu Radeon Vega Frontier Edition za 999$. Bez recenzí
Facebook ovládá celý svět. Má již 2 miliardy uživatelů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít