light společnost

26. ledna 2015, 00:00 -
26. ledna 2015, 00:00

SBERBANK Splněná přání Banka Sberbank uspořádá již potřetí akci Dárky do dětských domovů. Zaměstnanci banky splnili vánoční přání dětem ve čtyřech dětských domovech, kam dodali dohromady více než 90 dárků. Akce byla v prosinci uspořádána ve spolupráci s dětskými domovy v Pardubicích a v Teplicích (Tuchlově), kde Sberbank nedávno otevřela nové pobočky, dále s Dětským domovem Vranov u Brna a Dětským domovem Dagmar v Brně. Na fotografii z Dětského domova Pardubice jsou: Monika Brtníková, vedoucí pobočky Sberbank Pardubice, a Petr Chmelař, mortgage specialist Sberbank Pardubice.

PROFI CREDIT Pro boj s ebolou Společnost Profi Credit se letos se stala hlavním partnerem Dětského fondu OSN UNICEF, když světové organizaci zabývající se ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí předala šek v hodnotě 100 tisíc korun. Částka směřuje na konto humanitární sbírky pro země zasažené virem ebola. Profi Credit se účastnil také benefiční aukce panenek na podporu očkovacích programů. Ústředním bodem nové globální CSR strategie firmy je podpora dětí. Na snímku je generální ředitelka UNICEF ČR Pavla Gomba s Ondřejem Lokvencem, marketingovým ředitelem firmy Profi Credit.

BANK GUTMANN Podpora osobní asistence Česká pobočka banky Gutmann se rozhodla podpořit Nadační fond Avast a poskytla mu dar ve výši 150 tisíc korun na asistenční služby pro osoby s postižením, které díky asistentům mohou vykonávat běžné činnosti a začlenit se do společnosti. Předání daru proběhlo v pražském sídle Avastu a kromě zástupců banky Gutmann a Nadačního fondu Avast se ho zúčastnili i zástupci občanského sdružení Asistence, které Avast již několik let podporuje. Na snímku předává šek Tomáš Končický, ředitel české pobočky Bank Gutmann (vlevo), Eriku Čiperovi, řediteli sdružení Asistence.

AEGON Společně na olympiádu Pojišťovna Aegon oznámila prodloužení sponzoringu Martiny Sáblíkové, trojnásobné olympijské vítězky v rychlobruslení. Nový kontrakt je plánován do roku 2016, ve kterém se konají letní olympijské hry v Riu. Aegon je jedním z hlavních partnerů sportovkyně od roku 2007. V rámci spolupráce má Aegon svoje logo na pravém rameni a kapuci rychlobruslařského dresu, ve kterém Martina Sáblíková závodí. Sportovkyně a také agentura Sport Invest Group, která ji zastupuje, oceňují dlouholetost vzájemného spojení, které má hodnotu pro obě strany.

EXPOBANK CZ S klienty na Špilberku Expobank CZ pozvala klienty privátního, firemního a osobního bankovnictví spolu s externími partnery do nově otevřené Hradní vinárny na Špilberku v Brně. Nové představenstvo banky využilo příležitosti k prezentaci strategie pro rok 2015. Na fotografii (zleva): Boris Čuchran, člen představenstva Expobank CZ, Miroslav Čižík, projektový manažer a poradce Expobank CZ, Kirill Nifontov, generální ředitel Expobank LLC, Maris Avotins, předseda představenstva Expobank CZ, Naděžda Teuberová, zástupkyně ředitele privátního bankovnictví Expobank CZ, a Josef Zámečník.

INTERNET MALL EDI projekt roku EDI projekt roku, soutěž portálu EdiZone. cz, která oceňuje inovativní nasazení metody Electronic Data Interchange (EDI), ovládla v roce 2014 firma Internet Mall provozující internetový obchod Mall.cz. Hlavní cenu si vysloužila za zavádění elektronické komunikace EDI s dodavateli. Na snímku z vyhlášení výsledků ve Vinařství Jedlička a Novák v Bořeticích jsou (zleva) Petr Ondrášek, ředitel pro marketing a strategický rozvoj CCV Informační systémy, Žaneta Svobodová, hlavní účetní firmy Internet Mall, Michal Červený, vedoucí projektu Internet Mall, a David Reichel, ředitel divize eBusiness CCV Informační systémy.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Historie televizorů Sony: od přistání na měsíci po deset let pokusů s OLEDem
Windows 10 již obsahuje český a slovenský hlas. Může vám předčítat text
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít