light společnost

20. ledna 2014, 00:00 -
20. ledna 2014, 00:00

MASTERCARD Osm výjimečných projektů Společnost MasterCard ocenila výjimečné počiny v platebních kartách za rok 2013. Slavnostní setkání se konalo 9. ledna v La Fabrice a součástí programu bylo vystoupení souboru Cirk La Putyka. Vítězné trofeje si odnesly firmy ČSOB, Česká spořitelna, Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Telefónica, T-Mobile a Expensa. Na závěr byl pokřtěn kalendář MasterCard, nafotil Robert Vano. Zleva: Martina Piskorová, marketingová ředitelka MasterCard pro ČR a SR; Roman Kotlán, výkonný ředitel Sdružení pro bankovní karty; Robert Vano a Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard pro ČR a SR.

LBBW BANK CZ Neformálně a s humorem V závěru roku pozvala LBBW Bank CZ své klienty individuálního a korporátního bankovnictví, hypoteční makléře a obchodní partnery do divadla v Plzni. V Měšťanské besedě hostovalo Divadlo Kalich s komedií Petra Abrahama Moje hra, odkrývající s nadhledem a upřímností zákoutí vztahu muže a ženy. Program hosty pobavil a zároveň umožnil neformální setkání nad sklenicí vína v noblesním Primátorském salonku. Nejen o 13. komnatě vztahů debatovali externí partnerka Eva Hrušková (vlevo se synem) s Borisem Čuchranem, členem představenstva LBBW Bank, a Petrem Kolovrátníkem, ředitelem LBBW Bank v Plzni.

JOSEF DRESSLER Škola kola Tři stovky hostů přišly popřát úspěch knize, kterou napsal dvojnásobný mistr světa v biketrialu a nejzkušenější český učitel jízdy na kole Josef Dressler (na snímku zcela vlevo) a kterou svými fotografiemi populárních osobností doprovodila Markéta Navrátilová. Křestem s vtipem provedl herec Tomáš Hanák a o svých zážitcích z focení vyprávěli režisér Jakub Kohák a moderátor Martin Veselovský. Všichni tři jsou společně s další desítkou inspirativních osobností Josefovými žáky a v knize se učí základní i pokročilé jízdní dovednosti a také předvádějí nejčastější chyby většiny cyklistů.

RAIFFEISENBANK Začínali ve dvou pobočkách Raiffeisenbank oslavila 20 let na českém trhu slavnostním setkáním s významnými firemními a privátními klienty na pražském Žofíně. Prosincový večer za účasti vrcholných představitelů banky i vedení rakouské mateřské společnosti připomněl hlavní úspěchy působení v Česku. Z banky s 39 zaměstnanci a dvěma pobočkami vyrostla firma zaměstnávající více než tři tisíce lidí, spravující aktiva za téměř 200 miliard korun a obsluhující klienty ve 123 pobočkách. Vrcholem večera bylo společné vystoupení Marty Kubišové a Anety Langerové, na snímku s ředitelem firemního bankovnictví Rudolfem Rabiňákem.

CFO CLUB Do Soči nebo na Letnou Předvánoční setkání Klubu finančních ředitelů se konalo pod patronací společnosti RWE v prostorách Hotelu Bohemia v Praze. Nad tématem nastávající zimní olympiády se v moderované diskusi zamýšlel předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Hovořilo se o organizačním a finančním zajištění olympiády, bezpečnostních opatřeních a o projektu Olympijský park Soči – Letná 2014. Diskuse se zúčastnili (zleva): Martin Chalupský, head of PR & press services, RWE ČR; Martin Herrmann, CEO, RWE ČR; Jiří Kejval, předseda ČOV, a Dean Brabec, prezident CFO Clubu, managing partner CEE, Arthur D. Little.

EFFECTIX. COM Pokračují s jasnou vizí Společnost Effectix.com, která na českém trhu nabízí služby v oblasti internetového marketingu, oslavila své páté narozeniny. V loňském roce firma prošla změnami, došlo k reorganizaci struktury a k navýšení podílu investora Ondřeje Tomka, který se stal majoritním vlastníkem. Do nového letopočtu vstoupila posílena a s jasnou vizí, jak pomoci maximalizovat prodeje malých, středních i velkých podniků. Effectix posílí svoje regionální zastoupení, připravuje nové prodejní kanály a produkty. Na fotografii je Kateřina Holnová, CEO společnosti Effectix.com, před slavnostním rozkrojením dortu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít