light společnost

20. ledna 2014, 00:00 -
20. ledna 2014, 00:00

MASTERCARD Osm výjimečných projektů Společnost MasterCard ocenila výjimečné počiny v platebních kartách za rok 2013. Slavnostní setkání se konalo 9. ledna v La Fabrice a součástí programu bylo vystoupení souboru Cirk La Putyka. Vítězné trofeje si odnesly firmy ČSOB, Česká spořitelna, Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Telefónica, T-Mobile a Expensa. Na závěr byl pokřtěn kalendář MasterCard, nafotil Robert Vano. Zleva: Martina Piskorová, marketingová ředitelka MasterCard pro ČR a SR; Roman Kotlán, výkonný ředitel Sdružení pro bankovní karty; Robert Vano a Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard pro ČR a SR.

LBBW BANK CZ Neformálně a s humorem V závěru roku pozvala LBBW Bank CZ své klienty individuálního a korporátního bankovnictví, hypoteční makléře a obchodní partnery do divadla v Plzni. V Měšťanské besedě hostovalo Divadlo Kalich s komedií Petra Abrahama Moje hra, odkrývající s nadhledem a upřímností zákoutí vztahu muže a ženy. Program hosty pobavil a zároveň umožnil neformální setkání nad sklenicí vína v noblesním Primátorském salonku. Nejen o 13. komnatě vztahů debatovali externí partnerka Eva Hrušková (vlevo se synem) s Borisem Čuchranem, členem představenstva LBBW Bank, a Petrem Kolovrátníkem, ředitelem LBBW Bank v Plzni.

JOSEF DRESSLER Škola kola Tři stovky hostů přišly popřát úspěch knize, kterou napsal dvojnásobný mistr světa v biketrialu a nejzkušenější český učitel jízdy na kole Josef Dressler (na snímku zcela vlevo) a kterou svými fotografiemi populárních osobností doprovodila Markéta Navrátilová. Křestem s vtipem provedl herec Tomáš Hanák a o svých zážitcích z focení vyprávěli režisér Jakub Kohák a moderátor Martin Veselovský. Všichni tři jsou společně s další desítkou inspirativních osobností Josefovými žáky a v knize se učí základní i pokročilé jízdní dovednosti a také předvádějí nejčastější chyby většiny cyklistů.

RAIFFEISENBANK Začínali ve dvou pobočkách Raiffeisenbank oslavila 20 let na českém trhu slavnostním setkáním s významnými firemními a privátními klienty na pražském Žofíně. Prosincový večer za účasti vrcholných představitelů banky i vedení rakouské mateřské společnosti připomněl hlavní úspěchy působení v Česku. Z banky s 39 zaměstnanci a dvěma pobočkami vyrostla firma zaměstnávající více než tři tisíce lidí, spravující aktiva za téměř 200 miliard korun a obsluhující klienty ve 123 pobočkách. Vrcholem večera bylo společné vystoupení Marty Kubišové a Anety Langerové, na snímku s ředitelem firemního bankovnictví Rudolfem Rabiňákem.

CFO CLUB Do Soči nebo na Letnou Předvánoční setkání Klubu finančních ředitelů se konalo pod patronací společnosti RWE v prostorách Hotelu Bohemia v Praze. Nad tématem nastávající zimní olympiády se v moderované diskusi zamýšlel předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Hovořilo se o organizačním a finančním zajištění olympiády, bezpečnostních opatřeních a o projektu Olympijský park Soči – Letná 2014. Diskuse se zúčastnili (zleva): Martin Chalupský, head of PR & press services, RWE ČR; Martin Herrmann, CEO, RWE ČR; Jiří Kejval, předseda ČOV, a Dean Brabec, prezident CFO Clubu, managing partner CEE, Arthur D. Little.

EFFECTIX. COM Pokračují s jasnou vizí Společnost Effectix.com, která na českém trhu nabízí služby v oblasti internetového marketingu, oslavila své páté narozeniny. V loňském roce firma prošla změnami, došlo k reorganizaci struktury a k navýšení podílu investora Ondřeje Tomka, který se stal majoritním vlastníkem. Do nového letopočtu vstoupila posílena a s jasnou vizí, jak pomoci maximalizovat prodeje malých, středních i velkých podniků. Effectix posílí svoje regionální zastoupení, připravuje nové prodejní kanály a produkty. Na fotografii je Kateřina Holnová, CEO společnosti Effectix.com, před slavnostním rozkrojením dortu.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít