light pozvánky/společnost

07. dubna 2015, 00:00 -
07. dubna 2015, 00:00

7. DUBNA Benefice v La Fabrice Kvarteto Clarinet Factory spolu s tanečním souborem VerTeDance odehrají v úterý v La Fabrice benefiční představení Korekce. Věnují jej lidem s roztroušenou sklerózou. Benefice je zároveň oslavou 15 let Nadačního fondu Impuls, který pomáhá právě pacientům s touto diagnózou. Vystoupení se citlivě dotýká tématu svobody a nesvobody pohybu. Výtěžek bude věnován na projekt ReMuS, jediný celostátní registr pacientů s roztroušenou sklerózou u nás.

OD 9. DO 29. DUBNA V zajetí Porsche Společnost Porsche Inter Auto CZ připravila pro všechny fanoušky automobilů značky Porsche výstavu vozů V zajetí Porsche. Návštěvníci se mohou těšit na průřez historií modelové řady 911 a na nejžhavější novinky ze světa této luxusní značky. Součástí výstavy, která se uskuteční v OC Arkády Pankrác Praha, budou speciální víkendové akce a soutěž o zajímavé ceny. Hlavní cenou bude zapůjčení vozu Porsche na víkend. Po celou dobu výstavy bude otevřen obchod s oblečením a motoristickými doplňky z nejnovější kolekce Porsche Driver s Selection. Společná jízda majitelů vozů Porsche 911 bude zahájena 18. dubna setkáním ve venkovních prostorách OC Arkády Pankrác Praha ve 12 hodin. Start spanilé jízdy Prahou je naplánován na 15 hodin.

10. A 11. DUBNA Interbeauty Prague Veletrh Interbeauty Prague 2015 proběhne druhý dubnový víkend na Výstavišti Praha Holešovice. Veřejnosti nabídne novinky

a trendy v oblasti líčení, kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu. Návštěvníci se mohou těšit na současné trendy v anti­agingu, dermatokosmetice a modelaci postavy, novinky v oblasti wellness, relaxace a zdravého životního stylu. Tváří veletrhu se v letošním roce stala modelka Andrea Verešová, která akci podpoří svou osobní účastí během prvního výstavního dne. Vrcholem doprovodného programu festivalu bude sobotní 12. mistrovství ČR v body artu, jehož tématem je steampunk.

11. DUBNA Katapult – 40 let Koncert legendární kapely Katapult v čele s frontmanem Oldou Říhou se koná v sobotu večer v Kulturním domě Máj v Pelhřimově. Posluchači se mohou těšit na staré dobré hity, jako jsou Hlupák váhá, Až, Někdy příště a další. Vzpomínkové turné kapely pokračuje i do dalších měst v ČR.

12. DUBNA Praha v pohybu Staroměstské náměstí v Praze se na neděli promění v obří sportovní areál. V centru metropole se bude běhat, cvičit zumba, pádlovat a poplují zde i dětské čluny. Hlavné město čeká jednodenní festival s pestrou nabídkou sportů a aktivní turistiky. Přehlídku s názvem Praha v pohybu/Prague in Motion pořádá Pražská informační služba.

17. ČERVNA Australské hvězdy v Praze The Cat Empire, jedna z nejúspěšnějších australských kapel současnosti, splní sen svých zdejších fanoušků a vystoupí poprvé živě v Česku. Melbournský sextet představí svou chytlavou a vtipnou fúzi jazzu, ska, reggae a rocku 17. června v pražském Lucerna Music Baru. Pražský koncert, na který jsou již vstupenky v předprodeji, je součástí jejich letošního velkého světového turné a bude jedinou hudební zastávkou na východ od Německa. Poslední album Steal the Light vydala kapela v roce 2013.

Mohlo by vás zajímat

Pobočka Vojenské zdravotní pojišťovny v Praze

Šéf vojenské pojišťovny Štein odvolal dva členy vedení. Prý protiprávně

 Automobil Tesla Model S na výstavě v Londýně

Výrobci elektromobilů vítají dohodu OPEC

Makrooko Miroslava Zámečníka

Deutsche pevná jako skála

 Ředitel Salesforce Marc Benioff

Zhrzený Salesforce žene prodej LinkedInu k regulátorům

 Nela Lisková, zakladatelka údajného Zastupitelského centra DNR.

Soud proruským aktivistům: Změňte název, nebo končíte

Korupce - ilustrační foto

Česko a Slovensko patří ke světové špičce. Ve zkorumpovanosti

  • James Cusumano: Pochybuji, že Elvis žije

  • Vlastimil Harapes: Nemám rád cyklostezky a nejraději bych…

  • František Stárek: Už jsem si myslel, že budu v klidu

  • Karolína Topolová: Dovoz ojetých aut se nevyplatí

  • Alexandra Kala: Sleva je u mě zakázané slovo

  • Radka Dohnalová: Lídři by měli rozvíjet své talenty a…

  • Václav Cílek: Vyhnuli jsme se Kurdistánu

  • Petr Lávička: České maso bývá předražené

  • Michal Horáček: Jen já a lidi

Hry pro příležitostné hráče