Lidé a podniky

30. listopadu 2015, 00:00 -
30. listopadu 2015, 00:00

1 DRFG TELCO Roman Řezníček • partner Investiční skupina DRFG posiluje v telekomunikacích.

Novou osobou pro tuto oblast je Roman Řezníček, který se stává partnerem ve společnosti DRFG Telco, je také jejím podílníkem a jednatelem. Zaměří se na add-on akvizice, ve kterých primárně půjde o akvizici lokálních poskytovatelů datových služeb.

Roman Řezníček (38) se po studiích vydal do Spojených států amerických nabírat pracovní zkušenosti. Po návratu do Česka krátce pracoval u telekomunikační společnosti, která stavěla tehdy začínající GSM sítě. V tomto oboru na konci 90. let rozpoznal velký potenciál a rozhodl se vybudovat vlastní telekomunikační společnost Suntel Group, ve které nyní působí jako general manager. Firma je aktivní v České republice, na Slovensku, ve Švýcarsku, Německu a Rakousku.

2

PROFI CREDIT CZECH Jaromír Všetečka • člen představenstva Jaromír Všetečka (40) byl zvolen členem představenstva nebankovní úvěrové společnosti Profi Credit Czech. Všetečka je zároveň členem představenstva Profi Credit Bulgaria a členem dozorčí rady Profi Credit Polska. V úvěrové divizi Profi Creditu působí v globálním týmu od roku 2006, nejprve jako produktový ředitel, od roku 2013 zastává pozici provozního ředitele (global chief operations officer). V jeho gesci je především řízení provozu, kontrolních procesů oddělení interního auditu, odpovědnost za back-office a sladění legislativy v Česku, Polsku, Rusku, Bulharsku a na Slovensku.

Všetečka je absolventem Univerzity Pardubice – Dopravní fakulty Jana Pernera se specializací marketing, management a logistika. Po dokončení studií pracoval v bankovním sektoru, měl na starost řízení rizik v GE Money Bank a má také zkušenosti z mezinárodní logistické společnosti.

Ve volném čase se věnuje rodině, rád cestuje a poznává nová místa.

3

CCV INFORMAČNÍ SYSTÉMY Roman Fuchs • ředitel divize business solutions Lubomír Veselý • vedoucí obchodního oddělení Společnost CCV Informační systémy jmenovala Romana Fuchse na post ředitele divize business solutions, zaměřené na specializovaná řešení podnikových informačních systémů a řízení skladů (WMS). Na místo vedoucího obchodního oddělení se z pozice obchodního manažera přesunul Lubomír Veselý. Jeho úkolem je koordinace akviziční činnosti a rozvoj obchodních příležitostí pro čtyři stávající divize společnosti.

Roman Fuchs (43) přechází do čela business solutions po dvouletém působení v pozici vedoucího divize obchodu. Předtím v rámci své sedmnáctileté práce v CCV Informační systémy zastával pozice account managera a vedoucího manažera logistických projektů. Dříve působil také v obchodní pozici ve společnosti Generis, která se stala předmětem akvizice ze strany CCV Informační systémy. Vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří cestování, lyže a florbal.

Lubomír Veselý (30) nastupuje do vedení obchodního oddělení společnosti CCV Informační systémy z pozice obchodního manažera divize business solutions. Obchodní činnosti se věnoval také ve firmách Medica Healthworld a Moravia Propag, kde byl zodpovědný za rozvíjení vztahů s klíčovými klienty a expanzi firmy na ruské trhy. Veselý je absolventem VOŠ Informačních systémů a služeb v Brně. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho záliby patří potápění.

4

COCHLEAR Dominika Červinková • pracovnice zákaznické podpory Olga Kašníková • pracovnice zákaznické podpory Cochlear, globální podnik v oblasti implantabilních sluchových systémů, na českém trhu vytváří centrum zákaznické podpory. Zákaznický servis pro Česko nově zabezpečí Dominika Červinková (25) a Olga Kašníková (31).

Budou zodpovědné za vyřizování veškerých objednávek, zprostředkování informací a odborného poradenství a servisu poskytovaného zkušenými technickými specialisty.

Olga Kašníková do společnosti Cochlear přichází z Medicem International ČR, kde se kromě jiného věnovala zákaznické podpoře. Absolvovala bakalářské studium Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a následně získávala zkušenosti v marketingových, finančních a servisních postech několika firem.

Dominika Červinková zajišťovala před nástupem do společnosti Cochlear téměř dva roky poradenské služby pro studenty na Prague College. Vystudovala britskou Teesside University, kde získala magisterský titul v oboru mezinárodního managementu.

5

SANOFI ČR Filip Hrubý • manažer externí komunikace Novým manažerem externí komunikace a tiskovým mluvčím skupiny Sanofi v ČR je Filip Hrubý. Bude zodpovědný za externí komunikaci celé skupiny Sanofi v ČR, jejíž součástí je firma Zentiva, biotechnologická společnost Genzyme a výrobce vakcín Sanofi Pasteur.

Hrubý v pozici vedoucího externí komunikace vystřídal Danu Pavlouskovou.

Filip Hrubý (40) působí v oblasti PR a korporátní komunikace 17 let. V letech 2013 až 2015 pracoval jako konzultant sociálních médií a PR pro mezinárodní nevládní organizace v keňském Nairobi a v Praze (African Film Festival of Cordoba, George Soros Open Society Foundation, Post Bellum). Předtím působil jako ředitel korporátní komunikace a mluvčí českého Vodafonu (2005 až 2012).

Hrubý je ženatý a má dvě dcery. Vystudoval sociologii na Univerzitě Karlově. Ve volném čase se věnuje literatuře a hře na bicí.

6

GOLDEN GATE CZ Hana Bambuleová • provozní ředitelka Provozní ředitelkou společnosti Golden Gate CZ se stala Hana Bambuleová (29), která je od ledna tohoto roku také členkou představenstva firmy. Doposud zastávala pozici finanční manažerky. Ve společnosti Golden Gate CZ, která podniká na trhu investičního zlata v ČR, pracuje čtyři roky. Bambuleová vystudovala Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Hovoří anglicky a německy. Je vdaná, ráda cestuje, hraje biliár a badminton.

7

VIVMAIL. CZ Filip Mejzlík • business development manager Do společnosti VIVmail.cz nastoupil Filip Mejzlík jako business development manager.

Mejzlík (29) vystudoval Fakultu provozně ekonomickou na České zemědělské univerzitě v Praze a nyní dokončuje studium na iCollege pro podnikání v online byznysu. V minulosti pracoval v Marketingovém institutu a Institutu interní komunikace, kde měl na starost plánování a realizaci marketingových aktivit. Později, v pozici obchodněmarketingového manažera, byl zodpovědný i za obchodní aktivity, péči o zákazníky a plánování marketingových strategií. Ve společnosti VIVmail.cz bude mít na starost rozvoj obchodních příležitostí u středních a velkých společností včetně zvyšování povědomí o možnostech behaviorálního e-mail marketingu na trhu.

Filip Mejzlík je svobodný, ve volném čase se věnuje cestování a vaření.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které Vás ochrání před otravnými telefonáty
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Xbox One X bude stát 13 500 Kč. Do obchodů půjde i limitovaná edice Scorpio
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít