LIDÉ A PODNIKY

10. srpna 2015, 00:00 -
10. srpna 2015, 00:00

EUROVIA CS Miroslav Trnka ředitel oblasti železniční stavby a mosty

Pozici ředitele oblasti železniční stavby a mosty stavební skupiny Eurovia CS zastává od 1. srpna Miroslav Trnka (43), dosavadní ředitel závodu Železniční stavby. Ve firmě působí od roku 1995. Ve funkci nahrazuje Petra Dohnálka, který se po 24 letech působení v ní rozhodl společnost Eurovia CS opustit.

Miroslav Trnka vystudoval Vysoké učení technické v Brně, kde se zaměřil na obor konstrukce a dopravní stavby. V roce 1995 nastoupil jako asistent do tehdejší společnosti Stavby silnic a železnic (dnes Eurovia CS). Po dobu svého působení u firmy prošel pozicemi stavbyvedoucí, vedoucí sektoru, provozně-obchodní náměstek závodu a ředitel závodu Pardubice. Pracoval na velkých železničních projektech, jako byla stavba Zábřeh– Krasíkov. V posledních letech se zasadil o železniční aktivity podniku v Litvě.

Trnka je ženatý a má dvě děti.

Ve funkci ředitele závodu Železniční stavby ho nahradí dosavadní provozně-obchodní náměstek Michael Gelo. ?

1

SCHÖNHERR Vladimír Čížek • partner Zoltán Pálinkás • partner Gabriela Porupková • partnerka Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr jmenovala tři nové partnery. S účinností od 1. srpna 2015 se jimi stávají Vladimír Čížek, Zoltán Pálinkás a Gabriela Porupková.

Vladimír Čížek působí v kanceláři Schönherr od roku 2013 a v rámci své osmileté právní praxe se zaměřuje zejména na fúze a akvizice, korporátní právo, kapitálové trhy a finanční služby.

Zoltán Pálinkás je uznávaným advokátem s více než sedmnáctiletou praxí a rozsáhlými zkušenostmi v korporátním právu, smluvním závazkovém právu, restrukturalizacích a v pracovním právu.

Gabriela Porupková je zkušenou advokátkou s více než jedenáctiletou praxí. Specializuje se především na právo nemovitostí a fúze a akvizice.

Nově jmenovaní partneři se zapojí do vedení kanceláře, a to především v oblastech personalistiky, knowledge managementu a rozvoje obchodních příležitostí.

2

ČSOB Richard Podpiera • výkonný ředitel Novým výkonným ředitelem útvaru data, zpracování operací a nákup ČSOB se od 1. srpna stal Richard Podpiera, který v posledních třech letech vedl řízení aktiv a pasiv a od roku 2011 stál v čele útvaru strategie a rozvoj.

Útvar, do nějž nastupuje, hraje klíčovou roli v integritě, rozvoji a zjednodušování služeb obchodním segmentům a tím klientům skupiny ČSOB. Před svým nástupem do ČSOB pracoval Richard Podpiera pro společnost McKinsey & Co. a předtím pro Mezinárodní měnový fond, v obou případech se zaměřoval především na finanční sektor.

Podpiera vystudoval finance na Ekonomickosprávní fakultě Masarykovy univerzity a získal doktorát z ekonomie na CERGE-EI. Ve volném čase se věnuje svým třem dětem, hraje fotbal a nedávno začal běhat.

3

CUSHMAN & WAKEFIELD Tereza Michalová • seniorní manažerka Tereza Michalová je novou seniorní manažerkou v týmu správy nemovitostí společnosti Cushman & Wakefield. Její hlavní pracovní náplní bude kompletní vedení maloobchodních projektů v České republice. Přímým nadřízeným jí je Martin Šimek.

Tereza Michalová přichází do firmy Cushman & Wakefield z pozice manažerky společnosti Comefl ex Consulting (2013 až 2015). Předtím pracovala pro společnost Targa Management jako generální manažerka Hotelu Yasmin v Košicích na Slovensku (2007 až 2009). V letech 2003 až 2007 působila v pozici generální manažerky společnosti Brasserie Mozart.

Titul BA získala Michalová na Anglo-American College v Praze. Mezi její zájmy patří cestování a gastronomie. 4

CCV INFORMAČNÉ SYSTÉMY Ľubomír Miškolci • jednatel CCV Informačné systémy, slovenská pobočka společnosti CCV Informační systémy, má od poloviny letošního roku nového jednatele. Stal se jím Ľubomír Miškolci, dosavadní obchodní manažer společnosti. Současně došlo i ke změně sídla, které se z Kysuckého Nového Mesta přesunulo do Nitry.

Ľubomír Miškolci (40) pracuje v CCV Informačné systémy šestým rokem, na starost zde doposud měl především obchodní aktivity. Před příchodem do společnosti nasbíral rozsáhlé zkušenosti ve společnostech Orange Slovensko, Canmet, Ferona Slovakia nebo Stürm. V nejrůznějších obchodních pozicích tak pracuje již více než 15 let.

Miškolci má elektrotechnické vzdělání, čemuž odpovídají i jeho záliby. Ve volném čase se zajímá o nové technologie. Rád však tráví čas i s rodinou a přáteli, při dobré hudbě, akčních a sci-fifilmech nebo na cestách s fotoaparátem.

5

ROBERTNEMEC. COM Semír Aldabagh • client partner Nový client partner Semír Aldabagh se v digitální a marketingové agentuře RobertNemec.com zaměřuje především na korporátní klientelu a oblast mobilního marketingu. Má více než 22 let pracovních zkušeností v oblasti sales, marketingu a ICT se zaměřením na telekomunikaci, bankovnictví a průmyslovou výrobu.

Před příchodem do agentury RobertNemec.com působil ve společnosti IBM v pozici manažera pro střední a jihovýchodní Evropu a zaměřoval se na oblast IBM SW řešení pro multikanálový marketing.

V minulosti pracoval ve společnostech Hewlett-Packard či SAP, kde zastával obchodní pozice pro střední a východní Evropu.

Mimo jiné se tak podílel na řešení pro inbound real time marketing společnosti Vodafone Romania a pro pokročilé webové analytiky slovinské pojišťovny Triglav a na řešeních pro multikanálový marketing bankovních společností ČSOB, KB nebo UniCredit Bank.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Auta
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s…
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace. Nový dvoulitr 30t má 300 koní
Tradiční londýnská taxi dostanou elektrický pohon. Premiéra proběhne v Goodwoodu
Proč má být Kia Stinger tak dobrá? Protože na Nürbrugringu odjela desítky tisíc kilometrů
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Technologie
Nintendo už zase recykluje. Uvede novou verzi konzole SNES s 21 hrami
Úspěch jako hrom. Na oběžné dráze je první česká nanodružice
Další hardwarové chyby procesorů. AMD má problém v Ryzenu, Intel u Skylake a Kaby Lake
Facebook hledá v Hollywoodu originální skriptované pořady. „Vysílat“ by mohl brzy
Více Linuxu ve Windows Storu. Microsoft pro testování uvolnil dvě edice SUSE
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít