Lidé a podniky

02. června 2014, 00:00 -
02. června 2014, 00:00

1 HOKOSOFT Kamil Staněk • account director Klientský tým digitální agentury Hokosoft ze skupiny Kindred Group posílil Kamil Staněk. Má na starost spolupráci se stávajícími klienty a rozvoj online marketingových aktivit, zejména pak PPC a SEO. Kamil Staněk přišel z H1.cz, kde působil dva a půl roku jako key account manager. Stejnou pozici předtím zastával ve společnosti Acomware a Symbio, pracovní zkušenosti má také z agentury Actum ve funkci senior account managera.

2

RENTSCH LEGAL Markéta Románková • advokátka Tým advokátní kanceláře Rentsch Legal posílila advokátka Markéta Románková. Retsch Legal byla založena jako advokátní kancelář butikového typu zaměřená na poradenství strategickým a finančním investorům.

Markéta Románková dříve působila v mezinárodních advokátních kancelářích Linklaters a Gleiss Lutz, praktické zkušenosti manažerky získala v právním oddělení a jako prokuristka společnosti Alcatel. Vystudovala práva na UK a na Columbia University New York, studovala také ekonomii na VŠE v Praze.

3

EFFECTIX Jan Lovasz • regionální ředitel Miroslav Kaška • konzultant Společnost Effectix.com, která nabízí servis v oblasti internetového marketingu, představuje Jana Lovasze (28) jako regionálního ředitele pro Prahu, střední a západní Čechy v segmentu SME a Miroslava Kašku (34) jako konzultanta pro sociální média. Současně došlo i k posílení obchodní sítě v České republice a na Slovensku.

Jan Lovasz se v internetové reklamě pohybuje od roku 2006, kdy svou kariéru zahájil jako obchodní zástupce. Před příchodem do Effectix.com působil v pozici senior area sales managera společnosti Centrum Holdings, kde měl na starost externí partnery.

Do funkce social media consultanta nastoupil Miroslav Kaška. Přišel z firmy Proximity Prague, kde působil jako digital strategic planner. Během své kariéry pracoval v několika firmách, kde se zabýval především online marketingem.

V rámci změny struktury společnosti Effectix.

com a po odchodu Jana Štěpanovského převzali Robert Junek, šéf konzultantů, a Vratislav Fišer, vedoucí vývojového oddělení, odpovědnosti provozně-technického ředitele. Obchodní síť společnosti se rozrostla o šest nových obchodních zástupců.

4

ČESKÝ INSTITUT INTERNÍCH AUDITORŮ Tomáš Pivoňka • prezident Tomáš Pivoňka (37) byl zvolen prezidentem Českého institutu interních auditorů (ČIIA). Členem Rady ČIIA byl se čtyřletou přestávkou od roku 2004 a od roku 2013 byl viceprezidentem Rady ČIIA.

Tomáš Pivoňka je senior manažerem oddělení podnikového poradenství a řízení rizik ve společnosti EY. Má rozsáhlé zkušenosti se zakládáním, hodnocením a prováděním interního auditu v řadě společností. Zaměřuje se na rozvoj a vzdělávání interních auditorů.

Pivoňka je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Je držitelem mezinárodních certifikátů Certified Internal Auditor (CIA), Certification in Risk Management Assurance (CRMA) a je certifikován pro hodnocení činnosti interního auditu. V těchto oblastech pravidelně přednáší a publikuje v odborném tisku.

Je ženatý a má dvě dcery. Ve volném čase se věnuje rodině a péči o 200 let starou rodinnou chalupu s velkou zahradou a ovocným sadem. 5

JONES LANG LASALLE Anna Kubějová • senior konzultantka Firma Jones Lang LaSalle (JLL) se rozrostla o Annu Kubějovou, která má více než sedm let zkušeností s trhem industriálních nemovitostí. Nastupuje jako senior konzultantka a bude zodpovědná za pronájem industriálních a logistických projektů v České republice.

Bude spolupracovat s developery a nájemníky a poskytovat jim poradenské služby v oblasti strategie pronájmu a dalšího rozvoje a získávání nových nájemníků.

Anna Kubějová se logistickým a industriálním nemovitostem věnuje od roku 2007, kdy dokončila vysokoškolské vzdělání v Brně. Bakalářský titul získala na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie. Kariéru začala v CTP. V roce

2009 nastoupila do společnosti Sklady.cz. K jejím koníčkům patří hra na kytaru a golf.

6

TÉTRIS DESIGN & BUILD Ondřej Slavík • junior construction manager Ondřej Slavík (26) posílil tým společnosti Tétris Design & Build v České republice, kam nastoupil jako junior construction manager.

Jeho úkolem je koordinovat realizace interiérových vestaveb od plánování, výběru dodavatelů, odhadů cen, stavebního dohledu a koordinace dodavatelů až po finální předání projektu. Zkušenosti z oblasti site managementu získal ve společnostech CSbuild a Ikareal. Podílel se na mnoha zajímavých projektech, například na výstavbě Návštěvnického centra pivovaru Staropramen, rekonstrukci klubu Rock Café, mateřského centra v Haštalské ulici v Praze a na dalších projektech pro Lego a Zentivu.

Ondřej Slavík vystudoval Stavební fakultu na ČVUT v Praze, specializaci na přípravu, realizaci a provoz staveb. Mezi jeho koníčky patří především sport, lední hokej, fotbal, plážový volejbal, ale i hra na kytaru a cestování.

7

SLAVIA POJIŠŤOVNA Lucie Ponertová • ředitelka úseku underwritingu Slavia pojišťovna má novou ředitelku úseku underwritingu, zajištění a LPU majetku. Tohoto postu se ujala Lucie Ponertová, která před nástupem do funkce působila v pojišťovně několik let jako manažerka zajištění. Bude zodpovědná za řízení veškerých aktivit spojených s obchodní činností v oblasti průmyslového pojištění. V její kompetenci je vedení externí sítě samostatných likvidátorů pojistných událostí pojištění majetku a odpovědnosti.

Pod její gesci spadá rovněž komplexní zajištění společnosti, produkt management a risk management.

Lucie Ponertová se v oblasti pojišťovnictví pohybuje od roku 1998. Mezi její koníčky patří sport, divadlo a výlety do přírody.

8

CTP David Vais • business director Novou posilou business development týmu společnosti CTP je David Vais. V pražské pobočce bude zodpovědný za development projektů v Praze a okolí.

David Vais vystudoval Prague College, která je akreditovaná britskou Univerzitou Teesside. Získal bakalářský titul v oboru international management. Poslední pracovní zkušenosti nabyl ve společnosti Cushman & Wakefield, kde se v oddělení průmyslových nemovitostí věnoval primárně pronájmům a také přípravám analýz trhu České republiky. Další zkušenosti má ze společnosti Expert Building Management, kde se věnoval marketingu a prodeji.

David Vais je zakladatelem projektu Prague Abroad, který pomáhá cizincům se studiem v Praze. Mezi jeho záliby patří především sport, konkrétně basketbal, kterému se věnoval na vrcholové úrovni v rámci české juniorské ligy. Mezi jeho další záliby patří cyklistika a golf. Hovoří slovensky, anglicky a srbochorvatsky.

9

GOPAS Marie Thunová • marketingová manažerka Počítačová škola Gopas, poskytovatel školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu, oznámila jmenování Marie Thunové do funkce marketingové manažerky. Ve funkci nahrazuje Radku Benešovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Marie Thunová bude zodpovědná za veškeré marketingové a komunikační aktivity Gopasu.

Vystudovala Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze a po rodičovské dovolené naváže na zkušenosti získané v pozici developer audience marketing managerka ve společnosti Microsoft. Volný čas tráví nejraději s rodinou, mezi její záliby patří cestování, science fiction a jóga.

O autorovi| PŘIPRAVILA • redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít