LIDÉ A PODNIKY

31. března 2014, 00:00 - redakce
31. března 2014, 00:00

1 PIVOVARY STAROPRAMEN Jaroslav Vích obchodní ředitel Za prodeje společnosti Pivovary Staropramen odpovídá Jaroslav Vích (42) v roli obchodního ředitele. Pod jeho vedení přecházejí oba dosud rozdělené obchodní segmenty retailu i gastronomie. Dosavadní obchodní ředitel pro oblast gastronomie Daniel Tinz se stal ředitelem pobočky Staropramen Slovakia.

Jaroslav Vích má s řízením obou segmentů pivního trhu bohaté zkušenosti. Byl obchodním ředitelem pro oblast retailu. V obchodním úseku Pivovarů Staropramen působí od roku 1998. Své první zkušenosti získal v obchodním oddělení zaměřeném na zákazníky z oblasti gastronomie. Je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci.

2 ALLIANZ POJIŠŤOVNA Jana Černá specialistka komunikace Novou posilou oddělení komunikace Allianz pojišťovny se od začátku února stala Jana Černá. V pozici specialistky interní a externí komunikace vystřídala Naďu Rozenskou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Jana Černá je absolventkou bakalářského oboru žurnalistika na Fakultě sociálních věd UK v Praze. Do Allianz přešla jako brigádnice z redakce zahraničního zpravodajství online deníku Akutálně.cz v srpnu 2013. V únoru 2014 nastoupila v pojišťovně na plný úvazek a doplnila tým, který tvoří Václav Bálek, Dagmar Koutská a Tomáš Linhart.

Jana Černá v současné době dokončuje magisterský obor mediální studia na Karlově univerzitě, hovoří plynně anglicky a domluví se německy. Ve volném čase ráda cestuje, nejvíce ji zajímá Asie.

3 AZUB BIKE Milan Čtvrtník člen obchodního týmu Do týmu uherskobrodské společnosti Azub Bike nastoupil Milan Čtvrtník (34), milovník cyklistiky a koloběžek, který se bude starat o zahraniční prodej lehokol a tříkolek. Jan Galla, který měl ve společnosti tento segment dosud na starost, se bude naplno věnovat marketingovým aktivitám.

Milan Čtvrtník se narodil v Mostě a vystudoval angličtinu a matematiku na Technické univerzitě v Liberci. Krátce působil jako učitel, poté se stal členem uměleckého souboru Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Cyklistika jej provází od útlého dětství, absolvoval řadu cyklistických výprav a do práce jezdí zásadně na kole nebo na koloběžce. Je ženatý, má dvě děti.

4 COMPUGROUP MEDICAL ČR Radek Chvosta obchodní ředitel Radek Chvosta se od 1. března stal obchodním ředitelem ve společnosti CompuGroup Medical ČR. Do firmy přišel z podniku Jitona, kde pracoval jako obchodní ředitel pro Českou republiku. V oblasti zdravotnictví se pohybuje již několik let, zkušenosti získal především během svého dlouholetého působení u dodavatelů zdravotní techniky Linet a Chei rón. Předtím působil ve vedoucí pozici v oblasti obchodu a prodeje ve společnosti Dřevospol. Radek Chvosta studuje Vysokou školu finanční a správní v Praze.

5 PMF INSTITUT Blažena Kohoutová ředitelka Ředitelkou vzdělávacího PMF Institutu byla v březnu jmenována Blažena Kohoutová. Jejím hlavním úkolem bude posílit značku a pozici společnosti v Čechách i v zahraničí, zajišťovat naplnění a chod jednotlivých vzdělávacích programů a budovat efektivní komunikační kanály. V nové funkci Blažena Kohoutová uplatní zkušenosti, které získala v předešlých zaměstnáních. Ve společnosti Triton Hunters (dříve M. C. Triton), divize Triton Eflex, byla zodpovědná za prodej a realizaci služeb v oblasti HR, zejména headhunting, nábor a výběr zaměstnanců do vyšších a středních pozic a outsourcing HR procesů.

Ve společnosti Inventa Consulting byla mimo jiné manažerkou certifikačních programů.

6 SBERBANK CZ Radka Fišerová head of banking operations Manažerský tým Sberbank CZ posílila Radka Fišerová v pozici head of banking operations. Bude mít na starost stočlenný tým, který zajišťuje aktivity v oblasti nákupu, řízení výstavby poboček, správy úvěrů, elektronického bankovnictví, platebního styku, administrativy a podobně. Mezi její strategické úkoly patří rozvoj pobočkové sítě a zrychlení klientského servisu či budování nákupního oddělení.

Radka Fišerová zahájila kariéru v poradenské firmě Deloitte, kde pracovala na projektech zaměřených na klientský servis, obchod a marketing. Poté působila v Raiffeisenbank, kde pracovala na fúzi s eBankou a posléze působila jako head of customer service.

Studovala na University of Calgary. Je vdaná a ve volném čase se nejvíce věnuje svým dvěma dětem.

7 B2M Pavlína Kuřátková ředitelka call centra Pavlína Kuřátková je novou posilou společnosti B2M, která provozuje poptávkový server ePoptávka.cz a server s veřejnými zakázkami ÚředníNástěnka.cz. Bude zodpovědná za výsledky a činnost v oddělení prodeje a činnost externích call center.

Pavlína Kuřátková získávala zkušenosti s řízením call center už u předchozího zaměstnavatele Renomia, kde se věnovala budování nového oddělení call center a zároveň řízení operátorů. Dříve pracovala pro Direct pojišťovnu, kde začínala jako sales junior operator, následně jako sales senior operator a nakonec postoupila do funkce team leader retenčního oddělení. Pavlína Kuřátková vystudovala sociální pedagogiku a v roce 2006 získala titul DiS.

Ve volném čase se věnuje rodině a svým dvěma psům. Jejím dalším velkým koníčkem je cestování, sport, především plavání, a improvizace na piano.

8 ŠKOFIN Joachim Ewald jednatel Jednatelem ŠkoFinu, dceřiné společnosti Volkswagen Financial Services, byl v březnu jmenován Joachim Ewald (51), který bude po více než 14 letech znovu působit v České republice. Klíčovými cíli firmy pro rok 2014 jsou posílení pozice na trhu v oblasti financování nákupu nových a ojetých vozů, růst v oblasti feetu se zaměřením na malé a střední firmy a podpora produktových inovací.

Joachim Ewald získal titul Dipl. Kauf. na univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Před nástupem do ŠkoFinu zastával funkci jednatele společnosti MAN Finance International s pobočkami v 11 zemích. V letech 2001 až 2011 působil jako jednatel v IBM Deutschland Kreditbank. V letech 1993 až 2000 pracoval ve Ford Bank v Německu. V roce 1997 založil českou pobočku této banky, kterou dva roky vedl. Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou, má v oblibě četbu knih, zimní a letní sporty.

9 KEMPINSKI HYBERNSKÁ PRAGUE Martin Otradovec manažer restaurace Vedení hotelu Kempinski Hybernská Prague oznámilo jmenování Martina Otradovce manažerem restaurace Le Grill.

Martin Otradovec (35) zahájil svoji kariéru v roce 1997, kdy se po dokončení studia střední odborné školy stal manažerem restaurace hotelu Corinthia Panorama Hotel Prague. Stejnou pozici zastával následně v hotelu Mövenpick. V roce 2012 nastoupil do pozice food & beverage & operations manager v hotelu Praga 1885 v centru Prahy. V dubnu 2013 se připojil k týmu hotelu Kempinski Hybernská.

Martin Otradovec se ve volném čase věnuje běhu, snowboardingu, lyžování a běžkaření.

Jeho největším koníčkem jsou jeho dva synové.

1 Jaroslav Vích Pivovary Staropramen

2 Jana Černá Allianz Pojišťovna

3 Milan Čtvrtník Azub Bike

4 Radek Chvosta CompuGroup Medical ČR

5 Blažena Kohoutová PMF Institut

6 Radka Fišerová Sberbank CZ

7 Pavlína Kuřátková B2M

8 Joachim Ewald ŠkoFin

9 Martin Otradovec Kempinski Hybernská

O autorovi| (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ve čtvrtek je svátek! Obchody zůstanou zavřené
Úsporné bydlení: do čeho investovat, abychom ušetřili
Nelíbí se vám na vysoké? Studium můžete ukončit, změnit nebo přerušit
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Auta
Subaru S208 je rychlejší a ostřejší STI se silnějším…
Jak a kde zařídit výměnu řidičáku v roce 2017?
Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000 Kč
Socialistická auta, která byla (aspoň v něčem) lepší než ta „západní“
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní elektromobil
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti by tu mohla být už za měsíc. Skoro tak rychlá, jako GTX 1080?
Intel vydává Core i9-7980XE, i9-7960X a dobývá zpět trůn nejrychlejšího CPU pro PC
eBay u produktů zakázal vodoznaky. Chce krásné čisté fotky jako z katalogu
Twitter Lite pro Android si v Česku nezkusíte, můžete ale zamířit do prohlížeče
Cetin spustil mapu pokrytí VDSL. Řekne také, jestli vás brzy čeká zrychlování
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít