lidé a podniky

06. srpna 2012, 00:00 -
06. srpna 2012, 00:00

1 ADEXPRES Bronislava Jindříšková • account directorka Jakub Kryšpín • account manager Mediální agentura AdExpres rozšířila svůj tým. Broňa Jindříšková má v pozici account directorky na starost oblast péče o klienty.

V minulosti pracovala pro síťové mediální agentury, kupříkladu MediaCom či Mindshare.

Poté působila v marketingové komunikaci ve společnosti LMC a věnovala se vlastním projektům z oblasti společenské odpovědnosti. Jindříšková má ráda literaturu, divadlo, hudbu, slunce a thajskou kuchyni.

Další novou posilou je Jakub Kryšpín v pozici account managera, který bude rozvíjet dlouhodobé vztahy s partnery. V minulosti na stejném postu působil ve společnosti Digital bee. Ve volném čase s oblibou navštěvuje hudební festivaly a výstavy, má rád také cyklistiku a sportovní rybolov.

2 CUSHMAN & WAKEFIELD Miluše Kafková • vedoucí správy maloobchodních aktiv Miluše Kafková nastoupila do oddělení maloobchodních prostor Cushman & Wakefield jako vedoucí správy maloobchodních aktiv pro Českou a Slovenskou republiku. Bude poskytovat a koordinovat služby spojené s pronájmem maloobchodních prostor v obchodních centrech a správou nemovitostí.

V maloobchodním sektoru se Kafková pohybuje již čtrnáct let. Před nástupem do C&W pracovala ve společnosti Ballymore, kde coby vedoucí pronájmu dohlížela na řadu projektů jak v České republice, tak na Slovensku. Svoji kariéru realitní agentky zahájila ve společnosti JLL.

3 KOMIX MILAN PRŮCHA • senior business consultant Společnost Komix posílila svůj konzultantský tým o Milana Průchu, který nastupuje do pozice senior business consultanta. Před nástupem do firmy působil tři roky ve společnosti Iquap ČR, kde měl možnost podílet se například na projektech v oblasti řízení rizik, finančního řízení či na projektech souvisejících s evropskými strukturálními fondy. Průcha vystudoval Vysokou školu finanční a správní v Praze, titul MBA získal na City University of Seattle. Mezi jeho záliby patří squash či klasická hudba.

4 TOYOTA MOTOR CZECH Martin Peleška • sales & marketing director Toyota Motor Czech vytvořila novou pozici sales & marketing directora ve struktuře top managementu společnosti. Nastoupil do ní Martin Peleška (38), který se vrátil ze svého tříletého působení ve společnosti Toyota Motor Europe v Bruselu. Kariéra Martina Pelešky v automobilovém průmyslu začala v roce 1999 ve společnosti Ford Motor Company ČR, odkud v roce 2006 přešel do společnosti Toyota Motor Czech. Peleška je ženatý a je otcem dvou dětí. Mezi jeho záliby patří chvíle s rodinou, vaření a rekreační běh.

5 FASHION DAYS Jan Holeček • acquisition specialist Lucie Andrýsková • PR and content specialist Jan Holeček a Lucie Andrýsková nastoupili do firmy Fashion Days do pozic acquisition specialisty a PR and content specialistky. Holeček, který bude zodpovědný za oblast akvizic a výkonnostního on-line marketingu, se oboru věnuje již deset let. Do Fashion Days přišel ze společnosti Invia. CZ, kde pracoval od roku 2007 coby specialista on-line marketingu. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Lucie Andrýsková, absolventka České zemědělské univerzity, bude zodpovědná za externí komunikaci společnosti. Do Fashion Days přišla z Ogilvy Public Relations, kde pracovala v pozici account executive.

6 MT LEGAL Jan Fencl • ředitel kanceláře Jan Fencl (42) byl jmenován do funkce ředitele advokátní kanceláře MT Legal. Ve své nové pozici bude zodpovědný zejména za oblast office managementu, PR a marketingu. Fencl je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Svou profesní dráhu zahájil jako tajemník kanceláře v české pobočce mezinárodní poradenské společnosti Rödl & Partner, následně působil v poradenské společnosti Optimus Consult & Invest, kde byl jmenován členem představenstva.

Ve volném čase se věnuje především sportu, zejména pak curlingu, a to nejen jako hráč nejvyšší curlingové soutěže v ČR, ale také jako organizátor mezinárodního turnaje.

7 LINDE MATE RIAL HANDLING ČR Patrik Gescheidt • key account manager Patrik Gescheidt (32) se stal novým key account managerem společnosti Linde Material Handling ČR. Bude zodpovědný za logistická řešení a regálové systémy včetně poradenství v oblasti optimalizace skladů a interní skladové logistiky. Gescheidt vystudoval střední ekonomickou školu. Svou profesní dráhu zahájil ve společnosti Mydva holding jako obchodník a projektant kancelářského nábytku a interiérového vybavení. Od roku 2003 se věnuje návrhům a dodávkám řešení regálových systémů v projektech nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patrik Gescheidt je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině, hudbě, cyklistice a turistice, cestování rád spojuje s fotografováním.

8 CITIBANK Eva Chaloupková • public affairs officer pro ČR a SR Eva Chaloupková byla jmenována do funkce public affairs officer pro Českou republiku a Slovensko Citibank Europe. Ve své pozici zodpovídá za tvorbu a implementaci komunikační strategie banky v souladu s mezinárodní strategií Citi. Rovněž bude vystupovat jako tisková mluvčí společnosti v obou zemích.

Chaloupková má dvacetiletou praxi v oblasti PR a komunikace. Před příchodem do Citibank zastávala funkci ředitelky komunikace ve farmaceutické společnosti Sanofi-aventis. Působila též v několika PR agenturách. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a držitelkou titulu MBA.

9 SIEMENS Monika Petrlová • manažerka komunikace Společnost Siemens Mohelnice nově zřídila pozici manažera komunikace, do které nastoupila Monika Petrlová (27). Ve funkci je zodpovědná za tvorbu a naplňování strategie externí a interní komunikace podniku včetně rozvoje programu společenské zodpovědnosti. Petrlová do Siemensu přišla z regionálních novin Týdeník Prostějovska, kde pracovala dva roky. V rámci studia na Literární akademii Josefa Škvoreckého se podílela na několika studentských projektech.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víte, kdo vlastní vaši banky? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Jak napsat správně CV, aby vás pozvali na pohovor
Jak přijímat a posílat balíky do zahraničí aneb kdy se platí DPH a clo?
Která 3 slova zachránila před pěti lety euro?
Zdraží v roce 2018 energie? A je dobré si cenu elektřiny nebo plynu fixovat?
Auta
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá,…
Galerie na středu: Nejlevnější rychlá kombi s výkonem od 200 koní na českém trhu
Honda Civic dostane naftový motor 1.6 i-DTEC. Koupíte ho ale až na jaře 2018
Řidičské průkazy: Skupiny, podskupiny, druhy vozidel a minimální věk pro udělení
BMW zveřejnilo první fotku nové Z4. Oficiálně se představí zítra
Technologie
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
GeForce na bázi Volty letos nebudou. Masová výroba na 12nm procesu začne koncem roku
Elektromobilů a hybridů u nás přibývá. Je jich přes jedno procento
Synology uvádí základní čtyřdiskový NAS. Je rychlejší a úspornější
Samsung za týden uvede Gear Fit 2 Pro, svůj nejlepší sportovní náramek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít