LIdé a podniky

25. listopadu 2013, 00:00 -
25. listopadu 2013, 00:00

1 ALTRON BUSINESS SOLUTIONS Zbyněk Juřena * obchodní ředitel Společnost Altron Business Solutions jmenovala Zbyňka Juřenu (47) do funkce obchodního ředitele. V rámci funkce bude mít na starost definici obchodní strategie a řízení obchodního týmu společnosti.

Před příchodem do firmy působil Juřena více než šest let v různých vedoucích pozicích společnosti Kapsch, mimo jiné jako generální ředitel Kapsch Slovensko. Zastával funkci provozního ředitele, obchodního ředitele a vedoucího obchodní podpory ve firmě Kapsch BusinessCom. Předtím pracoval v manažerských a poradenských pozicích ve společnostech Getronics, Wang Global, Olivetti Solutions, Expert & Partner Engineering a Nová huť Ostrava.

Zbyněk Juřena vystudoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Vysoké škole báňské v Ostravě. Získal titul MBA na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Mluví anglicky, polsky, rusky a slovensky.

Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje sportu, především lyžování a golfu.

2

CPI GROUP Martin Němeček * deputy CEO Martin Němeček byl jmenován oficiálním zástupcem generálního ředitele CPI Group Zdeňka Havelky. Z pozice deputy CEO se bude i nadále věnovat akvizičním záležitostem, právní podpoře v oblasti nemovitostí, komunikaci s bankami a bude se podílet na řízení zahraničních poboček.

Němeček působí v CPI od června 2011. Je absolventem Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze a VŠE v Praze. Má dvě děti, mezi jeho zájmy patří cyklistika a běhání.

3

TESCO STORES ČR Patrik Dojčinovič * ředitel oddělení Ředitelem pro oblast čerstvých potravin ve společnosti Tesco Stores ČR se stal Patrik Dojčinovič (37). Ve funkci nahradí Katarínu Navrátilovou, která nastoupí jako ředitelka komerčního oddělení Tesco KIPA v Turecku.

Dojčinovič přišel do Tesco Stores ČR ze společnosti Ahold v roce 2006. Začínal ve funkci oblastního ředitele, poté zastával funkci provozního ředitele obchodních domů a formátového ředitele. Vystudoval ekonomiku a management na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Je ženatý, mezi jeho zájmy patří lyžování či psychologie. Ve svém životě se řídí zásadami pozitivního myšlení a fair play.

4

TIETO Patrik Šolc * vedoucí divize Společnost Tieto, severoevropská IT společnost poskytující služby v oblasti IT a produktového inženýrství, posiluje vedení divize controldesk. Jejím manažerem je Patrik Šolc (41), který bude zodpovědný za monitoring a vzdálenou správu infrastruktury a informačních systémů klientů.

Patrik Šolc povede týmy v České republice i v zahraničí a bude dohlížet na kvalitu a efektivitu poskytovaných služeb. V jeho kompetenci bude rozvoj a nabídka nových služeb divize controldesku, která čítá více než sto specialistů v Česku, Finsku a Švédsku.

Patrik Šolc působí v IT již 18 let. Vystudoval Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu elektrotechniky a informatiky. V minulosti zastával různé manažerské pozice ve firmách AutoCont CZ a S&T CZ.

Volný čas tráví poznáváním zajímavých turistických míst se svou rodinou. Věnuje se golfu, lyžování, basketbalu, squashi a hraní deskových her. Je fanouškem Divadla Járy Cimrmana.

O autorovi| PŘIPRAVILA * redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny volání v České republice, Německu, Polsku a u dalších sousedů
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Nejzadluženější státy světa
Auta
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta…
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
BMW slaví 40. let řady 7 výroční edicí. Vznikne pouze 200 exemplářů
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných aut se zmenšuje
Technologie
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení
Které funkce budou odebrány z Windows 10 Fall Creators Update?
Seagate se vrací na trh běžných SSD, s diskem Nytro 141 pro PC, NAS a levné servery
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít