LIdé a podniky

25. listopadu 2013, 00:00 -
25. listopadu 2013, 00:00

1 ALTRON BUSINESS SOLUTIONS Zbyněk Juřena * obchodní ředitel Společnost Altron Business Solutions jmenovala Zbyňka Juřenu (47) do funkce obchodního ředitele. V rámci funkce bude mít na starost definici obchodní strategie a řízení obchodního týmu společnosti.

Před příchodem do firmy působil Juřena více než šest let v různých vedoucích pozicích společnosti Kapsch, mimo jiné jako generální ředitel Kapsch Slovensko. Zastával funkci provozního ředitele, obchodního ředitele a vedoucího obchodní podpory ve firmě Kapsch BusinessCom. Předtím pracoval v manažerských a poradenských pozicích ve společnostech Getronics, Wang Global, Olivetti Solutions, Expert & Partner Engineering a Nová huť Ostrava.

Zbyněk Juřena vystudoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Vysoké škole báňské v Ostravě. Získal titul MBA na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Mluví anglicky, polsky, rusky a slovensky.

Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje sportu, především lyžování a golfu.

2

CPI GROUP Martin Němeček * deputy CEO Martin Němeček byl jmenován oficiálním zástupcem generálního ředitele CPI Group Zdeňka Havelky. Z pozice deputy CEO se bude i nadále věnovat akvizičním záležitostem, právní podpoře v oblasti nemovitostí, komunikaci s bankami a bude se podílet na řízení zahraničních poboček.

Němeček působí v CPI od června 2011. Je absolventem Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze a VŠE v Praze. Má dvě děti, mezi jeho zájmy patří cyklistika a běhání.

3

TESCO STORES ČR Patrik Dojčinovič * ředitel oddělení Ředitelem pro oblast čerstvých potravin ve společnosti Tesco Stores ČR se stal Patrik Dojčinovič (37). Ve funkci nahradí Katarínu Navrátilovou, která nastoupí jako ředitelka komerčního oddělení Tesco KIPA v Turecku.

Dojčinovič přišel do Tesco Stores ČR ze společnosti Ahold v roce 2006. Začínal ve funkci oblastního ředitele, poté zastával funkci provozního ředitele obchodních domů a formátového ředitele. Vystudoval ekonomiku a management na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Je ženatý, mezi jeho zájmy patří lyžování či psychologie. Ve svém životě se řídí zásadami pozitivního myšlení a fair play.

4

TIETO Patrik Šolc * vedoucí divize Společnost Tieto, severoevropská IT společnost poskytující služby v oblasti IT a produktového inženýrství, posiluje vedení divize controldesk. Jejím manažerem je Patrik Šolc (41), který bude zodpovědný za monitoring a vzdálenou správu infrastruktury a informačních systémů klientů.

Patrik Šolc povede týmy v České republice i v zahraničí a bude dohlížet na kvalitu a efektivitu poskytovaných služeb. V jeho kompetenci bude rozvoj a nabídka nových služeb divize controldesku, která čítá více než sto specialistů v Česku, Finsku a Švédsku.

Patrik Šolc působí v IT již 18 let. Vystudoval Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu elektrotechniky a informatiky. V minulosti zastával různé manažerské pozice ve firmách AutoCont CZ a S&T CZ.

Volný čas tráví poznáváním zajímavých turistických míst se svou rodinou. Věnuje se golfu, lyžování, basketbalu, squashi a hraní deskových her. Je fanouškem Divadla Járy Cimrmana.

O autorovi| PŘIPRAVILA * redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
Nezdravé české zdravotnictví I: 4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Audi radikálně mění číselné značení modelů. Bude v tom…
Opět na scéně. Umělý benzín má zachránit spalovací motory
Opel si připravil pro Frankfurt tři světové premiéry. Překvapením nebude ani jedna
Ferrari Portofino nahrazuje Californii. Má čtyři sedačky a jede 320 km/h
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail splynuly v novou řadu
Technologie
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Budoucí mobily budou mít vzadu hned tři velké objektivy
Zoner Photo Studio bylo příliš levné, proto tvůrci u verze X zavedli předplatné
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít