LIdé a podniky

25. listopadu 2013, 00:00 -
25. listopadu 2013, 00:00

1 ALTRON BUSINESS SOLUTIONS Zbyněk Juřena * obchodní ředitel Společnost Altron Business Solutions jmenovala Zbyňka Juřenu (47) do funkce obchodního ředitele. V rámci funkce bude mít na starost definici obchodní strategie a řízení obchodního týmu společnosti.

Před příchodem do firmy působil Juřena více než šest let v různých vedoucích pozicích společnosti Kapsch, mimo jiné jako generální ředitel Kapsch Slovensko. Zastával funkci provozního ředitele, obchodního ředitele a vedoucího obchodní podpory ve firmě Kapsch BusinessCom. Předtím pracoval v manažerských a poradenských pozicích ve společnostech Getronics, Wang Global, Olivetti Solutions, Expert & Partner Engineering a Nová huť Ostrava.

Zbyněk Juřena vystudoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Vysoké škole báňské v Ostravě. Získal titul MBA na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Mluví anglicky, polsky, rusky a slovensky.

Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje sportu, především lyžování a golfu.

2

CPI GROUP Martin Němeček * deputy CEO Martin Němeček byl jmenován oficiálním zástupcem generálního ředitele CPI Group Zdeňka Havelky. Z pozice deputy CEO se bude i nadále věnovat akvizičním záležitostem, právní podpoře v oblasti nemovitostí, komunikaci s bankami a bude se podílet na řízení zahraničních poboček.

Němeček působí v CPI od června 2011. Je absolventem Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze a VŠE v Praze. Má dvě děti, mezi jeho zájmy patří cyklistika a běhání.

3

TESCO STORES ČR Patrik Dojčinovič * ředitel oddělení Ředitelem pro oblast čerstvých potravin ve společnosti Tesco Stores ČR se stal Patrik Dojčinovič (37). Ve funkci nahradí Katarínu Navrátilovou, která nastoupí jako ředitelka komerčního oddělení Tesco KIPA v Turecku.

Dojčinovič přišel do Tesco Stores ČR ze společnosti Ahold v roce 2006. Začínal ve funkci oblastního ředitele, poté zastával funkci provozního ředitele obchodních domů a formátového ředitele. Vystudoval ekonomiku a management na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Je ženatý, mezi jeho zájmy patří lyžování či psychologie. Ve svém životě se řídí zásadami pozitivního myšlení a fair play.

4

TIETO Patrik Šolc * vedoucí divize Společnost Tieto, severoevropská IT společnost poskytující služby v oblasti IT a produktového inženýrství, posiluje vedení divize controldesk. Jejím manažerem je Patrik Šolc (41), který bude zodpovědný za monitoring a vzdálenou správu infrastruktury a informačních systémů klientů.

Patrik Šolc povede týmy v České republice i v zahraničí a bude dohlížet na kvalitu a efektivitu poskytovaných služeb. V jeho kompetenci bude rozvoj a nabídka nových služeb divize controldesku, která čítá více než sto specialistů v Česku, Finsku a Švédsku.

Patrik Šolc působí v IT již 18 let. Vystudoval Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu elektrotechniky a informatiky. V minulosti zastával různé manažerské pozice ve firmách AutoCont CZ a S&T CZ.

Volný čas tráví poznáváním zajímavých turistických míst se svou rodinou. Věnuje se golfu, lyžování, basketbalu, squashi a hraní deskových her. Je fanouškem Divadla Járy Cimrmana.

O autorovi| PŘIPRAVILA * redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít