lidé a podniky

18. listopadu 2013, 00:00 -
18. listopadu 2013, 00:00

1 PARKHOTEL PRAHA Monika Hilmová • generální ředitelka Prestižní čtyřhvězdičkový hotel Parkhotel Praha postavený v 60. letech má v čele zkušenou manažerku. Nová generální ředitelka hotelu Monika Hilmová pochází ze Švédska. Absolvovala Oxford Brookes University, kde získala titul BSc. v oboru hotel management. Během svého působení převážně v business developmentu prošla mnoha destinacemi. Žila ve Švédsku, v Singapuru, Rumunsku, ve Velké Británii, v Řecku, Rakousku a Dánsku. V Praze naposledy zastávala pozici hotel managerky v hotelu Hilton Prague Old Town. V Praze žije se svým dánským manželem a dvěma dětmi od roku 2008. Ráda plave, lyžuje, čte a hraje strategické hry.

2 XERTEC Pavel Janoušek • sales manager Pavel Janoušek pracuje od 1. listopadu jako sales manager ve společnosti Xertec. Své 15leté zkušenosti v oboru zúročí v týmu obchodního ředitele Petra Petříka, kde bude zodpovědný za kompletní řešení softwarových a hardwarových technologií značky Pitney Bowes pro hromadné zpracování personalizovaných dokumentů. Janoušek se věnoval produkčnímu zpracování dokumentů i v předchozích manažerských pozicích ve společnostech PrintSoft, Boom Tisk a Konica Minolta. Ve svém volném čase rád navštěvuje společenské akce a věnuje se psychologii. Ze sportů preferuje volejbal a běh.

3 AXA ČR Sébastien Guidoni • finanční ředitel Pozici finančního ředitele společnosti AXA pro Českou republiku a Slovensko nyní zastává Sébastien Guidoni, který má bohaté zkušenosti z oblasti financí, v níž se pohybuje více než 12 let. Do skupiny AXA přišel před pěti lety z pojišťovny Allianz, kde zastával různé finanční a investiční pozice. V minulosti pracoval rovněž pro hedgeové fondy v Paříži. Působil jako finanční ředitel AXA Bank ve Francii a Maďarsku, kde prokázal své schopnosti potřebné k nastavení vize a vedení týmu i v nepříznivých ekonomických podmínkách. Předchozí finanční ředitel AXA Mojmír Boucník mění své pole působnosti po téměř 17 letech. Ve společnosti AXA bude činný ještě do konce listopadu jako poradce generálního ředitele.

4 CCV INFORMAČNÍ SYSTÉMY Roman Fuchs • vedoucí obchodního oddělení Petr Klouda • account manager Lubomír Veselý • account manager Novým vedoucím obchodního oddělení divize business solutions společnosti CCV Informační systémy se stal Roman Fuchs. Současně došlo i k dalšímu posílení obchodního týmu o dva nové account managery – Petra Kloudu a Lubomíra Veselého. Cílem personálních změn je zlepšení kvality servisní a poradenské péče o zákazníky, která je navíc podpořena novou verzí portálu zákaznické podpory.

Roman Fuchs (41) přichází na místo vedoucího obchodního oddělení po 15 letech práce v CCV Informační systémy, kde dříve zastával pozici account managera a vedoucího manažera logistických projektů. Předtím působil v obchodní funkci ve společnosti Generis, která se stala předmětem akvizice ze strany CCV Informační systémy. Vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity. Je ženatý, má dvě děti, mezi jeho zájmy patří cestování, lyže a florbal. Petr Klouda (32) přichází ze společnosti Moravia Propag, kde se věnoval realizaci marketingových projektů. Předtím pracoval jako hlavní lektor firmy Outward Bound – Česká cesta. Jeho nejžhavějším koníčkem je čerstvě založená rodina a starost o její spokojenost. Lubomír Veselý (28) je absolventem VOŠ informačních systémů a služeb v Brně, od roku 2004 se věnoval obchodní činnosti ve firmách Medica Health World a Moravia Propag, kde byl zodpovědný za rozvíjení klíčových klientů a expanzi firmy na ruské trhy.

Mezi jeho záliby patří potápění.

5 SAFINA Michael Oechsle • vedoucí strategických projektů Společnost Safina, zpracovatel drahých kovů, rozšířila svůj expertní tým o Michaela Oechsleho (46), který se stal vedoucím strategických projektů. Oechsle dříve působil v zahraničí. Znalosti v oboru zpracování drahých kovů získal v rodném Německu, v Belgii, na Tchaj-wamonitor nu i ve Spojených státech amerických. V minulosti zastával pozici vedoucího výzkumu v německé firmě Centrotherm, poskytovateli řešení v oblasti fotovoltaiky. V obdobné funkci pracoval ve společnosti GfE Fremat, která se zaměřuje na metalurgická řešení pro energetický průmysl. V letech 1998 až 2009 působil ve společnosti Umicore a v jejích zahraničních pobočkách. Pro Michaela Oechsleho je práce v Safině první pracovní zkušeností v České republice. Vystudoval Technickou univerzitu v Mnichově, kde získal doktorský titul. Mezi jeho zájmy patří outdoorové aktivity, nejvíce jízda na horském kole, vysokohorská turistika a běh na lyžích.

6 LBBW BANK CZ Martina Lambertová • ředitelka oddělení Martina Lambertová je ředitelkou nového oddělení facility management & transaction services banky LBBW Bank CZ. Nadále zůstává v pozici ředitelky marketingu a komunikace. Oddělení facility management & transaction services má na starost správu nemovitostí, rozvoj pobočkové sítě, administrativu pro oddělení vypořádání transakcí na finančních a kapitálových trzích a domácí a zahraniční platební styk. Martina Lambertová vystudovala Západočeskou univerzitu v Plzni a Slezskou univerzitu v Opavě. Na pražském Institutu pro průmyslový a finanční management získala titul MBA a své zkušenosti z oboru PR prohloubila na London School of Public Relations. Zkušenosti z kapitálových a finančních trhů a z finančního poradenství získala ve společnosti CA IB, která je dnes součástí UniCredit Bank. Od roku 2002 působila v Dresdner Bank, později BAWAG Bank, nyní LBBW Bank. Dříve pracovala pro distribuční společnost Tricotbest, kde byla zodpovědná za logistiku, marketing a obchod několika značek luxusního módního zboží v zemích regionu CEE. Martina Lambertová hovoří anglicky a německy. Volný čas tráví s rodinou, věnuje se sportu, zejména běhání, jízdě na in-line bruslích a golfu, ráda také cestuje.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít