Lidé a podniky

24. června 2013, 00:00 -
24. června 2013, 00:00

1 ArBes teCHnologies Vojtěch Havránek * ředitel divize Ředitelem divize ECM/BPM, která se zabývá službami zpracování obsahu a automatizace obchodních procesů ve společnosti Arbes Technologies, se stal Vojtěch Havránek (31).

Vystudoval Fakultu informačních technologií Vysokého učení technického v Brně. Již během vysokoškolských studií působil ve společnosti Elmont Brno Engineering, kde byl na pozici IT manažera zodpovědný za rozvoj infrastruktury. Dva roky strávil ve společnosti Ness Czech nejdříve jako konzultant zabývající se především integrací MS a EMC platforem, později jako produktový manažer. Tři roky pracoval v podniku CSC Computer Sciences. Před příchodem do Arbes Technologies sbíral zkušenosti ve finančním sektoru. Ve společnosti Equa bank měl na starost technologickou architekturu business procesů a vedení týmu ECM a BPM.

Vojtěch Havránek je ženatý, má jednu dceru a mezi jeho koníčky patří rodina, sport a cestování.

2

Zepter internAtionAl Petra Horáčková * ředitelka marketingu Od 1. června 2013 se do pozice marketingové ředitelky společnosti Zepter International pro Českou a Slovenskou republiku vrátila Petra Horáčková. Ve funkci střídá Janu Rechlíkovou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Petra Horáčková získala magisterský titul na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně v oboru divadelní produkce. Svoji kariéru začala budovat během studií ve společnosti Palace Cinemas, kde pracovala jako marketing managerka. Do pozice ředitelky marketingu Zepter International nastoupila v roce 2007. Během působení ve funkci realizovala širokou škálu marketingových kampaní.

3

Aegon Ondřej Poul * člen představenstva Pavel Paidar * člen představenstva Ředitel divize operations pojišťovny Aegon Ondřej Poul (36) se stal členem představenstva společnosti. V Aegonu pracuje již sedmým rokem. Jako produktový manažer vedl vývoj produktů a později celý produktový management. V současnosti je ve funkci ředitele divize zodpovědný za provoz pojišťovny v oblasti správy smluv, underwritingu, likvidace pojistných událostí a kontaktního centra.

Před nástupem do Aegonu pracoval Ondřej Poul v České pojišťovně, svou profesní kariéru zahájil roku 1999 jako pojistný matematik v pojišťovně Ergo.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, na které získal doktorát v oboru finance. Je otcem dvou dětí, proto největší část svého volného času věnuje rodině. Dříve se více věnoval triatlonu a maratonskému běhu.

Vedení společnosti Aegon Česká republika posílil také ředitel divize finance Pavel Paidar (39), který se stal členem představenstva. Dříve pracoval pro skupinu Allianz v České republice, kde zahájil svoji kariéru roku 1997 v oddělení controllingu. Poté působil v centrále Allianz v Mnichově, kde byl odpovědný za řízení regionálních projektů (finance, reorganizace) jak v regionu střední a východní Evropy, tak i mimo tento region. Od září roku 2008 zastával funkci finančního ředitele a člena představenstva v pojišťovně Generali v Rumunsku. Koncem roku 2010 začal působit v rodinné makléřské firmě.

Pavel Paidar je absolventem Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Je otcem Nelly (2,5 roku) a Vítka (9 měsíců). Ve volném čase se věnuje sportu, převážně cyklistice, tenisu a lyžování.

4

Colliers internAtionAl John Verpeleti * předseda správní rady Neil Gregory-Eaves * investiční ředitel Colliers International, poskytovatel komerčních realitních služeb, oznamuje nová jmenování ve vedení společnosti ve východní Evropě.

John Verpeleti byl povýšen do pozice předsedy správní rady pro východní Evropu a Neil Gregory-Eaves přebírá zodpovědnost za investiční služby v celé východní Evropě.

John Verpeleti, který dříve pracoval jako výkonný ředitel investičních služeb pro východní Evropu, bude ve své nové roli předsedat jednáním správní rady a pokračovat v podpoře výkonného týmu v budování a růstu Colliers napříč regionem.

Verpeleti je původem z Austrálie. Ve střední a východní Evropě pracuje od roku 1991. Je uznávaným manažerem v oboru realit, v minulosti zastával vedoucí funkce v AXA Real Estate Investment Management a ve společnosti DTZ. Má vysokoškolské vzdělání v oceňování nemovitostí, obchodním podnikání a nemovitostech a je držitelem titulu Fellow institutu diplomovaných znalců The Royal Institution of Chartered Surveyor.

Neil Gregory-Eaves, který sídlí ve varšavské pobočce Colliers, převezme zodpovědnost za investiční služby ve východní Evropě. Má více než 20 let zkušeností v oboru realit.

Vedl Colliers ve střední a východní Evropě a byl zodpovědný za investiční transakce v celkovém objemu dvou miliard eur. 5

Apogeo Ondřej Havle * ředitel účetních služeb Česká poradenská skupina Apogeo poskytující služby v oblastech daní, auditu, účetnictví a oceňování jmenovala Ondřeje Havleho do pozice ředitele účetních služeb. Ve skupině bude mít na starost komplexní řízení a rozvoj účetních služeb, strategické řízení a služby pro zahraniční klientelu.

Ondřej Havle má výborné znalosti v oblasti procesních záležitostí a postupů daňové správy, zaměřuje se na zastupování klientů v jednáních s finančními úřady včetně řešení sporů v daňovém řízení a při daňových kontrolách. Ve své praxi se specializuje na daň z příjmů, DPH a problematiku mezinárodního zdanění.

V roce 2001 absolvoval Fakultu financí a účetnictví VŠE v Praze. Již při studiu pracoval jako samostatný účetní a posléze jako asistent daňového poradce postupně ve dvou menších daňových kancelářích. V letech 2002 až 2004 pracoval ve vedoucí pozici v daňové správě se zaměřením na kontrolní činnost. V letech 2005 až 2006 působil ve společnosti PricewaterhouseCoopers. Od roku 2006 do svého příchodu do Apogeo působil v poradenské kanceláři Schaffer & Partner v pozici partnera zodpovědného za poskytování účetních a daňových služeb českým i zahraničním klientům. Je členem Komory daňových poradců ČR.

Ondřej Havle je ženatý a má dcery Sabinu a Sáru. Rád cestuje, hraje tenis, posedí s přáteli a odpočine si i nad zajímavou knížkou.

O autorovi| PŘIPRAVILA * Lenka Michálková (michalkova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Audi radikálně mění číselné značení modelů. Bude v tom…
Opět na scéně. Umělý benzín má zachránit spalovací motory
Opel si připravil pro Frankfurt tři světové premiéry. Překvapením nebude ani jedna
Ferrari Portofino nahrazuje Californii. Má čtyři sedačky a jede 320 km/h
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail splynuly v novou řadu
Technologie
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Budoucí mobily budou mít vzadu hned tři velké objektivy
Zoner Photo Studio bylo příliš levné, proto tvůrci u verze X zavedli předplatné
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít