Lidé a podniky

10. června 2013, 00:00 -
10. června 2013, 00:00

1 RÖDL & PARTNER Kristina Kedroňová * advokátka Advokátní tým mezinárodní poradenské kanceláře Rödl & Partner posílila advokátka Kristina Kedroňová, která se bude specializovat na obchodněprávní agendu a zdravotní právo. Před příchodem do Rödl & Partner působila v advokátní kanceláři Rychetský Hlaváček Krampera & partneři.

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a absolvovala studijní pobyt na Universität Leipzig. Hovoří německy a anglicky.

Mezi její zájmy patří poznávání nových kultur - zejména severských zemí a Japonska, četba a studium cizích jazyků, ráda hraje badminton.

2

BISNODE RUBEN VANČO * marketingový manažer Ruben Vančo (40) přebírá vedení marketingového týmu společnosti Bisnode. Jeho cílem bude podpora využívání kreditních řešení a rozvoj produktů, které se osvědčily v rámci evropské skupiny. Společnost Bisnode Česká republika, patřící do nadnárodní skupiny Bisnode, je poskytovatelem finančních, kreditních a marketingových informací o firmách.

Ruben Vančo odstartoval svou pracovní kariéru v roce 1999 ve společnosti ITC International TEFL Certifi cate, kde založil jazykovou školu a byl zodpovědný za její management a marketing. Pokračoval v Jazykové škole Presto ve funkci ředitele. Ve společnosti Bisnode začínal roku 2009 jako produktový manažer. V roce 2010 převzal zodpovědnost za komunikaci celého produktového portfolia, korporátního brandu a strategického směřování. Ruben Vančo je ženatý, má dvě děti a k jeho koníčkům patří četba a cestování, především vysokohorská turistika.

3

DÁMEJÍDLO.CZ ALEŠ RYP * obchodní ředitel Aleš Ryp (42) se stal obchodním ředitelem projektu DámeJídlo.cz. Na novém postu chce navýšit počet restaurací v Česku i na Slovensku zapojených do projektu a posílit obchodní činnost v rámci obou zemí.

Aleš Ryp získával zkušenosti v obchodě v Německu, v České republice pracuje od roku 1993. Působil v pojišťovně právní ochrany D. A. S., kde se z pozice regionálního manažera brněnské pobočky postupně vypracoval do funkce vedoucího obchodu v regionu Morava. V roce 2001 se stal členem dozorčí rady pojišťovny a v letech 2004 a 2008 působil jako ředitel obchodu pro Českou republiku.

Roku 2008 začal spolupracovat se společností Miton. V únoru 2011 nastoupil do slevového portálu Slevomat, kde nejdříve působil jako obchodní ředitel a od srpna 2011 se ujal pozice regionálního manažera.

4

ELECTRO WORLD JIŘÍ KLÍČNÍK * vedoucí marketingu Jiří Čihák * PR manager Prodejce elektroniky Electro World rozdělil s účinností od 1. května 2013 systém odpovědnosti za své marketingové a PR aktivity v České republice a na Slovensku. Činnost marketingového oddělení bude v kompetenci Jiřího Klíčníka, který současně zastává pozici chief operational offi cera. Public relations managerem řetězce se stává Jiří Čihák, který i nadále zastává pozici people development managera pro Česko a Slovensko a vede i interní komunikaci firmy. Ve funkci oba nahradí Jana Bosáka.

Jiří Klíčník vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, poté působil jako kontrolor Svazu spotřebních družstev a jako vedoucí oddělení nákupu a obchodní ředitel ve společnosti Klenoty Brno. Před nástupem do Electro Worldu v roce 2006 působil ve funkci ředitele firmy Ahold na Slovensku a ve funkci ředitele sítě hypermarketů Hypernova v České republice.

Jiří Čihák působí v Electro Worldu od roku 2002, tedy od vstupu řetězce na český trh.

Z pozice sales managera se postupně propracoval až na people development managera pro Českou a Slovenskou republiku. Dříve pracoval ve společnostech Pors, Elip - DataMarket a K+B Expert, kde zastával funkci produktového a purchase managera.

5

JONES LANG LASALLE Klára Bannatyne * associate directorka Zuzana Kalvodová * konzultantka Oddělení kancelářských nemovitostí ve společnosti Jones Lang LaSalle v Česku rozšiřuje svůj tým, který se věnuje zastupování pronajímatelů kancelářských budov.

Klára Bannatyne (33) se vrátila po tříleté mateřské dovolené do pozice associate directorky a bude se věnovat poradenství pro pronajímatele a developery.

Do Jones Lang LaSalle nastoupila v dubnu 2003, v minulosti zastupovala developemonitor ry, jako jsou Erste Group Immorent, Avestus Real Estate, Lighthouse Group, Karlín Group, Finep CZ, J&T Real Estate, AIG/Lincoln, Orco nebo Invesco Real Estate. Zároveň pomáhala najít nové kancelářské prostory společnostem jako Johnson & Johnson Vision Care, Segece, Hudson Global Services, Reader’s Digest Výběr, Seznam CZ a dalším.

Vystudovala vyšší odbornou školu sociálněpedagogickou. Ve volném čase ráda čte a poslouchá moderní hudbu, ráda se věnuje sezonním sportům jako lyžování, snowbording, cyklistika, plavání a kondiční běh.

Zuzana Kalvodová (32) se stala konzultantkou oddělení kancelářských nemovitostí. Je zodpovědná za marketing a pronájem pražských kancelářských projektů a za poradenské a konzultantské aktivity pro developery i pronajímatele nemovitostí. Mezi její hlavní klienty patří AEW Europe, Erste Group Immorent, Invesco Real Estate, Karimpol nebo PPF Real Estate.

Před nástupem do Jones Lang LaSalle pracovala jako negotiatorka ve společnosti Knight Frank. Získala magisterský titul na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Mezi její záliby patří cestování, sjezdové lyžování a plavání s delfíny.

O autorovi| PŘIPRAVILA * Lenka Michálková (michalkova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víte, kdo vlastní vaši banky? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Jak napsat správně CV, aby vás pozvali na pohovor
Jak přijímat a posílat balíky do zahraničí aneb kdy se platí DPH a clo?
Která 3 slova zachránila před pěti lety euro?
Zdraží v roce 2018 energie? A je dobré si cenu elektřiny nebo plynu fixovat?
Auta
Volvo, Peugeot, Fiat a další vynechají autosalon ve…
Měření rychlosti na D1 v úseku Psáře – Soutice bezpečnost nezlepšilo a policie i MDČR to ví
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá, praktické ale moc není
Galerie na středu: Nejlevnější rychlá kombi s výkonem od 200 koní na českém trhu
Honda Civic dostane naftový motor 1.6 i-DTEC. Koupíte ho ale až na jaře 2018
Technologie
Nejprodávanějším smartphonem světa je iPhone 7, nezměnil to ani Galaxy S8
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
GeForce na bázi Volty letos nebudou. Masová výroba na 12nm procesu začne koncem roku
Elektromobilů a hybridů u nás přibývá. Je jich přes jedno procento
Synology uvádí základní čtyřdiskový NAS. Je rychlejší a úspornější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít