Article, show

lidé a podniky

23. července 2012, 00:00 -
23. července 2012, 00:00

1

3M Česko Jan Kočárek • marketingový ředitel Roman Motyka • ředitel divize Marketingovým ředitelem multitechnologické výrobní společnosti 3M Česko se stal Jan Kočárek. Za 16 let svého působení ve firmě prošel různými obchodními pozicemi, nyní bude odpovědný za marketingové řízení a plánování a rozvoj kompetencí marketingové komunity 3M Česko. Kočárek je absolventem ČVUT, oboru technika životního prostředí, hovoří anglicky. Je ženatý a má tři děti, volný čas tráví především s rodinou.

Mezi jeho další zájmy patří středověká historie a architektura.

Novým country business leaderem divize Health Care se stal Roman Motyka. Na starost bude mít další růst a rozvoj divize, do které patří profesionální zdravotnické produkty, dentální produkty značky 3M ESPE a ortodontické produkty 3M Unitek. Přišel ze společnosti Johnson & Johnson, kde naposledy působil v pozici market access directora regionu CEE. Motyka je absolventem oboru ekonomika a řízení na VUT v Brně.

2

AK Hájek Zrzavecký Eva Herdová • advokátka Anna Szabová • advokátka Advokátní kancelář Hájek Zrzavecký rozšířila tým advokátů o Evu Herdovou (28) a Annu Szabovou (28). Obě v kanceláři působily již více než tři roky jako advokátní koncipientky.

Eva Herdová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, specializuje se na obchodní právo, pracovní právo, vedení soudních sporů, veřejné zakázky a správní právo. Právní služby poskytuje rovněž v anglickém jazyce. Ve volném čase se věnuje sportu a kultuře.

Anna Szabová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zabývá se především oblastí obchodního práva, pracovním právem, soudními spory a komunitárním právem. Právní služby poskytuje i anglicky a německy hovořícím klientům. Mezi její záliby patří zejména literatura a turistika.

3

Coca-Cola HBC ČR/SR Tibor Hevesi • ředitel František Bílek • ředitel Operační jednotka Coca-Cola HBC Česká republika/Slovensko, člen skupiny Coca-Cola Hellenic, má nového technicko-provozního ředitele. Tibor Hevesi (48) vystřídal Františka Bílka (45), jenž se ujal role ředitele pro plánování a optimalizaci v korporátním vedení skupiny Coca-Cola Hellenic.

Hevesi přišel ze svého regionálního angažmá z Atén, kde poslední dva roky vedl mezinárodní logistické projekty skupiny Hellenic. Do skupiny Coca-Cola nastoupil v roce 2006, kdy se ujal role ředitele výrobního závodu Coca-Cola Hellenic v Lúke u Piešťan.

Vystudoval analytickou chemii na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě. Má čtyři děti a ve volném čase se věnuje cross country běhům, maratonům a jachtingu. Na palubě námořních plachetnic zbrázdil s rodinou a přáteli Středomoří, Baltské moře a okusil i vody Atlantiku.

Bílek nastoupil do Coca-Coly v roce 2002 jako šéf výrobního závodu v pražských Kyjích. Po integraci české a slovenské pobočky v roce 2005 byl jmenován technicko-provozním ředitelem společné operační jednotky ČR/SR. Před rokem 2002 pracoval v leteckém průmyslu.

4

ArcelorMittal Ostrava Ashok Patil • člen představenstva Valná hromada společnosti ArcelorMittal Ostrava zvolila nového člena představenstva Ashoka Patila (43). Ve funkci nahradil Josefa Buryana. V ArcelorMittal Ostrava bude Patil zodpovědný za oddělení ekonomiky, nákupu a informatiky. Vystudovaný strojní inženýr a MBA v oboru finance a marketing pracuje v kovodělném průmyslu 21 let, ve skupině ArcelorMittal působí od roku 2001. Předtím pracoval pro Gillette India, kde měl na starost strategické finanční plánování obchodních aktivit a finanční výkaznictví.

5

Aramark Vladimír Staněk • provozní ředitel Jan Fical • obchodní manažer Společnost Aramark posílila management a do svých řad přivítala nového provozního ředitele Vladimíra Staňka a obchodního manažera Jana Ficala.

Staněk bude odpovědný za řízení provozu vybraných restaurací. Před nástupem do Aramarku působil jako provozní ředitel ve společnosti provozující v České republice síť pekařství Mr. Baker. Zkušenosti s gastronomickým provozem sbíral také ve společnosti Orea, která spravuje síť hotelů. Mezi jeho největší záliby patří moderní gastronomie, design, počítačová grafika a psychologie.

Fical má bohaté zkušenosti s řízením obchodních vztahů, zejména s korporátní klientelou, v Aramarku se bude podílet na rozvoji dalších obchodních příležitostí na trhu se společným stravováním. Přišel ze společnosti Okin Group, kde zastával funkci vedoucího obchodního a marketingového oddělení. Ve volném čase se nejraději věnuje sportu, zejména cyklistice, fotbalu a squashi. Rád také cestuje do exotických zemí, například do Jižní Ameriky, Indonésie, Číny a na Nový Zéland.

6

Cushman & Wakefield Carlo Barel di Sant’Albano • generální ředitel pro EMEA Novým generálním ředitelem C&W v regionu Evropa, Střední východ a Afrika se stal Carlo Barel di Sant’Albano. Doposud působil jako předseda představenstva firmy a ve funkci šéfa EMEA nahradil Paula Bacona.

Sant’Albano dříve pracoval jako generální ředitel Exor a hrál hlavní roli při koupi majoritního podílu ve společnosti Cushman & Wakefield v březnu 2007. Od té doby byl úzce zapojen do obchodních aktivit firmy. Vystudoval Brown University a je držitelem titulu MBA z Harvard Business School. Má dvacet let praxe v investičním bankovnictví. Svoji funkci v C&W vykonává v londýnské kanceláři firmy.

O autorovi| PŘIPRAVILA Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Aukro chystá změny. Začátkem srpna bude služba nedostupná
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít